Jump to content

Most Wanted ''bir Tusa Basın'' Denen Yerde Kalıyor

akmannnnnn

Recommended Posts

adszps.png

Arkadaslar resimde oldugu yerde oyun kalıyor . Her tusa basıyorum yinede islemiyor. Mouse hareket ediyor fakat oyuna giremiyorum. 2 Ayrı yerden Most Wanted'ı indirdim ikisinde de aynı sorunu verdi. PC'ye format attım yine aynı. Neden olabilir bu sorun ?

Oyun burda donmuyor ki. Bir tusa basın diyor ama her tusa basmama rağmen işlemiyor. Donsa Mouse hareket etmez. Oyunu daha önce kendi pc'mde oynadım ve bitirdim. Bir zaman geçti ve tekrar oynamak istedim. Yükledim olmadı.

Cevabın için tesekkürler.

Orjinal Haliyle indirdim dosyayı. Dili İngilizceydi. Kurdum ingilizce olarak açtım bu sorunu verdi. Birde TR Yama ile deneyeyim dedim ve onda da hata verdi. Yani yamayla alakası oldugunu düsünmüyorum. XP Kullanuyorum.

İlginiz için tşkler.

Bu arada oyunun 1.3 yamasını yaptınız mı?

Yani Crack olarak 1.3 crackini kullanmış olabilirsiniz ama 1.3 yaması yapılmamış olabilir.

Oyunu tekrar kurun.Türkçe yama filan kurmayın.

1.3 yamasını indirin.

ftp://largedownloads.ea.com/pub/patches/nfsmwpatch1.3.exe[/CODE]

Sonra crack yapın.

Eğer hala aynı yerde takılıyorsa sorun cracktedir.Bu da sağlam crack:

[CODE]http://rapidshare.com/files/227236311/NeedForSpeedMostWantedv1.3ProperWorkingNoDVDFixedexeEng.rar[/CODE]

Aynı sorun cafede görmüştüm donma falan değil bildiğin klavyeyi hiç kafasına takmıyor oyun :D

Ama farklı bir olay olabilir mesela anti logger vs. engelliyor olabilir ya da çoğu hata gibi kurulum hatası olabilir..

Tekrar kurmayı dene bakalım.

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...