Jump to content

Blue Pack_se7en_edition

Guest _ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

• Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blue Pack Se7en Edition (&ULTİMATE@)

Gerçekten süpersin inanki modifiye için cesaretim hiç yoktu ancak bu prog. sayesinde şu anda 3 adet xp hazırladım

kendime sayende çok şey öğrendim sağolasın....

başarılarının devamını dilerim........

ByNeC

Edited by bynec

&ULTİMATE& ellerine sağlık çok güzel görünüyor.

Mevcut kurulu sistemime eklemek istedim, pekde fazla bilgim yok tüm sayfaları okudum ve netten uxtheme.dll patch i indirdim. Dosyayı themelerden seçemiyorum çift tıkladığımda da hata veriyor, hatta elle C:\WINDOWS\Resources\Themes altına attım ama fayda yok. Birde sana zahmet kurulu sisteme nasıl ekleneceğini söylesen çok hayır duası alırsın :D

Kurlu sistemde bunu seçince otomatikmen tüm açılış ekranları vs vs dosyalkar değişecek mi?

Çok teşekkürler...

hocam çalışman çok güzel olmuş ellerine sağlık smileyleriyle ikon pack ıyla klasör arkaplanlarıyla kısaca herşeyiyle çok iyi fakat biz bunu nasıl kullanacağız benim kuzenin oğlu bayılacak buna ama cd ye entegre etmek gerekiyo sanırım o konuda da bilgi sahibi deiliz normal bir kullanıcı bunu nasıl kullanabilir ???? normal bir xp ye nasıl kurabiliriz bunu moadifiye bir xp ye kurulmazmı ayrıca black editionun daha iyi olacağına eminim çalışmalarının devamını bekliyor olucam bu konuda yardımcı olursanda sevinirim ayrıca black editionda boot screen i mavi vista yerine yeşil vista yaparsan daha iyi olur kanaatindeyim tşk.

Dark Pack Se7en_Edition çıkışı iptalmi oldu ?

hayır kim söyledi bunu sadece biraz sabır

şu sıralar çok hastayım bitmek üzere ama hiç birşey yapamıyorum inşallah haftaya hazır

hayır kim söyledi bunu sadece biraz sabır

şu sıralar çok hastayım bitmek üzere ama hiç birşey yapamıyorum inşallah haftaya hazır

Geçmiş olsun arkadaşım her nekadar acele etsekde önemli olan tabiki senin saglıgın varsın bir hafta sonra çıksın önemli degil

hocam çalışman çok güzel olmuş ellerine sağlık smileyleriyle ikon pack ıyla klasör arkaplanlarıyla kısaca herşeyiyle çok iyi fakat biz bunu nasıl kullanacağız benim kuzenin oğlu bayılacak buna ama cd ye entegre etmek gerekiyo sanırım o konuda da bilgi sahibi deiliz normal bir kullanıcı bunu nasıl kullanabilir ???? normal bir xp ye nasıl kurabiliriz bunu moadifiye bir xp ye kurulmazmı ayrıca black editionun daha iyi olacağına eminim çalışmalarının devamını bekliyor olucam bu konuda yardımcı olursanda sevinirim ayrıca black editionda boot screen i mavi vista yerine yeşil vista yaparsan daha iyi olur kanaatindeyim tşk.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=92154

Evet arkadaşım bir yolu var ama ben denemedim modifiyeli xp üzerine yapılabilirmi bilmiyorum denemek lazım

Morning sağolsun bu duruma el atmış o denediyse kesin sorun yoktur

Üstte verdiğim adresten bakabilirsin

Edited by &ULTİMATE&

ellerine sağlık çok güzel bir paket ama benim bir sorum var:

paket resimlerini nerden buluruz? (wincert, xptsp forumları hariç :) )

Bu paket resimlerini kendim hazırladım bence hazırını bulman biraz zor

Edited by &ULTİMATE&

usta ne zaman çıkacak dark edition. black xp bu paketi bekliyor :)

Tarihi belli oldu inşallah bir sorun çıkmaz ise bu cumartesi yada pazar paylaşımda olacak

Edited by &ULTİMATE&

Arkadaşlar ben yükledim herşey çok güzel fakat şu var başlat-proğramlardan ofis, nero, messenger v.s. gibi bi proğrama tıkladığımda proğramın hedef klasörü açılıyor. bunun için napabilirim.? şimdiden saolun yardımlarınız için..

Arkadaşlar ben yükledim herşey çok güzel fakat şu var başlat-proğramlardan ofis, nero, messenger v.s. gibi bi proğrama tıkladığımda proğramın hedef klasörü açılıyor. bunun için napabilirim.? şimdiden saolun yardımlarınız için..

Bunu nasıl yükledin?

Kurulu sisteme mi kurdun yoksa

xp cdsine entegre edip ondan sonra mı kurdun

Çünkü kurulu sisteme bu tür paketleri kurmak %100 verim sağlamaz

o yüzden benim tavsiyem bir xp cdsine entegre edip ondan sonra kurulum yapmak

Ayrıca DarkPack_Se7en_Edition çıktı

Adres:http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=115118

Edited by &ULTİMATE&

Sevgili arkadaşlar 2010un başlarında eğer kararımı değiştirmezsem BluePack_Se7en_Edition un 2. versiyonunu çıkartacağım.

İlgilenlere duyurulur

Edited by &ULTİMATE&