Jump to content

Blue Pack_se7en_edition

Guest _ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

bu aralar benimde bunu yapmak aklımdan geçiyordu. Eline sağlık harika görünüyor. Zaten Alfa İconlar ayrı bir güzeldir. Merak ettiğim tüm res dosyalarını editledinmi. 375 tane olması gerekiyor galiba, birde modifiyeye başlamadan hangi ISO yu kullandın .Çok Selamlar.

sevgili dostum eksik bir res dosyası varsa lütfen söyleki hatamı düzelteyim

v'iso reflection üzerine inşa edildi

medıaplayer yaması vermen mumkunmu acaba hocam

sevgili arkadaşım dark pack seven editionu bekle

siyah görünümlü modern bir mediaplayer hazırlıyorum

emin ol çok güzel

bi tema var ama eski lognhorn plex ismi aynı buna benziyor :rolleyes2: inanmazsın ultimate kardeş geçe nona kafayı taktım ve sonunda buldum tabi malum yerde devianartta ama az uğraşmadım:)

diyeceğim o ki demekki zevklerimiz senle benziyor:) yada güzellik yinede ortak her ne kadar tartışılmaz densede.

ama arkadaşlarında dediği gibi xp temasına başka sistemlerin görüntüleri pek uymuyor gerçekçi olmak her zaman saygı uyanıdırır. mesela gezgin barı altta değilde sol yanda olsaydı daha güzel olurdu. ve uyumlu renk spekturumu da oluşturabilirdin mesela win 7 temalarındaki gibi bazı yerler açık mavi yada turkuaz bazı yerlerde bu renkte.. kimi arkadaşta çocuksu demiş çocuksuluğun nesi kötü yav:) herkes şimdi böyle yapıyor daha canlı ve sempatik oluyor tabi heptende bebek işine kaçmamak şartı ile:) ayrıca sonrakini siyah yapıcam demişsin bence her zaman geçerli olan mavinin tonları siyahı ben pek tercih etmiyorum. ama tabi o da sevenler için bir alternatif olur. ama bence ikonlar müthiş..

çok güzel çalışma aslında tamda bende böyle bir şey arıyordum sanırım bende sonunda bir modifiye çıkarcam:) zor tabi daha acemiyim:) eline emeğine sağlık çok teşekkürler kardeşim.

ekleme:birde listeler, sağtık ve menülerdeki koyu olması iyi değil.

evet arkadaşım tam dediğin tema üzerine inşa edildi

• Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ARkadasım süper olmuş. yanlız herkesin takıldığı gibi bende o böcük smile lere takıldım biraz daha böyle burgulu olsa süper olur.

ilk çalışman tabi yorumlarla üsper olacagını düşünüyorum diger çalışmalarının DARK Pack i ni sabırsızlıkla bekliyorum siyah hastası oldugum için

Dark ile birlikte bir sistem paylaşımıda ben yapmayı düşnüyorum.

Dark pack i ne zamn sunacaksın peki.

böcük smileler dark pack seven editionda olmayacak emin olun dar paack seven editionu daha güzel olacak

arkadaşlar dark pack seven edition ne zaman çıkacak diyenler olmuş

neredeyse hazır sayılır ancak başka ek özellikler eklemeye çalışıyorum

daha güzel görünüm vermek için

Bu arada istediğiniz ek bir özellik varsa yazın

Sadece biraz sabır...

Edited by &ULTİMATE&

arkadaşlar bu arada dark pack seven editionda

windows açılış ve kapanış seslerini değiştirmeyi düşünüyorum yalnız

iki tane şarkı buldum ve o şarkılardan kesitler olacağım sizce güzel olurmu

şarkılar sürpriz ama birini çok bildiğinize inanıyorum :rolleyes2:

bakın şarkılar çok güzel tam xp açılış ve kapanışına uyumlu

Edited by &ULTİMATE&

arkadaşlar bu arada dark pack seven editionda

windows açılış ve kapanış seslerini değiştirmeyi düşünüyorum yalnız

iki tane şarkı buldum ve o şarkılardan kesitler olacağım sizce güzel olurmu

şarkılar sürpriz ama birini çok bildiğinize inanıyorum :whistle:

bakın şarkılar çok güzel tam xp açılış ve kapanışına uyumlu

Paylaşım İçin Tşkler :)

Counter Servelrde çıkan Müzik Ritmi vardı olsa elimde onu atardım :D

Nalet Olsun İçimdeki Counter Sevgisine Ömrümü Yedi !!! :gun:

Edited by asiay

buyrun sizide görelim basitse insan bunun için emek haycıyor 1-2 ay.

4 ay ^_^ vermiş

konuyu acan arkadaşta yorum bekliyo iyi yada kötü ona göre yeni gelecek sürümlerin eksiklerini ve çok kişiye hitap etmesini saglayacak.

İyi yada kötü yorum beklediğini düşünüyorum ultimate nin emegine sağlık yanındayım ben :D

Blue Pack_seven_edition arkadaşım biz bir arkadaşla bunla 5 tane xp yabtık hebsindede aynı hatayı aldık hem sanal pcde hemde gerçek pcde denedik aynı aldıgımız hata winrar kurulmuyor zaten yazılıma konu açtımdı winrar kurulmuyor diye c ronaldo bir tane bunun için yabmış o kuruldu bu seferde rarlı dosyaları hatalı çıkarıyor siz denenendi diyorsunuz valla bizde hatalı oldu e7zehx.jpg

morning kardeşim gercek makinayada kurdum yani pcimede kurdum baktım c ronaldonun benim için yabtıgı winrar sanalda kuruldu bide dedim pcime kuram hoşuma gitti çünkü görüntüsü pcimde zaten yine normal winrar lar denedim kurulmadı c ronaldonun yabtıgı kuruldu bu seferde rarlı dosya çıkar diyorum hatalı çıkarıyor inat eddik 5 tane yabtık xp aynı hata

herkeze ---->YANLIŞ !!

herkese ---->DOĞRU

Lütfen yazım hatalarımıza dikkat edelim arkadaşlar...Bu arada çalışmana gelince çok güzel olmuş 4 aylık emeğinin karşılığını fazlasıyla almışsın bundan sonra inşallah yolun açık olurda daha fazla şeyler paylaşırsın...Saygılarımla Bırak Gitsin...

Edited by Bırak Gitsin...

Ben indirdim kurdum brkerede çok şükür sağlam bi şekildede kullanıyorum ve çok memnunum başarılarının devamını diler yeni çalışmalarını bekleriz..

2hxw0ow.jpg

Sen Viso kullanmamışısnki sadece temayı kullanmışın ikonlardan belli oluor ;)