Jump to content

Msn Messenger (wlm) Polygamy 2009

czshow

Recommended Posts

MSN Messenger (WLM) Polygamy 2009

3_WIN-msn-messenger-polygamy-4.jpg

Tüm MSN Messenger (7.x, 8.x, 9.x) ve Live Messenger (14.x) versiyonları için çoklu oturum açma yaması. Live Messenger yazılımını kapatıp, yamayı açıyorsunuz, daha sonra Patch butonuna basarak messenger uygulamanızı birden fazla açabilmenizi sağlıyorsunuz.

:( (215 KB)

http://depositfiles.com/files/hu4uxufgd[/CODE]

emekleriniz için çok teşekkürler emeklerinizin devamını diliyorum da birşey hatırlatacağım msn nin şuanki versiyonunda yani enson versiyonunda 2009 versiyonu olan 9.0 da bu olay zaten gerekli olan ve yüklenmesi önemli olan msn plus eklentisiyle zaten mevcut msn plus bence msn nin en çok gerekli olan ve yüklenmesi zorunlu olan bir eklentisi bu çoklu açma gözelliğide içinde mevcut yanlış hatırlamıyorsam msn 8.5 ile 8.5 için olan msn plus eklentisindede çoklu açma özelliği var

bende msn 14 sürümü var ama bu patch i yapamadım. hata veriyor. yardımcı olur musunuz?

arkadaş çok güzel anlatmış daha nasıl yapamadınız anlamadım ya sizin sürümü desteklemiyor yada bir hata var sizin msn de yada makinanızda çünkü arkadaşın dediklerini doğru düzgün sırasıyla uygularsanız olacaktır olmayan yapamayan arkadaşlar msn eklentisi olan plus versiyonunu kurup denesin

birde bişey belirtmek istiyorum arkadaşlar bu paylaşım için olmasada çoğu paylaşımlar için bir tespitim var mesela bizim kendi programımız olmasada internettei verilmiş bir program dahi olsa paylaşmakta sorun yok her nerde olursa olsun bu tnctr de paylaşmak bir başlık altında toplamak çok güzel bazı arkadaşlarımız yok senin paylaşımın başka sitede vardı yok başkası paylaşmıştı vs... gibi yorumlar çok gördüm bu tnctr de böle yorum yapmayalım hem internette paylaşılmamış olanları ilk tnctr de paylaşmalı hemde internette paylaşılmış olan internette bulunan çoğu programı başlık altında toplamak açısından burda paylaşırsak çok dsaha güzel olacak mesela bir program aradığımızda tnctr yeterli gelmeli nerde ne olursa tnctr de bulmak bence güzel bişey ama başka sitelerde paylaşldı diye tnctr de paylaşılmaz diye bişey olmaması gerek internette olan herşeyide tek başlık tnctr olarak toplamak ta güzel birşey böylece başka sitelerde aramamıza gerek kalmaz ve bu tnctr süper bir site olur çok aranan site olur yani demek istediuğim böle yok başka sitee vardı yok şurda vardı burda verilmişti gibi yorumlar yazmayalım bu paylaşımda böle yorumlar yazılmamış ama genelde böle yorumla çok karşılaşıyorum bilginize...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...