Jump to content

Benim Pc De Virüs Var Nasıl Temizliye Bilirim...

serkan_177

Recommended Posts

hangi antivürüs programını kulanırsanız kulanın yanına malwarebytes gibi programlar gerek mek de bide antivürüs programınız avast eset ise mutlaka kulanın ben eset kulanıyorum tarayıçı ana sayfası deyişmek de malwarebytes taradıyım da bulup siliyorum yani malwarebytes yada bunun gibi program ile Advanced system care ile deneme işini yaramaz ... normal de windows hızlandırıyor diyoda bana kalırsa zarar da veriyorrr

• 7 ay sonra...

arkadaşlar benim eniştemin bilgisayarına virüs bulaşmıştı ben format attım. virüsün silindiğini düşündüm. fakat d ye kendisini kopyaladığı için tekrar bulaşmış. ben önce fark etmedim. eset 4 u kurmaya kalkıştım hata verdi tekrar denedim tekrar hata verdi ve program silindi o zaman anladım virüsün bulaştığını sonra güvenli moddan girmeyi denedim güvenli moddan girince mavi ekran hatası aldım. combofixi kulladım açtı fakat dondu ilerleme kaydetmedi. dos virüs temizleyicilerini kullandım sonuç alamadım. çok uğraştım silmek için olmadı bende hem c yi hemde d yi formatladım. fakat merak ediyorm bu virüsü nasıl temizleyebilirdim.

ugraşmaya deymez kill ammo virüs programanı kullanın virüsü silin

siz format atsanızda gene bulaşir d ye girdiginizde farklı pencere açıpta girer burda formatlık bi durum söz konusu deil auto virüsü yemiş pc kill ammo virüs programanı çaliştirin gizli klasörde göreceksiniz ozamn silersiniz

ugraşmaya deymez kill ammo virüs programanı kullanın virüsü silin

siz format atsanızda gene bulaşir d ye girdiginizde farklı pencere açıpta girer burda formatlık bi durum söz konusu deil auto virüsü yemiş pc kill ammo virüs programanı çaliştirin gizli klasörde göreceksiniz ozamn silersiniz

kill ammo gibi bir çok dos virüs temizleme programı kullandım.

kill ammo gibi bir çok dos virüs temizleme programı kullandım.

eger pc iyice virüsü kapmişsa o zamn komple yavaş format gerekir hızlı biçimlendirirseniz olmaz yavaş olması gerek

önce d -den başlayın önemli verilerinizi alın sürücüden sonra

başlat - çalıştır- format d: - birim adına birim d yazın biçimlendirin

c yi ise formatlerken yavaş biçimlendirin.

ondan sonra kullandıgınız programlar virüs taramasından geçirin ozamn.yanlız bütün işlemleriniz bitmeden flash disk takmayın

eger pc iyice virüsü kapmişsa o zamn komple yavaş format gerekir hızlı biçimlendirirseniz olmaz yavaş olması gerek

önce d -den başlayın önemli verilerinizi alın sürücüden sonra

başlat - çalıştır- format d: - birim adına birim d yazın biçimlendirin

c yi ise formatlerken yavaş biçimlendirin.

ondan sonra kullandıgınız programlar virüs taramasından geçirin ozamn.yanlız bütün işlemleriniz bitmeden flash disk takmayın

zaten o şekilde yapmıştım. ben sadece başka yöntemleri araştırıyordum yardımlarınız için çok sağolun.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...