Jump to content

Ms'in Patronu Bu Kez Google'a çok Sert Vurdu

umutcnakn

Recommended Posts

Onu kimi zaman espri yaparken, kimi zaman Apple'a yumuşak göndermeler yaparken, kimi zaman da yumurtalarla başa çıkmaya çalışırken gördük. Ama çok sinirli konuştuğunu pek görmedik; şimdiye kadar...

Microsoft'un bir numaralı ismi Steve Ballmer, teknoloji portalı TechCrunch ile yaptığı röportajda tarayıcı ve işletim sistemi yazılım segmentleri ile ilgili fikirlerini açıkladı. Beklenildiği üzere Microsoft şefi, rakiplerinin kendisini hiç etkileyemediğini belirtti.

Mozilla Firefox'un şu sıralar dikkat edilmesi gereken bir pazar payına ulaştığını kabullenmek zorunda kalsa da ona göre Google Chrome ve Opera'nın pazar payı öyle önemsiz ki bunları "yuvarlama hatası" olarak derecelendiriyor. Internet Explorer 8'in çok umut edildiği gibi hızlı biçimde yaygınlaşamamasından dolayı hayıflandı; fakat toplam pazar payının yüzde 74'üne Microsoft sahip olduğu için çok mutlu.

Kaynak:www.chip.com.tr

Hele o işletim sistemlerine İE yi mecbur etmesinler de göreyim ben o exploreri.Sittin sene geçse yüklemem o moloz tarayıcıyı.Ne operanın ne de firefox un eline su dökebilir.Bendeki kullanım sıklığına baksa asıl yuvarlama hatasını o zaman görür.Saygılarımla

Hele o işletim sistemlerine İE yi mecbur etmesinler de göreyim ben o exploreri.Sittin sene geçse yüklemem o moloz tarayıcıyı.Ne operanın ne de firefox un eline su dökebilir.Bendeki kullanım sıklığına baksa asıl yuvarlama hatasını o zaman görür.Saygılarımla

chrome da gayet güzel takılma yok ve gayet hızlı,sade :)

İnternet Explorer'in büyük bir geçmişi var ve acılarla dolu :)

Genelde exploit vb. web üzerinden hack firefox'ta çalışmıyor ve ie'de sorunsuz çalışıyor..(du) şu anda

internet explorer çoğu şeyi kapattı fakat eskiyi düzeltemez artık microsoft yeni bir tarayıcı çıkarırsa bir ihtimal :80:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...