Jump to content

Bulunduğunuz Şehirden Arşiv Takas.

marvelin

Recommended Posts

Selam arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi işte kargoydu vs.gibi bizi külfete düşürecek biçok sıkıntının önüne geçmek tabiki isteyen yine Alım-Satım bölümünden alışverişini yapabilir Benim amacım bulunduğumuz semtteki değerli TncTr Üyeleriyle kontakt kurup.Arşivlerimiz takas etmek eminimki kimsenin zoruna gitmez Pc basında Hdd takıp Çayımızı pastamızı içip sohbet ederek.Arşivlerimizi takas edebilir.Böylece hem Sosyalityemizi Artırır Hemde Ücretsiz Arşiv Takaslarımızı sağlayabiliriz.İlk önce ben başlayım.

Bende 170 Gblık Film Arşivi Ve 300 proğrama yakın full sürüm (2009) güncel Proğram arşivi Var.

Kayserideyim Takas Yapıcak Arkadaşları Beklerim.

500 Gb + 250 Gb + 40 Gb + 40 Gb hdd' lerim ve 300 Gb CD / Dvd arşivimle Denizli'den takası düşünebilecek kişilere yardımcı olabilirim.

Geniş arşivimde Oyunlar (Son çıkan oyunların çoğu yok ama yok ama 120 Gb boyutunda), Programlar (Geniş arşiv 23.5 Gb içerisinde yok yok.) Geniş arşiv filmler (Tam hesaplayamadım 300 Gb'tın kesin üzerindedir.) ve işletim sistemleri (Kendi modifiye çalışmalarım ve TNC' nin en gözde çelışmaları toplamda 18 Gb'lık bir arşiv) mevcut. Takas düşünen arkadaşları beklerim.

ben de hataydan 500 gb lık flim arşivim ve kurtlar vadisi pusu sürekli güncel bölümleri var elim de en son 66 bölüm var takas etmek isteyenle edebilirim bana ulaşmak isteyen hotmailimden ulaşsın kartwiForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

Bende AFYONKARAHİSAR Geniş DİZİ ARŞİVİM ( 2000 GB * 2 TB ) YADA Geniş Oyun Arşivim Hepsi Kalıp ( 1500 GB * 1.5 TB ) YADA 200 GB Modifiyeli İşletim Sistemi Arşivi İlla Aynı Memleket Olması Şart Değil Kargo'yu Karşılarsınız Takas'ta Yaparız Dolumda..İyi Günler :)

bende ankaradan özellikle eski ve yeniler olmak üzere film ve müzik, ekstra olarakta elle tutulur yaklaşık 50 gb (işletim sistemleri, gerekli gereksiz programlar vs) program arışivim var... dizi arşivimimde eksikler var özellikle dizide takasta bulunmak isterim :)

bende ankaradan özellikle eski ve yeniler olmak üzere film ve müzik, ekstra olarakta elle tutulur yaklaşık 50 gb (işletim sistemleri, gerekli gereksiz programlar vs) program arışivim var... dizi arşivimimde eksikler var özellikle dizide takasta bulunmak isterim :)

Yapalım HDD Yollarsanız Eğer Kargo Paraları Sizden Olsun ne isterseniz atarız :)

Bende de ortalama olarak;

1 tb film + dizi + Anime

100 gb yi geçik öss, kpss eğitim setleri

100 yi geçik yabancı dil, program her türlü eğitim setleri

1 gb flash oyunları arşivi

16 gb wallpaper, psd, National Geographic fotoğrafları vs.

120 gb Albüm arşivi

25 gb E-kitap + Dergi arşivim

50 gb de program arşivim var. + 20 gb kadar Linux, Windows işletim sistemleri

Bende takas yapmayı düşünürüm bursadan şehir dışından da olabilir. Tek engel güven. Birde kasıma kadar sınava çalışmam lazım kasımın 1 inden sonra yapabiliriz.

• 1 ay sonra...
Bende de ortalama olarak;

1 tb film + dizi + Anime

100 gb yi geçik öss, kpss eğitim setleri

100 yi geçik yabancı dil, program her türlü eğitim setleri

1 gb flash oyunları arşivi

16 gb wallpaper, psd, National Geographic fotoğrafları vs.

120 gb Albüm arşivi

25 gb E-kitap + Dergi arşivim

50 gb de program arşivim var. + 20 gb kadar Linux, Windows işletim sistemleri

Bende takas yapmayı düşünürüm bursadan şehir dışından da olabilir. Tek engel güven. Birde kasıma kadar sınava çalışmam lazım kasımın 1 inden sonra yapabiliriz.

selam arkadaşım bende bursadayım bende bende paylaşmak isterim ama bende fazla öyle cok bişe ok 15 kadar flim 55 adet işletim sistemi müzik olarakda 50 gb kadar harbi damar arbeks var tabi bunların içinde çogunu duymadıgınız tanımadıgınız sanatcılar gibi görüşmek istersen buraya yaz

mugladan 1gb ram ve 256 ekran kartı olan vestel laptopu netbook ıle takas etmek ısteyen arkadaslar aranıyor :) laptop cok temız olup uzerıne 1 kez bıle oyun yuklenmemıstır ıhtıyac fazlası :p vestel nb 141 ng sıyah 14.1 ınch laptop :D pmden ulasınız ..big_15036501_ivn.jpg

uzerınde win7 ultımate vardır canvar gıbı calısıyor :p

Arkadaşlar İstanbulda Oturuyorum 10 Tb ' lık Film Arşivim var. Tabiiki de Hepsi Full Dolu değil ama 7 TB full dolu Aklınıza gelecek herşey var....

TR Dublaj - Yerli & Yabancı Diziler - Talk Showlar - Televizyon Programları (Bkm vs...) - Seri Filmler(Bu Arşiv Çok Güzel Tavsiyemdir) - arşivimde altyazı film yoktur.....

ben de hataydan 500 gb lık flim arşivim ve kurtlar vadisi pusu sürekli güncel bölümleri var elim de en son 66 bölüm var takas etmek isteyenle edebilirim bana ulaşmak isteyen hotmailimden ulaşsın kartwiForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

antakya, merkezdenim istersen görüşelim

elimde film + dizi + müzik + oyun + program var.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...