Jump to content

Vista Home Premium'a Windows 7 Ultimate Yüklemek!

cetina

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

bilgisayarımda Windows Vista Home Premium (32bit-x86) yüklü. Ama yükseltme işlemini ben windows 7 home premium (32bit-x86) yerine WINDOWS 7 ULTIMATE (32bit-x86) sürümü'ne yapmak istiyorum.

Forumda bakabildiğim kadarıyla bir bilgi bulamadım. LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

çift çekirdek 2gb ram, t7300.

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM LÜTFEN

orjinal yükseltmedenmi bahsediyorsun?yani bilgisayarını yenimi aldın yoksa korsanlardan indirip yükseltmeyimi düşünüyorsun?

• 4 ay sonra...
Merhaba Arkadaşlar Ben 3 ay önce Hp leptop aldım Windows vista home premium yüklü idi bende data dvd sini cd cekip korsan indirdim windows 7 ultimate yükledim ve 20 gündür kullanıyorum sorun yok acaba nasıl orjinal yapa bilirim ??? vista home premium keyim var acil yardım ederseniz cok makbule geçer....

Windows Yükseltme işini ancak Ojinal bir Ürün Anahtarı ile yapabilirsin ...

Merhaba Arkadaşlar Ben 3 ay önce Hp leptop aldım Windows vista home premium yüklü idi bende data dvd sini cd cekip korsan indirdim windows 7 ultimate yükledim ve 20 gündür kullanıyorum sorun yok acaba nasıl orjinal yapa bilirim ??? vista home premium keyim var acil yardım ederseniz cok makbule geçer....

Vista HomePremium keyi başka bir sürümde yada başka bir işletim sisteminde geçersizdir.Bu keyi sadece bu sürümde VistaHomePremium sürümünde kullanabilirsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...