Jump to content

Pc Satılık.....

OYUN-SARAYI

Recommended Posts

ONEMLI NOT :

once pıyasaya bakın benımkıyle kıyaslayın daha ucuza bulursanız oradan alabılrısınız...

soyle bırsey var gta 4 olsun nfs shıft olsun oyunu oynuyor ama mımumum sıstem ozellıklerınde oynanabılırlık yapıyor....

2006 2007 2008 ın tum oyunlarını acıyor kasmadan 2009 un oyunlarınıda acıyor ama mınumum sıstem ozellıklerde oyunu oynayabılrsınız...

zaten dıkkat edersenız ekran kartının mevcut olmadıgını soyledım daha ıyı bır ekran kartı ıle 2009 ve 2010 oyunlarını yuksek sevyede oynanabılırlık saglayabılrsınız ...

secım sıze kalmıs arkadaslar...

Değerli arkadaşlarım kurallarımız arasında ürünü piyasa fiyatına göre satmak gerekir diye birşey ben göremiyorum.İsterse 5 milyara satar.

İsteyen alır isteyen almaz.2. el parçalarda piyasa bilgisi olan arkadaşalrım da bilgilendirme hakında sahiptir.Ama yaman'-! senin yaptığın doğru değil.Satıcının işini yapmasına engel olacak şekilde davranıyorsun.Bilgilendiriyorsan güzelce bilgilendirin.

İnanın ben de 5 senelik bilgisayar var.250 lira bile etmez.Ama çöpe atarım 250 ye satmam zoruma gider.Bu açıdan da düşünün.Saygılarımla

Arkadaşlar Üsluplara dikkat ediniz 1

2. si msn yada forum dışındaki konuları buraya taşımayınız.

3. sü eğer fiyatı yüksek gördünüz fiyatta revizyona gidilsin gibi kırıcı olmayan sözlerde bulunmanız tercih ediniz.

Arkadaşlar böyle olmuyor.bu forumda bişey satmak gerçekden zor.

bugün bir mod arkadas bir ürün koymuş ona bile ters laflarda bulunulmuş.

Yazikdir arkadaşlar.

Umarım Telafüzleriniz bundan sonra düzelicekdir.

Sadece burada tartışan arkadaslara demiyorum.

Herkese diyorum..

tşkler.

Tamamen objektif bir yorum yapmam gerekirse,bu pc bu fiyata olmamalı,olmaz.Neresinden tutarsan tut 600 etmez.Kaldı ki ekran kartı yok ve vereceğinizi vaatettiğiniz ekran kartı üretimde bile değil.

Bir diğer konu,evet her ürünün bir alıcısı mutlaka vardır ama o alıcıya yol gösterici olmak ya da uyarıda bulunmak diğer üyelerin hem hakkı hem görevi.Üslup konusunda ise evet dikkatli olunmalı ama her yiğidin bir yoğurt yiyişi var işte,değiştiremiyorsun.

Neyse,satıcı kardeş amacım ilanını baltalamak değil ama bu pc bu fiyata satılmaz,çok istiyorsun be kardeş.Ederini söyleyeyim,azami 480 lira.

Saygılar.

Bana bakın ya adam gibi bilgilendirin ya da o klavyenizi kapatın.Yeter artık.Şu sitede biri korkuyor ki bir ürün satsın.Yok fiyatı şu kadar etmez.Yok milleti kazıklıyorsun.Yok şöyledir yok böyledir.

Bir ürünün fiyatını yüksek bulduysanız;

1.Almazsınız

2.Satıcıya ve potansiyel alıcılara onları rencide etmeden güzelce bilgilendirirsiniz.

Bizim kimsenin kazıklanmasına göz yummamız düşünülemez.O kuralları da boş yere koymadık.Şunu unutmayın.Serbest piyasa ekonomisi var.

İnternet var.Almak isteyen araştırsın uygun bulursa alsın.

Son kez uyarıyorum.Düzgün cümlelerle karşısınızdakini uyarın.Yoksa karşınızda beni bulursunuz.Saygısı olmayana saygım yoktur.Saygılarımla

Bana bakın ya adam gibi bilgilendirin ya da o klavyenizi kapatın.Yeter artık.Şu sitede biri korkuyor ki bir ürün satsın.Yok fiyatı şu kadar etmez.Yok milleti kazıklıyorsun.Yok şöyledir yok böyledir.

Bir ürünün fiyatını yüksek bulduysanız;

1.Almazsınız

2.Satıcıya ve potansiyel alıcılara onları rencide etmeden güzelce bilgilendirirsiniz.

Bizim kimsenin kazıklanmasına göz yummamız düşünülemez.O kuralları da boş yere koymadık.Şunu unutmayın.Serbest piyasa ekonomisi var.

İnternet var.Almak isteyen araştırsın uygun bulursa alsın.

Son kez uyarıyorum.Düzgün cümlelerle karşısınızdakini uyarın.Yoksa karşınızda beni bulursunuz.Saygısı olmayana saygım yoktur.Saygılarımla

Sayın Mod;

Biz de tam dediğini yaptık,cümlelerime bakarsanız en ufak bir hakaret,rencide edici cümle ya da malı kötüleyici söz bulamazsınız.

Siz de:

1-Üyelere "kapatın klavyelerinizi" deme hakkına sahip değilsiniz,beni siz yönetmiyorsunuz

2-Alıcıları bilgilendirmek bizim görevimiz

3-Nasıl ki ürün almak isteyenin özgürlüğü varsa yorumcularında "yorum" yapma özgürlüğü vardır.Yoksa siz RTÜK'sünüz de bizim mi haberimiz yok.

Saygılar.

RATTLER dikkat edin sizin mesajınızı silmedim.Orada duruyor.Üyelere bu sitede düzgün mesaj yazın deme hakkım var.Anlamıyorlarsa anladıkları şekilde mesaj yazarım.5133 mesajımın içinde buna benzer kaç mesaj bulabilirsiniz.

Bu mesajın sizinle ilgili yok.

Bunu yorumla ne ilgisi var.İsteyen istediği fiyata satamaz mı?Mal benim mülk benim.Fiyatını ben belirlerim.Pahalı buluyorsanız ya almazsınız ya da kibarca uyarırsınız.Ama bu yapılmadı.Bu konuda 20 ye yakın mesaj sildim.Sonra bir süreliğine siteden ayrıldım.Döndüm aynı üyemiz hızını kesmeden mesajına devam etmiş.Ne yapmam gerekecekti.Kibarlıktan anlamadı.

Biz diyoruz ki uyarıyorsanız güzelce uyarın.Her insan malını istediği fiyattan satmak ister.Satar satamaz ama o ayrı mesele.Allah aşkına bırakında ağız tadıyla kendi malına fiyat verme hakkını kullansın.Sizlerde satıcıyı bu fiyattan satman zor,piyasası belli der onu yönlendirirsiniz.

Bizim sizden istediğimiz bu?Konuyu baltalamanız değil(sözüm size değil).Saygılarımla

Sayın Mod;

Biz de tam dediğini yaptık,cümlelerime bakarsanız en ufak bir hakaret,rencide edici cümle ya da malı kötüleyici söz bulamazsınız.

Siz de:

1-Üyelere "kapatın klavyelerinizi" deme hakkına sahip değilsiniz,beni siz yönetmiyorsunuz

2-Alıcıları bilgilendirmek bizim görevimiz

3-Nasıl ki ürün almak isteyenin özgürlüğü varsa yorumcularında "yorum" yapma özgürlüğü vardır.Yoksa siz RTÜK'sünüz de bizim mi haberimiz yok.

Saygılar.

aynen katılıyorum pahalı olduğunu soyledik biraz anlayan almaz bu fiyata dedik oyun bilgisyarının anlamını öğren dedik hatalı olan seyleri belirtmekmi suç (hakaret edabında hiç bir şey yoktu)silinen msj kontrol edilebilir bide ceza almışım pahalı bulduğum içim ilginç valla..

Fiyatını dusurdum arkadaslar fıyatı

FİYAT : 500 TL PAZARLIKSIZDIR...

[/color]

bak arkadaşım sana max olcağı fiyatı soyluyorum iyi niyetle....satamassın 500 de...

1.si monutor datron olmasından baştan kaybediyoo...

ekran kartsız fiyatı 400tl olur max kartlı 450 tl satabilirisin ancak oyunların lisanslı olmadığına gore 250 kuruşluk dvd lere yazdığında gore oyunun adı edilmesi bile saçma....10 senedir bu işin içindeyim...direk 2 el pc ye versen 300 den yukarı para vermez.

bak arkadaşım sana max olcağı fiyatı soyluyorum iyi niyetle....satamassın 500 de...

1.si monutor datron olmasından baştan kaybediyoo...

ekran kartsız fiyatı 400tl olur max kartlı 450 tl satabilirisin ancak oyunların lisanslı olmadığına gore 250 kuruşluk dvd lere yazdığında gore oyunun adı edilmesi bile saçma....10 senedir bu işin içindeyim...direk 2 el pc ye versen 300 den yukarı para vermez.

HAYIR HOCAM ASLA BU FIYATA SATMAM OLACAGI FIYATI YAZDIM BURAYA EDERI 500 TL DIR PAZARLIKSIZDIR....

300 TL YADA 450 TL YE SATMAM DAHA IYI ELIMDE KALSIN ZATEN BENDE 10 SENEDIR DVD OYUN SATISI YAPIYORUM KI 2. PC OLARAK KULLANIRIM SORUN DEGIL.... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...