Jump to content

Internet Hızıyla Ilgili Girin Lütfen

cear66

Recommended Posts

yha benim net hızı 1 hafta önce 250 kb/sn ile indirirken şimdi 60 kb/sn geçmiyor 8 mb kullanıcıyım sizdede oluyor mu ben 5 aydır kullanıyorum bu tarifeyi ama 15 gb gecince yavaşlar dediler yavaslıyor rapidshare ile indirken 250 kb/sn ile indirirdi şimdi ise 50 kb/sn ama 5 aydır böyle birşeye rastlamamıştım sebebi ne olabilir acaba?????? :D

anladıgım kadarı ile ttnet 15gb gecınce 512 kb hıza ındırmeyı basarmıs sanırım.. daha onceden boyle degıldı ne kadar ındırırsen hız yıne aynıydı ama demkkı caktılar kofteyı ve hıza mudahele ettıler. bnde bı ara gecmeyı dusundum ama 15gb 512kb olayından dolayı gecmedım ... yıne yapmıslar yapacaklarını. umarım senın gıbı kullanan bırı cıkar olaya acıklık getırebılır dıe dusunuyorum .. onlarda da durum aynıysa yapacak bısı yok gecmıs olsun :D

rapid ıcınmı bole sadece yoksa tum ındırmelerınız ıcın mı bole bu arada rapıde free user olarakmı ındırıyorsunuz

her site için aynı ?

anladıgım kadarı ile ttnet 15gb gecınce 512 kb hıza ındırmeyı basarmıs sanırım.. daha onceden boyle degıldı ne kadar ındırırsen hız yıne aynıydı ama demkkı caktılar kofteyı ve hıza mudahele ettıler. bnde bı ara gecmeyı dusundum ama 15gb 512kb olayından dolayı gecmedım ... yıne yapmıslar yapacaklarını. umarım senın gıbı kullanan bırı cıkar olaya acıklık getırebılır dıe dusunuyorum .. onlarda da durum aynıysa yapacak bısı yok gecmıs olsun :D

off böyle olursa 1 tarife değiştiririm bea

arkadaşlar üzülerek belirtmeliyim ki ttnet hızımızı düşürmeyi başardı ben de netlimitsiz paketteyim yani 15 gb den sonra hızım 512 kbite düşmesi gerekiyordu normalde ama 3 ay kullandım hiç öyle bi sorunum olmadı taki bugüne kadar şu anda hızım 60 tan sitelere bile zor giriyor düşünün bunun download yapması ne kadar eziyet verici bi de ttnet şaşırdı yine 15 gbden sonra bu uygulamaya geçmesi lazımdı bende 90 gb olduktan sonra geçebildi neyse ttnet biraz da lehimize yanlış yapsın dimi  :D

yok ben de o tarifeye geçtim sınırsızın gözünü seveyim nedeolsa indirme yöneticileri var herşeyi onlar hallediyo benim bu ayki indirme miktarım 60 gb vve daha da indiriyorum ve fatura gününe kadar 2 hafta kadar zamanım var tabiki 512 hız olması kötü bişey ama 2 katı kadar hızlı ve 4 gb sınırlı olacağına yarı yarıya hız sınırsız olması enim için avantajdır.

arkadaşlar bende 8 mb daydım çok hoş dosya film indiriyordum çok güzel oluyordu :()) ama ilk ayın 17 lerinde 15 gb geçince eşşek arabasına döndü 30 ile 40 kb geçmez olunca bende tlf açtım sınırız net1 paketi 1 mb lıga geçiş yaptım şimdi sürekli 90 ile 100 arasında gidip geliyorum okadar..... ttnetin sınırsız verdiği hizmet işteee KAFAM GİRSİN HAKKETEN......

arkadaşlar bende 8 mb daydım çok hoş dosya film indiriyordum çok güzel oluyordu :()) ama ilk ayın 17 lerinde 15 gb geçince eşşek arabasına döndü 30 ile 40 kb geçmez olunca bende tlf açtım sınırız net1 paketi 1 mb lıga geçiş yaptım şimdi sürekli 90 ile 100 arasında gidip geliyorum okadar..... ttnetin sınırsız verdiği hizmet işteee KAFAM GİRSİN HAKKETEN......

Tamamiyle aynen. Bende 8 mb tarifesinde idim. Ayın ortasından sonrası kötü oluyordu. Ayın 20 sinde geçtim 1 mb limitsiz eski tarifeme varsın. Yavaş olsun. Sınırlama olmasın :p

Benimde hızımı dün akşam düşürdüler bu akşam telekomu aradım internet hızım çok yavaş dedim tabi 8mb kullancısıyım kotayı geçtim felan demedim arıza kaydı açtılar 15 dakika sonra hız tekrar yükseldi bir allahın kulu demedi kardeşim sen 8mb kullanıcısısın 15gb limitini geçmişsin hemen yükselttiler :( bence sizde arayıp bu taktiği deneyin

• 2 hafta sonra ...
Benimde hızımı dün akşam düşürdüler bu akşam telekomu aradım internet hızım çok yavaş dedim tabi 8mb kullancısıyım kotayı geçtim felan demedim arıza kaydı açtılar 15 dakika sonra hız tekrar yükseldi bir allahın kulu demedi kardeşim sen 8mb kullanıcısısın 15gb limitini geçmişsin hemen yükselttiler :dribble: bence sizde arayıp bu taktiği deneyin

Herifler şere.. ama salak :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...