Jump to content

Filmin Tamamını Indirmeden 1.partı Indirip Filmi

zinnnn

Recommended Posts

Filmin tamamını indirmeden 1.partı indirip filmi görmek[/CODE]

Arkdaşlar hepinizin bildiği gibi filmler genelde Rarlı ve 7 - 8 part halinde veriliyor.

Ama filmin görüntü kalitesini ve özelllikleri hakkında bir fikrimiz yok.

Bu anlamaının yolu şöyledir.

1- Önce filmin 1.part'ını indirip pc mize kaydediyoruz.

2- İndirdiğimiz 1 partın üzerine sağ tıklayıp Dosyaları çıkart diyoruz.

3- Karşımıza çıkan rar sayfasından bozuk dosyaları koru deyip Dosyanın çıkarılacağı yeri işaretliyoruz.

4- işlem bitmeden sizden 2.partı isteyecek, siz rar'ı kapatın

5- Çıkan kısmı kaydettiğiniz yerde herhangi bir medya oynatıcı ile rahat bir biçimde izleyebilirsiniz.

[CODE]bu sayede filmin bozuk yada sağlam olduğunu crc hatası olup olmadığını anlayabiliriz[/CODE]

[CODE]daha iyi kavramak için videolu anlatım[/CODE]

[CODE]http://www.dailymotion.com/video/xawa3q_1partiye-indirerek-film-izleme-kull_tech[/CODE]

bunu yapmanın bir yolu daha var 1.partı çekiyorsunuz ve sadece görtüntü kalitesi ve sesini kontrol ediceksiniz zinnnn arkadaşımızın dediği doğrudur bu şekilde açabilirsiniz ama isterseniz misal birinci partın 100/20 -yada 100 de 5 indi bunu bile açabilirsiniz.. sakın konunuza karışmak gibi olmasın şuan çıkmam lazım gelince anlatmaya çalışırım. diğer bir yöntemi..

1. part 200 mb ise? :D IDM ile indirince kolay oluyor. isterse 2000 mb olsun.

IDM indirirken dosyaları burada saklar

C:\Users\0uzhan\AppData\Roaming\IDM\

dosya inerken kopyalayın bi yere normal arşivden arkadasın anlattı gibi. işte bu kadar

• 2 hafta sonra ...

Eğer 1. part 200 mb ise? Ben böyle durumlarda 1. partı indirirken %5'lerde downloadı kesip bakabiliyorum. Anlatılmaz yaşanır olduğu için videolu anlatım yapacağım.

ben bi filmin ilk partını indirdim dediğiniz yöntemi uygulamaya çalıştım fakat bozuk dosyaları koru pasif olarak

gözüküyo seçemiyorum yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşşekürler

forumdaki winrar katılımsızlardan kaynaklanıyo düzgününü kur açılır benimde başıma geldi

Dziobas Rar Player

Dziobas Rar Player ile sıkıştırılmış rar dosyalarını, mvk, avi, mpeg veya ogg dosyalarını herhangi bir codec yüklemeden oynatabilirsiniz.

Dziobas Rar Player, kısmen indirilmiş AVI dosyalarını altyazığı desteğiyle birlikte oynatabilir. Dziobas Rar Player aynı zamanda rar dosyalarının içindeki divx videolarını da gösterebiliyor.

Player olarak da

Please register to see this content.
kullan....

• 2 ay sonra...

dziobas rar playerla herşeyi her filmi seyredersin vlc yada bs player'a hiç gerek yok hemde 15 megabayt öbürleri gibi 70-80 megabayt değil.

bir filmin herhangi bir partını indirdikten sonra o partı rahatlıkla seyredip kalitesine karar verebilirsin. googledan aratırsanız nasıl kullanıldığınıda öğrenebilirsiniz.

• 2 ay sonra...

ooo bu program çok iyiymiş yahu rardan açmaya gerek bile yok sürükle bırak dzios'un içine şak anında görüntü. konuyu açan arkadaşın bahsettiği yöntem her zaman işe yaramaz bir de uzun iş bu dzios programı varken.

Hemen pc de yer alması gerekenler klasörünün içerisine setup dosyasını kaydettim.

• 1 ay sonra...

Bence en kolayı kendım kullanıyom 1 partı cıkarın 2 partı ıstedıgınde bıse yapmayın ve oylece kalsın

ve calıstıra %temp% yazın ve acılan klasorun ıcerıgınden bırınde sızın actıgınız 1 part bulunmakda bunu herhangı bır playerla acın olay bu ben boyle yapıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...