Jump to content

Motorsiklet Sevenlere Masaüstü Resimleri

alkan mehmet

Recommended Posts

Bir örnek resim koysanız iyi olur. Konuyu ilk açtığınız anda indirecektim vazgeçtim. Bir örnek resim koyun nasıl bişey olduğunu görelim. Sadece motor resimleri ise ben indirecem. Motorları çok severim ama yanında kız varsa hiç resmini bile koymana gerek yok. Öle resimler iğrenç oluyor.

Bir örnek resim koysanız iyi olur. Konuyu ilk açtığınız anda indirecektim vazgeçtim. Bir örnek resim koyun nasıl bişey olduğunu görelim. Sadece motor resimleri ise ben indirecem. Motorları çok severim ama yanında kız varsa hiç resmini bile koymana gerek yok. Öle resimler iğrenç oluyor.

buyur hocam senın ıcın ındrp resımı cektm

0hjy6pad87.jpg

Kolay Gelsin!!!

ooo tam bana göre yaş 40 oldu ama motorsiklet hastalığım hala bitmedi. şu an motorum yo kama durumum olsa şöle en az 500 cc lik bir baba motor alırdım. çok teşekkürler. geçen bir forumda 150 sayfalık motor resmi vardı ama o kadar inceledim kafama göre ancak üç beş tane bulabilmiştim. bunlar iyiye benziyor indireyim bakalım.

6, 16 ve 21 numaralı resimler süpermiş. Bayıldım onlara. Bir tane öyle motorum olmasını çok istiyorum. Bir motor beğendim birkaç hafta önce fiyatına baktım gözlerim bozuluyodu. 30 bin tl lik motor beğenmişim :( Ah bir maddi durum olsa da küçük bişey de olsa alsam. Sonra kim tutar beni ? Varsa elinde sadece motor resimleri paylaşabilirmisin ? Boyutları küçük olursa daha çok güzel olur. Kotayı daha ilk günden doldurmak istemiyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...