Jump to content

Internet Explorer 8 Türkçe

awengers44
 Share

Recommended Posts

Huzurlarınızda Windows XP için Internet Explorer 8

İstek Üzerine Katılımsız Kurulum ve Full Güncel Olarak Karşınızda

2mdqlc9.jpg

Genel Bakış

Internet Explorer 8, kullanmaya alışık olduğunuz Web tarayıcısının en son sürümüdür ve Web'i hiç olmadığı kadar hızlı, kolay, gizli ve güvenli şekilde kullanabilmeniz için gereken tüm özelliklere sahiptir.

Daha hızlıdır Internet Explorer 8 yeni sayfalara ve sekmelere daha hızlı yanıt vererek hızla ve güvenilir şekilde açılmalarını sağlar.

Önem verdiğiniz bilgilere daha az sayıda adımla ulaşabilirsiniz; tek bir tıklatmayla Web postanıza, sık kullandığınız haber sitelerine ya da başka çevrimiçi hizmetlere erişebilirsiniz.

Daha kolaydır Birçok ortak görevi gerçekleştirmek için uygulanacak adımları azaltın ve gerçek zamanlı bilgi güncelleştirmelerine erişiminizi otomatikleştirin.

Tuttuğunuz takımları, haberleri ve hava durumunu tek bir tıklatmayla izleyebilirsiniz.

Daha Özel Web'de gezinirken gizliliğinizi ve gizli bilgilerinizi korumanıza yardımcı olur.

Daha Güvenli Kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza ve bu yazılımların bilgisayarınıza erişemeden durdurulmasına yardımcı olur, sahte Web sitelerinin algılanmasını kolaylaştırır.

Eklentiye Altdaki Güncellemeler Entegre Edilmiştir.

KB971961

KB976749

KB978207

KB978506

Kurulum Hakkında.

Pakete Herhangi Ekstra Bir Registry Kaydı Kesinlikle Girilmemiştir.

Eklentiyi Çalıştırdıkdan Sonra Yaklaşık Olarak 1 Dakikada Kurulur Görev Yöneticinizden Takip Edebilirsiniz.

Kurulum Tamamlanınca Muhakka Sistemi Yeniden Başlatın.

Hızlı Başlata Kısa Yol Eklemektedir.

Eklenti AddOn Olarak Kullanılabilir

Bir Önceki IE8 623 Defa İndirilmiştir.

10rkc4z.jpg

http://www.4shared.com/file/218911502/4f407ab5/As_IE8_FuLL_2010.html[/CODE]

Boyut: 12,8 MB

Md5 E430FB55B049CA1AF3581FBDC959D356

[/center]

Edited by awengers44

teşekkürler.iyi çalışıyor.yalnız bazen kendi kendine
Please register to see this content.
adında site açılıyor.neyin nesidir?
Sayın @avantis Böyle bir sorunun sizin pc,nizde olduğu bilmeme rağmen eklentinin tüm içeriğini tekrar kontrol ettim kesinlikle extra hiç bir bir reg kaydı site yada reklam içeren bir ilave yok.

o halde bu sürümü yüklemeyelim.

Eklentiyi ister yükleyin ister yüklemeyin kimseye baskı yapmıyoruz sadece tnctr sitesindeki reklamdan kaynaklanan bir açılır pencere olayını IE8 sorunluymuş gibi insanları yanıltmaya hakkınız yok.

Ayrıca sadece tnctr değil bir çok site ek kaynak için bu tür yollara başvurur.

Şimdi ben win7 yüklü bir bilgisayarda ve ilk defa tnctr,yi açıyorum işte çıkan reklam sitesi.

Bu sistemi yada explorer,i hatalı yapmaz sadece açılır pencere engelleyecisinin seviyesini arttırırsınız olur biter lütfen bunu artık mesele yapmayın.

http://ok.net/main.php[/CODE]

Edited by awengers44

Eklentiyi ister yükleyin ister yüklemeyin kimseye baskı yapmıyoruz sadece tnctr sitesindeki reklamdan kaynaklanan bir açılır pencere olayını IE8 sorunluymuş gibi insanları yanıltmaya hakkınız yok.

Ayrıca sadece tnctr değil bir çok site ek kaynak için bu tür yollara başvurur.

Şimdi ben win7 yüklü bir bilgisayarda ve ilk defa tnctr,yi açıyorum işte çıkan reklam sitesi.

Bu sistemi yada explorer,i hatalı yapmaz sadece açılır pencere engelleyecisinin seviyesini arttırırsınız olur biter lütfen bunu artık mesele yapmayın.

http://ok.net/main.php[/CODE]

ie8 hatalıdır demedim.şu an kullanıyorum gayet iyi çalışıyor.sadece açılan reklamlar can sıkıcı.

evet bu reklamlar tncden kaynaklamıyor tnc tr de gezerken birden reklamlar çıkıyor www.adhooh.com, ok.net, co.tv vs reklamlar otomatikmen siteye yönlendiriliyor..

evet bende de aynı reklamlar çıkıyor.Ad muncher programını kurdum.şu an hiçbir reklam yok.

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

İnternet secenelerine gir orda gizlilik var o kısma gir en alta doğru Açılır Pencere Engeleyicisi var onu karşısında bulunan ayarlara gir en altta secmeli seceneklerde özel göreceksiniz o seceneği yüksek yap ugula de ve seceneklerden cık bir daha adon gibi popuplardan tamamen kurtulur,istediğin sitelere girebilirsin rahaca hatta TNCTR ye dahi iyi günler.