Jump to content

Resimleri Web Sitelerinden Url Olarak Kopyalama

SupporterS

Recommended Posts

Arkadaşlar ben web sitelerinden sevdiğim beğendiğim resimlerin hepsini bilgisayarıma indirmek yerine direk url adreslerini kopyalamak istiyorum bunu şimdilik her resime ayrı ayrı sağ tıklayarak reme bak deyip ordan urlsini kopyalıyorum bunun daha kolay bi yolu varmıdır acaba böyle bi firefox eklentisi falan varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim

Operada resme sağ tıkla ve

Resmin adresini kopyala dersen adresi sana kopyalar.Örneğin aşağıdaki link senin avatarının linkidir.

http://www.tnctr.com/uploads/av-213361.png

Firefoxta ise yine resme sağ tıkla

Resmin konumunu kopyala seçeneğine tıkla.

Böylece resmin adresini panoya kopyalarsınız.Sonra bu adresi tarayıcının adres bölümüne yapıştır ve Enter tuşuna bas.Bu kadar.Saygılarımla

firefoxda öyle bir eklenti var sayfada swf,jpg,bmp,gif formatlarıy ilgili içerik varsa toplu olarak kullanıcya ayrı bir sayfada gösterip seçişlenleri kopyalıyor bulunca eklerim

Eklentiyi bulamadım özelliği daha fazla olan başka bir program önereyim

GetWebPics

Sitemizin anasayfası

725723551aaa82fa253b3923136c785e.jpg

eb53ba5d1240e8c61dfe558f42ea3fde.jpg

http://www.photoactions.com/download/gwp.exe[/CODE]

Buyur arkadasim, Firefox'in icinde oyle bir ozellik var ama sonradan bazi resimleri silmen gerekebilir.

9zr3iq.jpg

50fszk.jpg

2ymxe9e.jpg

rh95w1.jpg

Resimleri mecburen masaustune kaydetmeli degilsin. Baska bir klasor'un icine de kaydedebilirsin.

Saygilarimla,

CCoder.

Not: Bu metodu begenmezsen kaynak kodundan butun resim linklerini tek tek de kopyalayabilirsin. Bu metodla once hepsini bilgisayarina indirirsin ve sonra da yeniden upload edersin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...