Jump to content

Arkadaslar Simdiden Kotayı Gecmısım

oca57

Recommended Posts

kotalı kullanıcıyım az once ttnetten sorguladım kotamı asagdakı gıbı goruntu cıktı.. sasırdım kaldım acaba ne kadar gelır normalde 26,75 gelıyodu bu ay windows 7 yı felan cektım netten astım kendimi.... işte reisim...

gecmek.jpg

TTNet Sitesinden

Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 8 Mbps'ye kadar limitli paketler için (4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB) aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 TL'yi, 1 Mbps 4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 56,64 TL'yi ve 2 Mbps 4 GB ve 6 GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 79,76 TL'yi geçemez.

TTNet Sitesinden

Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 8 Mbps'ye kadar limitli paketler için (4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB) aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 TL'yi, 1 Mbps 4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 56,64 TL'yi ve 2 Mbps 4 GB ve 6 GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 79,76 TL'yi geçemez.

Teşekkürler açıklamanız için. benim bir sorum olacak. Yaklaşık 7 aydır ttnet kullanıcısıyım ve 4 gb sınırlı internet paketim var. Bugüne kadar hiç sınırın altında kalmadım. En fazla 7.5 gb oluyordu. ama geçen ay kotayı baya bir zorlamışım. 12.9 gb veri indirmişim. Acaba benim ne kadar ödemem lazım ? Eve fatura gelmiyor. Şu anda kota 3700 mb ve bu ay da baya bir geçeceğim bbelli. Bu faturalara nerden bakabilirim ? Kota sorgulama sitesinde gözükmüyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

buradakı kota asım mıktarını oradakı asım mıktarı ıle carptım cok degısık bırsey cıktı

mesala hesaplayalım ::> 367*0,009248 = 3,394016

yanı 3 tl gibi bişey mi oluyor....

bu da resim

kotas.jpg

arkadaslar bır program ındırıp kurdum ttnetın sıtesıne baglanarak kotayı fıyatlıyo ne kadar gelecegını gosterıyo buyrun bu da resmı

programın demesıne gore fazla bısey yokmus bea :)

songt.jpg

arkadaslar bır program ındırıp kurdum ttnetın sıtesıne baglanarak kotayı fıyatlıyo ne kadar gelecegını gosterıyo buyrun bu da resmı

programın demesıne gore fazla bısey yokmus bea :)

songt.jpg

kardes bu proya ne kadar güvenebılırız

max 29 gelir korkmana gerek yok son 5 6 aydır hep asıyom kotayı

arkadaslar astıgınız gb başı 10 tl fazladan ödüyonuz. 8 gb gectiğinizde ise 56.25 tl daha fazlasını ödemiyorsunuz. telekomun koymus oldugu bir standart bu internetlerine girenlerin insanları magdur etmemesine yönelik birsey

Eminmisiniz ? Benim 13 gb oldu geçen ay ve ben haka faturay görmedim. Görsem kalp krizinden giderim galiba :) 56 sabitse yine kurtulduk demektir . :)

eminim kasımda 13 gb ise aralık faturasında 56.25 tl ödüyorsun öyle bir şeyde var.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...