Jump to content

Rapidshare Free İndirme (Çözüldü)

Mytolocia

Recommended Posts

konuyu açan arkadaş programlar ayarlı demiş. benim zyxel 660 ru tu modemim var daha önce j downloadrle bir çok yol denedim. otomatik reset atmayı bir türlü beceremedim. bunları kurunca bu sorun aşılcakmı yani? ayarlı dediğine göre? işin garibi ben dün bir forumda otomatik reset atar diye rapid share downloader isimli programı denedim inanmamıştım ama gerçekten bu işi başardı şaşırdım..:)

O ayar dediğm şeyler daha stabil çalışmasını , rapid vs gibi sitelerde bol bol hata almanızı engeller.

Otomatik reset diye birşey yazmadım konuya ,Bunu yapmak için options dan " her dosya indirildekten sonra - Sunucu hata raporu gönderirse - Dosya indirilemezse , seçenekleri tek tek seçip reset dosyasını çalıştırması şeklinde ayar yapacaksınız. Her modemin reset dosyası farklıdır.

Bu sitelerin çoğunluğu win32 sality gibi başa bela virüsler içeriyor.Yani benim kullandığım rapid8 ve rapidsiz siteleri öyleydi.Size kalmış tabi ben uyarmakla hükümlüyüm

Ee deneyip de virüs mü yedin. Hepimiz kullanıyoruz denedik bir sorun çıkmadı. Sen denemeden sorun çıkıyor diyorsun ;) . Tutarsızlıgın bu kadarı....

evet bazıları virüslü arkadaş doğru söylüyor malesef. mesela ben daha demin birinden 1.4 mb bir dosya indircektim. kaydedilene ise baktım 6.4 kb. başka sitelerde de oluyor bu eğer tıklarsanda indirdikten sonra hemen sisteme yerleşiyor ve kendinide yok ediyor. daha doğrusu gizliyor. bu daha çok önemli her yerde bulunmayan downloadlarda oluyor. atıyorum windowblinds 7 nin crack ı gibi.

O senini indirdiğin hatalı dosya . IDM kullanmadan indirirsen öyle olur . Virüs değil o ! 6.,4 Kb lik dosya sayfanın kısayolu. IDM kullanmazsan öyle olur. Biraz okusanız anlayacaksınız da .... Öyle olur olmaz herşeye virüs deyip geçiyorsunuz.

• 4 hafta sonra ...

abi alnımın damarı çatladı rapidden dosya indiricem diye site mi tükendi tek rapid mi var tekel olarak allah allah yav

Please register to see this content.
aha bu miskilim site ne güne duruyor versinler linkleri buraya arasında rapid de var kırk takla atmayız en azından iki dosya için

Arkadaşlar şuan Rapid FREE kullanıcılar için sınırlama gibi bir şey yapmış Gece 02:00 dan sonra öğlen 12-13:00 a kadar dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. İster ben uğraşırım nere gitse bilgisayar başındayım deyip linkleri teker teker indirin, isterseniz Jdownloader, Crypotload , Rapid Querer vs. vs programla indirin Tavsiyem Rapid Querer.

Bu saatler dışında hiç Rapidle uğraşmayın. Zaten site aracılığıyla indirseniz de bekliyorsunuz. Önce o site kendi sunucularına indirecekte siz ondan sonra ordan indireceksiniz. Onuda tabi boş server yakalayabilirseniz. Çünkü bu sitelerde sınırlı sayıda link değiştirebiliyor.

Arkadaşlar o bazen oluyor siz Linki tıkladığınızda direk indirmeye geçerse olur genelde ve İDM nin de bu konuyla ilgisi yoktur. Çünkü aynı şeyi İDM'de de yapabilir. Dosyanın boyutunu biliyorsanız, nasıl indiriyorsanız indirin farketmez dosyanın boyutu dediğiniz gibi 4 Kb,6Kb kadar küçükse indirmeyi iptal edin. Zira o indireceğiniz, İndirme Linkinin HTML dosyasıdır ve tıkladığınız zaman sandığınız gibi virüs falan girmez bilgisayarınıza sadece Linkin sayfası açılır. Karıştırmayalım.

türkiye de gezip gördüğüm en iyi sitenin en iyi insanlarından birisiniz headhunterxxx bu sitede çok iyi insanlar var ya gerçekten memnunum ;) teşekkürler headhunterxxx

fakat video indirdim windows 7 tema ile ilgili bir video yanlıs link vermişsiniz :angry:

valla birsey yaramdını sölemek isti yorum rapi8 kaldıysanız işinz alaha kalmşş çözüm şu verecen 20 lira alacan 2 indir 3 gün hersey patlı yorr alaha ala ne adamlarısnz yaa en salamı ila rapitden dosya indiriceksen saat gece 2 den sonra indiricen ozman acıyor rapit yada KESİN ÇÖZÜM İSTİYORSANIZ ARTIK RAPİT BIRAKIN BASKA YERLERE UBLOAD YAPILIRSA ÇÖZÜME ULAŞILIR.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...