Jump to content

Msdn E üye Olmak!

cexen

Recommended Posts

MSDN e nasıl üye olunuyor bilgisi olan varmı?

avantajlarını biliyorumda nasıl oalcağı konusunda yol göstericiye ihtiyacım var.

üye olan yada olmayı bilen birileri yardımcı olursa sevinirim

bu site var ya neyine yetmiyor ::)

Korsan korsan nereye kadar gideceğiz. işin aslı genel itibari ile freeware yazılımlarla işimi görüyorum ama şu win7 yokmu canımı sıkıyor. sonuçta kul hakkı var

Korsan korsan nereye kadar gideceğiz. işin aslı genel itibari ile freeware yazılımlarla işimi görüyorum ama şu win7 yokmu canımı sıkıyor. sonuçta kul hakkı var

Yha geç o ayakları :) şimdiye kadar türkiyeden kaç kişi gidip orjinal kutuda sistem almış paryı yapsınlar makul bir fiyat alalım dimi bişi emeğe getirirsen linuxta emek veriyo adam 5 kuruş istemiyo microsoft tekel kardeşim hatta adamlar evine yolluyo ver bi 2-3 tl eve kadar otjinal geliyo o adamlar 1 günde yapmıyo demi bu işi pardus gelişsin iyice oyun falan driver iyice gelişme süreci var tam iyi haline gelsin onu kullancam.

Merakımdan soruyorum yoksa nerde bizde 3-4 milyar... Bu üyeliğin belirli bir süresi varmı ? yoksa Microsoft iflas edene kadar devam ediyormu?

Please register to see this content.

işletim sistemi indirebilmen için $699 bayılman lazım.

Eğer gerçekten böyle düşünüyorsan sana %100 garanti vereceğim lisans verebilirim.

Merakımdan soruyorum yoksa nerde bizde 3-4 milyar... Bu üyeliğin belirli bir süresi varmı ? yoksa Microsoft iflas edene kadar devam ediyormu?

1 yıllık o fiyat :)

Eğer gerçekten böyle düşünüyorsan sana %100 garanti vereceğim lisans verebilirim.

Öyle düşünmesem bu kadar dert etmezdim herhalde ...

şurda bayram namazına saatler kalmışken sayenizde kalpden gidecektim.Ömrü billah bilgisayara geçmem yinede o parayı vermem verenede birşey demem ayakda alkışlarım

Geçen gün işim gereği microsoft un bir dağıtıcı firmasının tanıtımına katıldım. Adamlar açık ve net olarak söylüyor %64 civarında korsan yazılım kullanıyor bu ülke bu şekilde giderse ucuz yazılım bulma şansınız yok diyorlar. İşyerim zaten çok ucuza office ve işletim sistemini alıyor ama kişiselde alamıyoruz işte. yani orijinal kullanmadan bundan kurtulma şansımız yok ister sevelim ister sevmeyelim. para çok evet gerçektende çok. MSDN üyeliği benim maaşım kadar. ama yabancı siteleri takip edin birsürü program için 6 aylık yıllık bedava lisans veriyorlar. Nod32 yi 6 aydır oyle kullanıyorum o bitince avast kullanırım Panda dan yine yıllık lisansım var onu kullanırım. open office vardı bende şimdi office 2010 beta ing kullanıyorum 2010a kadar idare eder :) takip edince baya ücretsiz yazılım buluyorum.

adobe reader yerine foxit nero yerine cd burner xp vs vs vs winrar yerine 7zip .....

• 2 hafta sonra ...

ya bırakın haramı kul hakkını...

Adamlar mecbur bırakıyor , yapıcak birşey yok..Bilmem kaç dolara işletim sistemi , bilmem kaç euro ya güvenlik programı , bir kaç dolara cd yazma aracı , bir kaç lira ya oyun...

OOOOO

ölme eşşeğim ölme..Hepsine para verirsek , biz ne yiyip , içicez..

Şimdi bizim yaptığımız ayıp mı , ?

değil..hiçde değil..

İnternette korsanla ilgili işlerin yazılmasını,konu açılmasını istemeyen siteler varya , onların kullandıkları bile korsan..Şimdi burada ne alemi var , korsan kullanmıyorum orjinal kullanıyorum demenin..

Şu adamlar ilk başta virüs girmeyen işletim sistemi yapsınlar..Sonra istediği kadar fiyat sunsunlar , alırım..Gelmiş windows 7 kurmuşlar , benim veremeyeceğim bir para istiyorlar..Ben verir miyim bu windows 7 ye para...

Bırak bu işleri microsoft..Sen ilk önce sorunsuz bir işletim sistemi kur , sonra virrüsszü işletim sistemi yap..Sonrada al paranı..

Zaten dünyada en zenginlerden birisisin , birincisi ol..

Her programa para verirsem ben , yaşayamam....

Zihniyete bak. Aç kalsan hırsızlık yapacak biri gibi konuştun.

Bende isterim Win 7'i orijinal kullanmak ama para yok. 29 günde bir format atmakda suç değil heralde?

Zihniyete bak. Aç kalsan hırsızlık yapacak biri gibi konuştun.

Bende isterim Win 7'i orijinal kullanmak ama para yok. 29 günde bir format atmakda suç değil heralde?

Kardeş, 29. gün akşam başlat/tüm programlar/komut istemi yolunu izleyerek açılan komut satırına

slmgr -rearm

yazıp resetleyerek bir 30 gün daha alabiliyorsun, bu işlemi üç defa tekrarlama hakkın var. Toplamda 120 gün bedava eder. Ondan sonra format ve 120 gün daha. Bunu istediğin kadar tekrarla. Niye 120 gün varken 30 günde format atacaksın?

Yalnız başlattan komut satırına ulaşınca sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyerek o satırı çalıştır, yoksa yapamazsın. (slmgr den sonra bir boşluk da şart)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...