Jump to content

Amd Phenom X2 550 3.1

embome

Recommended Posts

Arakdaşlar İşlemcim Amd Phenom x2 550 3.1Ghz İşlemci

Anakart ise gigabyte ma790x-ud3p araştırdım biraz çekirdek açma olayı tamamen şans işiymiş

bi deniyeyim ne kadar şanslıyım dedim Buyrun sonuç ortada sıcaklık da en son 40 idi normal fanı var üzerinde

tavsiyeleriniz nedir biosu default yapıp normal ayarda mı kullanayım yoksa böyle mi, ilerleyen zamanda sorun olur mu???

97979747.jpg

Sistem normal şekilde çalışıyorsa,işlemleri stabil olarak gerçekleştiriyorsa vede sıcaklık değerleri normal seviyelerde olmak koşulu ile bu şekilde kalabilir. Ama kullandığın program malesef işlemci sıcaklıklarını -256C olarak gösteriyor. Bu şekilde sana yardımcı olmamız biraz zor.

Sistem normal şekilde çalışıyorsa,işlemleri stabil olarak gerçekleştiriyorsa vede sıcaklık değerleri normal seviyelerde olmak koşulu ile bu şekilde kalabilir. Ama kullandığın program malesef işlemci sıcaklıklarını -256C olarak gösteriyor. Bu şekilde sana yardımcı olmamız biraz zor.

Evet O -256 Benimde Dikkatimi Sonradan Çekti En Sağlıklı Kararı Biostan Alırım Diyerek Pc,yi Kastım, Biosda,da Baya bi Beklettim

Sonuç Alttaki Resimde ve Stabil çalışma durumuna gelince sistem açılmaları hissedilebilir derecede arttı,pc nin kapanmasını da biraz yavaşladı geç kapanıyor biraz

programlar sanki biraz geç geliyor ama oldukça hızlı geliyor,hızını alamayıp bi yere çarapacak gibi hissediyorum bilmiyorum şöyle iyi gidiyor gibi

28112009001.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...