Jump to content

.::Çekirdek Açabilen Anakartlar:.. (gÜncel!)

candemir2005

Recommended Posts

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

bu haberleri görünce birden masaüstü bilgisayırımı yükseltmek geldi içimden,

bu nedenle

Amd phenom II x2 550 BE işlemci

GA-ma785gt-ud3h anakartı

Kingston Hyperx ddr3 1333 2gb ram almak istiyorum.

ayrıca yukarıdaki anakart yerine ga-ma785gpmt-ud2h anakartı alsam daha mı iyi olur.

birde ga-ma785gpmt-ud2h anakartla bu 2 çekirdekli işlemcinin acc özelliği varmıdır.bilgi verirseniz çok sevinirim.Yada tavsiye edebileceğiniz masaüstü bilgisayar verebilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.

bu haberleri görünce birden masaüstü bilgisayırımı yükseltmek geldi içimden,

bu nedenle

Amd phenom II x2 550 BE işlemci

GA-ma785gt-ud3h anakartı

Kingston Hyperx ddr3 1333 2gb ram almak istiyorum.

ayrıca yukarıdaki anakart yerine ga-ma785gpmt-ud2h anakartı alsam daha mı iyi olur.

birde ga-ma785gpmt-ud2h anakartla bu 2 çekirdekli işlemcinin acc özelliği varmıdır.bilgi verirseniz çok sevinirim.Yada tavsiye edebileceğiniz masaüstü bilgisayar verebilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.

İşlemciyi x3 720 yapın diğerleri tamam.

Amd phenom II x3 720 işlemci

GA-ma785gm-us2h anakartı

Kingston Hyperx ddr3 1333 2gb ram

Bu üçüyle çekirdek açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz...

Amd Phenom II x2 550 BE işlemci

ga-ma875gpmt-ud2h anakart

Kingston Hyperx ddr3 1333 2 gb ram

ile

ga-ma785gt-ud3h anakart

Kingston HypertXddr3 1333 2 gb ram bu konfigrasyonlarda ACC olayı olmuyormu.Bu konfigrasyonlara param yetiyor.cevapladığın için çok teşekkürler.

ga-ma785gm-us2h anakartlar ddr2 destekliyor.Sonnuda T olanlar ddr3 destekliyor.

ga-ma875gpmt-ud2h anakart

Kingston Hyperx ddr3 1333 2 gb ram

ile

ga-ma785gt-ud3h anakart

Kingston HypertXddr3 1333 2 gb ram bu konfigrasyonlarda ACC olayı olmuyormu.Bu konfigrasyonlara param yetiyor.cevapladığın için çok teşekkürler.

ga-ma785gm-us2h anakartlar ddr2 destekliyor.Sonnuda T olanlar ddr3 destekliyor.

Biliyorum da ddr3 niçin? Oyunlarda hiç fark ettirmez ama boşa ddr3 anakartlara para yatırırsınız.İki kombinasyonda acc desteklidir...

30kq9v6.jpg

yapmış olduğum açıklama için teşekkürler, bende 2 gb 800 DDR2 ram vardı. bu ram yeter o zaman,

ben ilerisi için düşünmüştüm.

Amd Phenom II X2 550 BE işlemcide 2 gb 800 DDR2 ram de rahat çalışırmı, anakart açıklamalarında 1333 ram ile rahat çalışır diye yazıyor.

yeni bios u yazdırdım ECS anakarta acmaya calsıcam kalıcak simdi anakart elimde ;) ama denemeye değer mi x7750 BA var elimde test eden varmı acep ?

bbende bıos guncellıcem korkuoorum elımde klaıcak dıe bende 790 fx var dfı marka bırı cıksada bıos guncellerken karsımıza cıkacak evrelerı anlattasa surada phoenıx bıos ıcın :)

yeni bios u yazdırdım ECS anakarta acmaya calsıcam kalıcak simdi anakart elimde ;) ama denemeye değer mi x7750 BA var elimde test eden varmı acep ?

Hayır kesinlikle bu anakartlar çekirdek açarken bozulmazlar.Hatta açıp içine su dökmedikten,tornovideyı batırmadıktan sonra çok zor.En kötü açılmazsa anakartın reset jumperi var.Clear cmos yazar oraya cdrom'un veya harddiskin jumperini takıyorsunuz kapalıyken.Taktıktan sonra açıyorsunuz bilgisayar açılmamış gibi gözükür.5dk bekleyip bilgisayarınızın fişini çekin.Taktığınız jumperi çıkarın bilgisayarın eskisi gibi çalışmaya devam eder...

ECS A790GXM-AD3 Black Series 1333MHz DDR3 SOKET AM3 ANAKART amd phoenom ıı 3 2.8 var acaba cekirdek acarmııııı

Arkadaşlar amd overdrive'ı indirin.Ortadaki advanced clock calibration varsa çekirdek açabilirsiniz o bölüm çıkmıyorsa açamıyorsunuz;

CLOCK_ADVANCED.png[/b]

AMD OVERDRİVE İNDİR;

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...

Bende Gigabyte Ankart 790X İşelmci Amd Phenon II x3 720 BE İle Açtım Ve Top10 Overclock Yarışmasında Da Türkiye 4 Cüsü Oldum:D

Bu İşlemcilerin Üretim Kodları Var Ona Göre Anlaya Biliyon Hangilerinin Açıldığını Ama Oda Garanti Değil. Biraz Şansın Varsa Açılır 4 çekirdek

Çok Güzelde Overclock Oluyo BE Ler Ben Resimdeki 3,7 ghz stabil Kullanıyom Zorlarsam 4,60 ghz kada çıkıyo işlemci

Bende Gigabyte Ankart 790X İşelmci Amd Phenon II x3 720 BE İle Açtım Ve Top10 Overclock Yarışmasında Da Türkiye 4 Cüsü Oldum:D

Bu İşlemcilerin Üretim Kodları Var Ona Göre Anlaya Biliyon Hangilerinin Açıldığını Ama Oda Garanti Değil. Biraz Şansın Varsa Açılır 4 çekirdek

Çok Güzelde Overclock Oluyo BE Ler Ben Resimdeki 3,7 ghz stabil Kullanıyom Zorlarsam 4,60 ghz kada çıkıyo işlemci

939 am3 nasıl oluyor anlamadım ben?? Benim bildiğim şöyle olmalı(yada 938 pin);

amd_phenom_ii_x3_720_6ghz_quad_core.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...