Jump to content

Windows 11 (skip Secure Boot And Tpm Fi̇x)

akifkaragoz
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bir türlü upload edemiyorum DSL gidip duruyor hayır ola İNŞALLAH :D 

897053530_2022-05-2122_55_11-Window.png.e4defb61478631563d6245673578fe63.png

Edited by akifkaragoz
  • Thanks 1
  • Haha 1

Değerli arkadaşlar , Paylaşımı önceden yapıp sürpriz olsun demiştim ama işler rayından çıktı , Sistem Upload olmadı Yandex hata verdi , Drive ' a yüklerken DSL bağlantım gitti şuan UPLOAD devam etmekte pes etmek yok! :) 

Çok özür diliyorum tekrardan sizi heveslendirip beklettiğim için gece dâhi olsa linki ekleyeceğim az kaldı gibi ama bekliyorum hâla

• Like 1
  • Thanks 2

akifkaragoz, 9 saat önce yazdı:

Değerli arkadaşlar , Paylaşımı önceden yapıp sürpriz olsun demiştim ama işler rayından çıktı , Sistem Upload olmadı Yandex hata verdi , Drive ' a yüklerken DSL bağlantım gitti şuan UPLOAD devam etmekte pes etmek yok! :) 

Çok özür diliyorum tekrardan sizi heveslendirip beklettiğim için gece dâhi olsa linki ekleyeceğim az kaldı gibi ama bekliyorum hâla

Rar şifresi nedir ?

• Like 1

akillialtay1995, 7 dakika önce yazdı:

Windows Update Hizmeti açıksa sistem zaten kendisi otomatik bir şekilde en son sürüme günceller.

Bu lite bir sistem bir çok bileşen silinmiş güncelleme yapılırsa (özellikle sürüm güncellemesi) sistem stabilitesi bozulabilir

• Thanks 1

efsanem1, 1 saat önce yazdı:

hocam emeğine sağlık lakin ben bunu kurdum lakin sistem 22000.318 sürümü baya eski sürüm :) daha günceli yok mu ?

Görüşleriniz için teşekkürlerimi sunarım . Temiz olması için Windows un stabilleştirme güncellemelerimi kullanmadım zaten sistemi bozuyor bu mayısın başında Update i verilen iso dur. multi editon olarak indirdim boyut hafiflesin diye Home versiyonunu kullanarak bileşenleri temizleyip sistemi rahatlattım iler ki zamanlarda tabi ki yaparız  

Zaten sistem kurulunca silmeme rağmen Bir kaç appx ve Xbox app lerini kuruyor ama yinede servisler çalışmıyor. Güncellenirse bütün hizmetler aktif hale gelebilri Update ler sistem düzeninin backup listleri ni de gözden geçirir.

========NOT========

Bu çalışmada Windows 11 Son çıkan temiz İSO dosyası kullanılmıştır. 

01.05.2022 UPDATE TaskBAR 

olarak eklediğim gibi Son update in TASKBAR görev çubuğu düzeltmesidir.

akifkaragoz, Bir saat önce yazdı:

Görüşleriniz için teşekkürlerimi sunarım . Temiz olması için Windows un stabilleştirme güncellemelerimi kullanmadım zaten sistemi bozuyor bu mayısın başında Update i verilen iso dur. multi editon olarak indirdim boyut hafiflesin diye Home versiyonunu kullanarak bileşenleri temizleyip sistemi rahatlattım iler ki zamanlarda tabi ki yaparız  

Zaten sistem kurulunca silmeme rağmen Bir kaç appx ve Xbox app lerini kuruyor ama yinede servisler çalışmıyor. Güncellenirse bütün hizmetler aktif hale gelebilri Update ler sistem düzeninin backup listleri ni de gözden geçirir.

========NOT========

Bu çalışmada Windows 11 Son çıkan temiz İSO dosyası kullanılmıştır. 

01.05.2022 UPDATE TaskBAR 

olarak eklediğim gibi Son update in TASKBAR görev çubuğu düzeltmesidir.

Hocam bu durumda güncelleme yapmadan kapatmamız en doğrusu olacak, doğru mu ?

• Like 1

Tabiki kapatırsanız daha stabil olur. fakat yaparsanız da Silinen uygulamlar yüklenir ve bir kaç servis gelebilir. 

Valorant gibi (Genel olarak bilinen) 
TPM 2.0 isteyen oyunları açamaz güncelleme yapmadan açabilmesi lazım çünkü TPM Control tamamen silindi bypass edildi

Update kapatabilmeniz için gerekli ürünler .

Mod by Felicio Application : 

Please register to see this content.

Şifre: byfelicio

• Like 2

45 minutes ago, akifkaragoz said:

Of course, if you turn it off, it will be more stable. but if you do, the deleted applications will be installed and a few services may come. 

Like Valorant (Generally known)
It cannot open games that require TPM 2.0, it must be able to open without updating because TPM Control has been completely deleted and bypassed.

Required products for you to turn off the update.

Mod by Felicio Application : 

Password: byfelicio

Cant Download :

Sorry, you can't view or download this file at this time.

Too many users have viewed or downloaded this file recently. Please try accessing the file again later. If the file you are trying to access is particularly large or is shared with many people, it may take up to 24 hours to be able to view or download the file. If you still can't access a file after 24 hours, contact your domain administrator.

• Confused 1

Sorry Bro . okay Link renewal

Konu linkleri güncellenmiştir.

22.05.2022 

Clock : 17.26

• Thanks 1

49 minutes ago, akifkaragoz said:

Sorry Bro . okay Link renewal

Topic links have been updated.

22.05.2022 

Clock : 17.26

Pl dont be sorry : its ok bro thats not your fault . thanks a lot for so sweet work :)

Edited by disc2019
  • Thanks 1

kocamanadam, 23 dakika önce yazdı:

Güncelleme yapmıyor.

Update ler açık hem reel bir şekilde hem de sanal bir şekilde kontrol ettim arka planda da zaten kapatmadığınız takdirde kendisi yükleme yapıyor.

akifkaragoz, 6 dakika önce yazdı:

Update ler açık hem reel bir şekilde hem de sanal bir şekilde kontrol ettim arka planda da zaten kapatmadığınız takdirde kendisi yükleme yapıyor.

Güncelleme yapan varsa söylesin,o zaman hatayı bilgisayarımda ararım.Saygılar,

kocamanadam, 2 dakika önce yazdı:

Güncelleme yapan varsa söylesin,o zaman hatayı bilgisayarımda ararım.Saygılar,

Hem Microsoft Hyper-V alanında hemde Real olarak 2. sistemime kurulum yaptım Update arka planda çalışıyordu disk kullanımı da bu yüzden yüksek ti yani sadece çalışsa herhangi bir etki etmez diye düşünüyorum. Fakat yeniden başlattan sonra otomatik olarak Update ekranı geldi Windows güncellendi Kaldırılanlar arasında zaten update olmaması lazım sadece Telemetry ler silinmiştir. Saygılar ( DİLERSENİZ ANY DESK gibi remote programlarından kontrol sağlayabiliriz) HAYIRLI GECELER

akifkaragoz, 15 dakika önce yazdı:

Hem Microsoft Hyper-V alanında hemde Real olarak 2. sistemime kurulum yaptım Update arka planda çalışıyordu disk kullanımı da bu yüzden yüksek ti yani sadece çalışsa herhangi bir etki etmez diye düşünüyorum. Fakat yeniden başlattan sonra otomatik olarak Update ekranı geldi Windows güncellendi Kaldırılanlar arasında zaten update olmaması lazım sadece Telemetry ler silinmiştir. Saygılar ( DİLERSENİZ ANY DESK gibi remote programlarından kontrol sağlayabiliriz) HAYIRLI GECELER

Hayırlı geceler,

• Thanks 1

Şuanda tekrar kurulum yapıyorum bir de ben bakayım 

Sistem güncelleme yapıyor ben bir sorun görmedim ama ?image.png.8f2de7fdeff9a1f1818fc9e50cefcae7.png

=================================================================================================================

image.png.0f26cba275cff37cc953af2b2d8d6802.png

Tekrardan saygılar , Ben Update ' de bir sorun görmedim eğer paylaşırsanız yardımcı olabilirim bütün update ler burada zaten kolay olsun diye Net Framework 3.5 ve 4.8 i aktif etmiştim onlarında stabil olduğu görsellerde mevcut 

HAYIRLI AKŞAMLAR

Edited by akifkaragoz
  • Thanks 1

akifkaragoz, 9 saat önce yazdı:

Şuanda tekrar kurulum yapıyorum bir de ben bakayım 

Sistem güncelleme yapıyor ben bir sorun görmedim ama ?image.png.8f2de7fdeff9a1f1818fc9e50cefcae7.png

=================================================================================================================

image.png.0f26cba275cff37cc953af2b2d8d6802.png

Tekrardan saygılar , Ben Update ' de bir sorun görmedim eğer paylaşırsanız yardımcı olabilirim bütün update ler burada zaten kolay olsun diye Net Framework 3.5 ve 4.8 i aktif etmiştim onlarında stabil olduğu görsellerde mevcut 

HAYIRLI AKŞAMLAR

Kıymetli kardeşim seni çok yordum,o kadar da önemli değil güncellemeler.Yine senin sistemi kullanıyorum,baya hızlı,eline sağlık saygılar,

• Like 1
  • Thanks 1