Jump to content

18 Wheels Of Steel Haulin

Dante_Imp

Recommended Posts

18 Wheels of Steel Haulin Türkçe Yama - Türkiye Modu, Türkiye Haritası

11kxuo6.jpg

21bkax0.jpg

161ydjr.jpg

wsl1f8.jpg

5a16d2.jpg

20fylpc.jpg

2a0dxkp.jpg

e6vj86.jpg

* %100 Türkçe

* Tamamen Türk Firmaları

* 1.06 Patch Dosyaları İçinde Mevcut

* Farlar Güçlendirildi

* Oyun Hataları Düzeltildi

* Türk Reklam Bilboardları

* Tüm Türk Şirketi Skinleri

* Harita Resminde Türkiye

* Ve Saymayı Unuttuğum Başka Şeyler,Oyunda Görüceksiniz…

Tır Modu ve Otobüs Modları aynı anda çalışmaz

Otobüs modu ve Tır Modu şekilde ikiye ayrılıyor ben otobüs modunu gerçi beğenmedim belki isteyen arkadaşlarda olur diye ekledim

otobüs modunu istemeyenler bu işlemi uygulaması gerekir "Belgelerim\18 WoS Haulin\mod\ içinde araclar.scs ve otobusmod.scs" bu 2 dosyayı

farklı bir klasöre taşamanız yada tamamen modu kaldırmanız gerekmektedir.Bunun için "araclar.scs ve otobusmod.scs" silmeniz yeterli.

w0khva.jpg

http://rapidshare.com/files/319819141/18_Wheels_of_Steel_Haulin.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/319833248/18_Wheels_of_Steel_Haulin.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/319805647/18_Wheels_of_Steel_Haulin.part3.rar.html[/CODE]

[/center]

ben bu oyunu dier siteden katılımsız cm dan indirdim aynı oyun aynı linkler rar dan çıkardım kurdum masaüstü simgesi geldi fakat oyunu açamıyorum tıkladıımda bi ekran geliyo ekran çzöünürlüğünü felan ayarlim die tamam diorum

game_name

die bi hata veriyo ve açmıyor XP modu denedim oda olmadı hiç mi win 7 uyumlu değiil nedir anlamadım gitti ben bu işi

ben bu oyunu dier siteden katılımsız cm dan indirdim aynı oyun aynı linkler rar dan çıkardım kurdum masaüstü simgesi geldi fakat oyunu açamıyorum tıkladıımda bi ekran geliyo ekran çzöünürlüğünü felan ayarlim die tamam diorum

game_name

die bi hata veriyo ve açmıyor XP modu denedim oda olmadı hiç mi win 7 uyumlu değiil nedir anlamadım gitti ben bu işi

Oyunu sildim yeniden kurdum set up u XP modunda çalıştırdım masaüstünde kısayola tıkladım yine aynı işte program baslıo ama oyuna girmiyo bu seferde böle yazdı :

18 Wos Haulin

die hata aldım yani açamadım. :D

Bişi sölicek bi çözüm önercek biri yok mu yaw

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

Dostum temeğine sağlık öncelikle. Oyunu kurdum ama belirttiğin klasörde ''Belgelerim\18 WoS Haulin\mod\ içinde araclar.scs ve otobusmod.scs" isminde dosyalar yok sadece ''18 Wos Haulin TR v1.01.scs' adında bir scs dosyası mevcut. hatamı var? yoksa söylediğin dosyalar içinde gerçekten yokmu?

istediğiniz müziği oyunda çalmak için müziği ogg formatına çevirip belgerimdeki oyunun kendi klsörü var onun içinde müzik klsörüne atın..

prism3d hatası ise ekran veya ram ın yeterli olmayışından kaynaklanıyor...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...