Jump to content

Müzik çevirme

esmer1881

Recommended Posts

Total convert,Tunebite,mkvtoavi,videoconvert,freez flvavi,Imtoo mpeg encoder ultimate,prodect music convert bu programları kullandım ve istediğim sonuçu elde edemedi.Flv ve mpg tipi videoları yukardaki programları kullanarak gerçek avi formatına çeviremedim.

Denemelerim sonuçunda bazı programlar çevirmelerde hata veriyor.

Gerçek avi formatına çevirebileceğim güzel convert programı arıyorum.

Amacın convert İse TmpgencXpress öneririm ben onu kullanıyorum ama Ses converti yok sadece Video için uygun gelirse kullan derim.En büyük özelliği Filte uygulayabiliyorsun kesme birleştirme ve convertten sonra ses görüntü kayması olmuyor.

Buyur Buda link;

http://hotfile.com/dl/18376704/ce457d9/TMPGEnc.rar.html[/CODE]

mudqf.jpg

Crack 'de sorun yaşarsan PM at.

FormatFactory 2.20

FormatFactory çok fonksiyonlu bir medya format dönüştürücüsüdür. Tüm medya formatlarını birbirine dönüştüren tamamen ücretsiz bir program olan FormatFactory'de dönüştürebileceğiniz belli başlı formatlar ise şöyle tüm MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF, MP3/OGG/WMA/M4A/WAV, JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/ ve daha birçoğu... Ayrıca DVD ripleme özelliği ile de bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz DVD filmleri çok kolay bir şekilde ripleyebileceksiniz. Sahip olduğu özellik ile MP4 için iPod/iPhone/PSP format desteği de sunmaktadır. RMVB kaynak dosyaları desteği de mevcuttur.

FormatFactory Özellikleri:

• Tüm popüler video, ses, resim formatlarını birbirine dönüştürebilme özelliği.
  • Hasar görmüş video ve ses dosyalarını onarma.
  • Multimedya dosyaların boyutlarını değiştirebilme imkanı.
  • iphone,ipod için multimedya dosya desteği.
  • Resimler için zum yapma, döndürme ve etiketlendirme desteği.
  • DVD Ripleme özelliği.
  • MP4/WMV/FLV/MPEG formatlarındaki dosyaları MP3 formatına dönüştürebilme imkanı.
  • png, bmp, jpg destekli damga basma özelliği.
  • Video kesme

http://www.brothersoft.com/d.php?soft_id=98431&url=http%3A%2F%2Ffiles.brothersoft.com%2Fdvd_video%2Fvideo_conversion%2FFFSetup220.zip[/CODE]

bide bunu dene arkadaşım

www.formatoz.com

FormatFactory 2.20 sitesinden indirdim ve ilk deneme başarılı oldu.

Amacın convert İse TmpgencXpress öneririm ben onu kullanıyorum ama Ses converti yok sadece Video için uygun gelirse kullan derim.En büyük özelliği Filte uygulayabiliyorsun kesme birleştirme ve convertten sonra ses görüntü kayması olmuyor.

Önerin için saol arkadaşım.Senin verdiğin linkde indirdim ve kısa zamanda test ederim.

FormatFactory 2.20 müzik formatlarını değiştirmek için ideal bir program diyebilirim.Kullanacak arkadaşlar tavsiye edebilirim.

Winx Video Converter ve TmpgencXpress bu programları denemedim ama kullanan arkadaşlar tavsiye ettiği için onlarıda önerebilirim ve bu arkadaşlarda teşekkür ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...