Jump to content

Windows 7 Media Center Tv Eklentileri

S.W.A.T
 Share

Recommended Posts

Windows 7 Media Center Tv Eklentileri

2uixhd4.jpg

b6dd8o.png

Ntv - Dıgıturk - BBC - PowerTurk eklentılerı ıcınde mevcuttur.Ayrıca Bu Kurumların Radyoları da İçerisinde Mevcuttur.

Rar’dan Çıkan Klasörde 6 adet .exe dosyası vardır.Tıklayıp Kuruyoruz.

Hepsini Kurduktan Sonra Media Center’a Girip ---Ek Özellikler Kitaplığı’na Tıklıyoruz.Kanalların Listesi Gözükecektir.Kanala Tıkladığımızda Kurulum Ekranı Gelecek.Kısa Bir Kurulumdan Sonra Hazır Olacaktır.Aşağıda Kendi Bilgisayarımdan Alınmış Görüntüler Vardır.

Not:Dıgıturk Canlı Yayın Değildir.Dıgıturk’te Verilen Filmler Verilmektedir.En Son Capsta “Alphabet Kıller” isimli Filmi İzledim Ve Görüntü Aldım.

Not 2 :Dosya Boyutu 8,71 Mb.

2hqezip.png

2nkroqq.png

29eg9cw.png

29wrjc.png

2a78nqf.png

1g0w81.png

2hgqlpk.png

amxufr.png

ejv8le.png

• 3 hafta sonra ...

Bugün bende NTV TV, NTV Radyo ve Virgin Radio çalışmıyor(Diğer NTV'ler ve CNBCE'de problem yok.). Sizlerdede böylemi?

Ayrıca bu Media Center eklentilerini kurduğumdan beri(3-4 gün oldu.), Digitürk Web TV ekranında filmlerin afişlerini göstermesi gereken dikdörtgenlerin içi boş(Sağ alt köşelerinde küçük bir gri renkli x var). Bu durum filmlerin açılması bakımından bir problem oluşturmuyor ama neden böyle? Üstteki mesajda aktarılmış resimde ise bu diktörtgenlerde filmlerin afişleri var ve daha güzel bir görünüm oluşturuyor. Sizlerde nasıl?..

Not: Şimdi farkına vardımki benim Digitürk Web TV ekranımda -üstteki mesajda görünenden farklı olarak- 'Yardım' yazan bir düğmede yok. Bunun yerine -aynı işleve sahip- sağ darafta soru işareti(?) var. Sürümlermi farklı acaba?

Edited by temmuz

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 years yıl...