Jump to content

İnternet Explorer Sorunu..!

tuninqq

Recommended Posts

Arkadaşlar İnternet Explorer Sayfasını acıyorum Ama Devamlu Resimdeki sayfa cıkıyor hiç birşey yapamıyorum ne bir siteye giribiliyoırum nede bu sayfayı kapata biliyorum sayfa durmandan kendini yeniliyor.. Sanırım Pc ye Trojen Girdi..:s Ve İnternet Explorer Sayafasını Engelledi Bu Sorunu Nasıl Düzelte Bilirim..?

Ayrıca Windows Denfender Uyarı Veriyor:

TrojanDownloader:Win32/Renos.JM Böyle Bir baslık Cıkartıyor Kaldır Dedim Dedim zamanda internet explorer sayfasını acamıyorum bidaha..:s

adada.jpg

Her sitede mi oluyor, yoksa belirli sitelerde mi oluyor?

Acamıyorum Ki İnternet Explorer Sayfasını Acılıyor Hemen Kapanıyor Sonra Kendi Kendine..:s

bilgisayarı Daha yeni formatladım zaten 3 günlük pc daha..:S windows 7 kullanıyorum bide CD de beende yok..:s

Herşeyede format atılmaz ki.. Antivirüs programınızı güncelleyip güvenli modda virüs taraması yapın. Daha sonra explorer yine açılmazsa sistem geri yükleme yapabilirsiniz veya hangi sistemi kullanıyorsanız xp, vista, win7 cd nizi koyup sistem onar diyebilirsiniz

Herşeyede format atılmaz ki.. Antivirüs programınızı güncelleyip güvenli modda virüs taraması yapın. Daha sonra explorer yine açılmazsa sistem geri yükleme yapabilirsiniz veya hangi sistemi kullanıyorsanız xp, vista, win7 cd nizi koyup sistem onar diyebilirsiniz

Windows 7 Kullanıyorum Sistem Geri Yükleme Yaptım Olmadı İşe Yaramadı..:s Elimde Avira Antivir Free Sürümü Var O Bile Silemiyor Trojeni buluyor ama Silmiyor..:s Onun Haricinde Malwarebytes' Anti-Malware Rogramı var Oda Bir İşe Yaramıyor..:s Başka yapa bileceğim Birşey varmı format harici..:s

Windows 7 Kullanıyorum Sistem Geri Yükleme Yaptım Olmadı İşe Yaramadı..:s Elimde Avira Antivir Free Sürümü Var O Bile Silemiyor Trojeni buluyor ama Silmiyor..:s Onun Haricinde Malwarebytes' Anti-Malware Rogramı var Oda Bir İşe Yaramıyor..:s Başka yapa bileceğim Birşey varmı format harici..:s

Güvenli modda denediniz mi?

Sistemi güvenli modda açıp virüs tarattınız mı onu soruyorum. Eger ki çalısan dosya varsa sistem üzerinde antivürüs programınız trojanı silemeyebilir.

Yok hayır güvenlli Modda taratmadım.. Ama Şimdi Güvenli Modda Acıp Taratıcam İnsallah Olumlu Sonuc Alırım..:s

Sorunum Düzeldi Allah Razı Olsun Bu Malwarebytes' Anti-Malware Programından..:) 12 Tane Trojen Buldu Biraz Soka Girdim Ama Neyseki Hepsi Silindi..:)

Ben de şimdi baktım Malwarebytes ve SpyHunter ın sildigi yazıyor. Demek ki heşeyede format atmamız gerekmiyor mus :)

Ben de şimdi baktım Malwarebytes ve SpyHunter ın sildigi yazıyor. Demek ki heşeyede format atmamız gerekmiyor mus :)

PC yi Daha Yeni Formatladık İşetim Sistemi XP di Windows 7 Yaptım.. 3 günden beri Kullanıyorum.. Bayada Bi Hosuma Gitti Sekli Dizanynı Vs. Bir Dosya İndirdim Mergersem Dosya Trojen Yüklüymüş Lanet Olsun Dedim Nerden İndirdim Ben Bunu..:) Allahtan Sorunu Malwarebytes Cözdüde İcim Rahatladı..:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...