Jump to content

Satılık Mükemmel Pc

livestroom

Recommended Posts

Anakart Asrock ALiveNF6G-GLAN

işlemci Amd athlon LE-1640 2.7 Ghz

ram ddr2 800mhz 3 gb

hdd 160 gb

ekran kartı 256mb 128 bit nvidia geforce 6150 onboard

Lg dvd-rw

460 watt power supply kasa Depo ego

istedigim fiyat 400 tldir.... kargo alıcıya aittir.

depoego.jpg

Kardeş bu fiyata komple bilgisayarlar satılıyor internette. Gittigidiyor'a gir göreceksin. Senin bilgisayarının daha iyileri daha ucuz fiyatlara gidiyor. Düşün birde gittigidiyor'a %10 komisyon veriyor satan kişi. Yani 300 liraya sattığı bilgisayardan 270 lira kazanıyor. Bu bilgisayar bence tuzlu özelliklerine göre.

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-compaq-vw067ea-intel-pentium-dual-core-e5300-2gb-ddr3-ram-320-gb-hdd-onboard-vga-win7-starter/productdetails.aspx?I_ID=42246[/CODE]

Bana pahalı geldi yukarıdaki linkte güzel özellikleri olan garantili bi kasa mevcut ekran kartı dışında herşeyiyle mükemmel bana göre normal bi kasa

Fiyatı 552 Tl ancak World Carda 6 Taksit ve Yüzde 12 İndirim var Daha nolsun

Abi başlığada "Satılık Mükemmel Pc" yazmışsın bide... Geçen günlerde daha yeni bilgisayar topladım özellikleri 2.8 D.core , 8600GT , 500GB , 1 Gb Ram .. Fiyatı ise 360 Lira. Yani özelliklerine göre çok fazla fiyat istiyorsun , ilk önce bi piyasaya bakmanı öneririm...

pc teknikeriyim max 220 250 tl lik kasaya 400 çekmek cidden insan keklemek demek kusarabakmayın modlar doğru bildiğimi yazarım kimsenin kazıklanması hoşuma gitmez işlemci modelin 80-90 tl lik amd anakartın asrock yuh be çoluk çocuk takılıyo diye genelde buralarda milleti iyice saf sandınız...

Abi başlığada "Satılık Mükemmel Pc" yazmışsın bide... Geçen günlerde daha yeni bilgisayar topladım özellikleri 2.8 D.core , 8600GT , 500GB , 1 Gb Ram .. Fiyatı ise 360 Lira. Yani özelliklerine göre çok fazla fiyat istiyorsun , ilk önce bi piyasaya bakmanı öneririm...

Samet bu dediğin fiyatı hangi siteden çıkardın çok merak ettim doğrusu ...

Böyle mükemmel bi pc'yi niye satıyorsun ki? Mazallah bi daha toplayamazsın böylesini.

icon13.gifDİKKAT: Gereksiz iletinizden dolayı uyarı aldınız...

ya arkadaşlar ne kadar gereksiz yorum yapmısınız valla helal olsun....

kardeş 360 tlye o özellikte pc varsa alayım hemen.

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

İşlemci hariç donanımların hepsinde bildirilmiş arızalar var sorunlu donanımlar bunlar yeterli destek yok

Alıcı gözüyle bakarsak uygun bir seçim olmayacağını düşünüyorum

Satılık Mükemmel Pc

Bu başlığı haketmiyor desem sanırım herkes bana katılır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...