Jump to content

Idm Fizy.com Dan Download Yapıyormuydu?

temmuz
 Share

Recommended Posts

IDM ile hani webde SWF yada FLV video dosyalarını izlemek için tıkladığımızda IDM'nin o kendine has download düğmesi çıkar ve downloada hazır duruma gelir ya, aynı şekilde fizy.com dan müzik dinlerkende bu download düğmesi çıkıyordu diye hatırlıyorum. Ama bir süreden beri bu, fizy.com'da olmuyor(Download düğmesi çıkmıyor). Acaba daha önceleri oluyorduda sonradan bunu fizy.com sitesi engelledimi yoksa daha önce olduğu konusunda benim hatırlamam yanlışmı?

Sürüm 17den 18e çıktım, durum değişmedi.

Arkadaşım İDM nin Dosya Türlerini Elledin mi .... Bazen Kendin de Dosya Tipi Ekleyebilirsin ... Snn Yerinde Olsam .mp3 .wav vs.vs gibi uzantıları ekleyip denerdim ...

Hayır, default ayarlarda.. Ama şeçeneklere bir göz attım. Tam olarak çözemedim. Şimdi senden rica etsem sendeki IMD'yi fizy.comdan download yapacak şekilde ayarlayıp(ve deneyerek), yaptığın ayarlar konusunda benide bilgilendirirsen çok sevinirim.

Arkadaşım Kötü Haber Bnden ... Birkaç Şarkı Denedim Ama Olmadı Herhalde Fizy Sistem Değişiqliğine Gitmiş... Kaynaq Kodlarına Da Baqtım Ama Herhangi Bir Ses Uzantısı Bulamadım ... Sadece Dinlemeqle Yetinicez Herhalde ...

Sonuca üzüldüm. Ama benim kendi adıma çok sorun değil. Çünkü ses kartım(SB X-Fi Surround 5.1) 'What U Hear' özellikli. Diğer türlü kayıt daha kolay ve pratik olurdu ama neyse artık.

Sencede daha önceleri fiz.comda çalışıyormuydu bu özellik?

Edited by temmuz

sadece yabancı müzikleri indirebiliyorum ben fizyden bırakın fizy yi ya ses kaliteleri düşük müziklerin limewire kullanın veya beemp3.comı(kesinlikle reklam amacım yoktur zaten forum değil) deneyin hem dinleye hem indirebiliyosunuz

Edited by dexter0

evet caps alabilirim

Bilmem, sen bilirsin(İnamamak gibi bir durumum olamaz zaten).

Fizy'den ben gerek yerli gerekse yabancı hiç birini download edemiyorum. Neden acaba? Ve sen, neden acaba sadece yabancıları download edebiliyorsun? Yerlilerin sanki dosya türü yada aynı sitede sunuldukları bölümmü farklı? Hayret!..

Yoq Ben Fizy den Daha Önce Şarkı Filan İndirmiodum Hdd de 5000 Tane War Yetiyordu Bana :p Zamanında Lime Wire den İndirmiştim ... Veya Youtube den ... D:

Lime Wire'da sorun yok ama o zaten kendi programı vasıtasıyla indiriyor(IDM kullanmıyor).

Bilmem, sen bilirsin(İnamamak gibi bir durumum olamaz zaten).

Fizy'den ben gerek yerli gerekse yabancı hiç birini download edemiyorum. Neden acaba? Ve sen, neden acaba sadece yabancıları download edebiliyorsun? Yerlilerin sanki dosya türü yada aynı sitede sunuldukları bölümmü farklı? Hayret!..

valla bende anlamadım ben baştan Yerli müzik açtım indirme yapmadı sonra yabancı açtı müziği indir çıktı şimdide müziği açtığım gibi indirme penceresi (indirmeyi başlat filan) çıkıyor beemp3.com u dene müziği dinleyio idmle full hız indirebilirsin(reklam amacım yok zaten forum değil)

Edited by dexter0

valla bende anlamadım ben baştan Yerli müzik açtım indirme yapmadı sonra yabancı açtı müziği indir çıktı şimdide müziği açtığım gibi indirme penceresi (indirmeyi başlat filan) çıkıyor beemp3.com u dene müziği dinleyio idmle full hız indirebilirsin(reklam amacım yok zaten forum değil)

Verdiğin site beemp3.com, güzelmiş. Oldukça zengin içerikli. Yerlide, yabancıda download olabiliyor. Oldukça işime yarayacak(Ama orada dinleme yok galiba). Çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşım Bu İşte Bi Garipliq War ... :D Yabancı Bi Müziq Arattırdım Hmen İDM Harekete Geçti İndirdim Foto Aşağıda :

Evet, gerçekten ilginç! Ama ben madonna denedim idm'den herhangi bir hareket/tepki gelmedi. Neyse canım, artık fizy downloada izin verirse verir, vermezsede sadece dinleriz o siteden.

Edit: Şimdi hem ie8 ile hemde firefox ile pink floyd denedim ve sonuç aşağıda:

(Bildiğim kadarıyla fizydeki dinlediğimiz dosyalar aslında flv video dosyaları.Dinlerken video açılmasada.. Ama sadece pink floytmu öyle? Değil.. Diğerleride öyle diye biliyorum ben.)

ekranalntsu.jpg

Edited by temmuz

1. Ben İE7 Ve Go. Chrome de Denedim TR Şarkıları İndirmiyordu .. Oysaki İdm mi Tüm Tarayıcıları Görebilmesi İçin "Gelişmiş Tarayıcı İlişkilendiril" mesini Aktif Ettim ...

2. si de Biz video izlemiyoruz qi .flv indirsin ?=?

Ben Dinlediğim Şarqıları .mp3 Formatında İndiriyorum .. .Daha Doğrusu İDM Öyle Görüyor ...

• 2 years yıl...