Jump to content

Wi̇ndows 10 Pro X64 19045.3031 (27.05.2023)

SON_VATAN
 Share

Recommended Posts

Dosya indirmeye çalışırken 

{"success":false,"value":"file_rate_limited_captcha_required","message":"This file is using too much bandwidth. For anonymous downloads a captcha is required now. The captcha entry is available on the download page"}

Şöyle bir yazı geliyor.Yani indirilmiyor

Edited by kilicmuhsin

kilicmuhsin, 9 saat önce yazdı:

Dosya indirmeye çalışırken 

{"success":false,"value":"file_rate_limited_captcha_required","message":"This file is using too much bandwidth. For anonymous downloads a captcha is required now. The captcha entry is available on the download page"}

Şöyle bir yazı geliyor.Yani indirilmiyor

site direk indirme linkine izin vermiyormuş indirmek için doğrulama yapılması isteniyor ben insanım diyen kurucuğun doğrulama yapılması isteniliyor o yapıldıktan sonra sadece tarayıcının yükleme yapılması ile indirilebiliyor zira idm gibi diğer dovnload araçları ile indirilemiyor sanırım zira ben indiremedim o şekilde

Please register to see this content.

ozzy, 58 dakika önce yazdı:

polemik vs.diye değil sadece bilgi için soruyorum acaba neden windows defender kaldırılıyor bu sistemlerde ?

Bu bir tercih meselesi ile alakalı olabilir veya defender sistemi hayli yoran ,her yapılan işlemi engellemeye kalkan özelliklede crack lı programlar kullananların hiç sevmediği bir antivirüs olduğu içindir ve benim hiçbir zaman kullanmadığım bir bileşendir,Ama ben orijinal windows kullanırım dersen defenderide dilediğin gibi kullan derim.

• Like 1

s.a ustadım kurulum tamam tek sorun ilk güncellemeler yüklendi 2.ci sefer güncelleme takıldı iniyor diyor 2 saat beklidim hata olmasındiye güncelle resetleme gibi bişi varmı  aklıma gelenleri yaptım gerci kurmasada kullanmaya engel değil şimdilik güncellemeyi durdurdum hafta sonu bakarım yeniden bu durum bendemi oldu yoksa kuran arkadaşlar da yokmu kolay gelsin iyi forumlar. 

AdnanGumus, 5 saat önce yazdı:

s.a ustadım kurulum tamam tek sorun ilk güncellemeler yüklendi 2.ci sefer güncelleme takıldı iniyor diyor 2 saat beklidim hata olmasındiye güncelle resetleme gibi bişi varmı  aklıma gelenleri yaptım gerci kurmasada kullanmaya engel değil şimdilik güncellemeyi durdurdum hafta sonu bakarım yeniden bu durum bendemi oldu yoksa kuran arkadaşlar da yokmu kolay gelsin iyi forumlar. 

Benim şu anda kullandığım sürüm hiçbir güncellemede sorun çıkmadı ama tavsiyem zaten güncelleme yapılmaması zira güncellemelerde yapılan ayarlar bozulur,defender illetide yeniden geri döner hemde stabil olmayan şekli ile.

• Like 1