Jump to content

Office Programlarının çalışmama Sorunu

sanal_alem
 Share

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar.

bilgisayarda office ltsc 2021 yüklü. bugün bir şey farkettim. herhangi bir office dosyasını açmak istediğim de uygulama cevap vermiyor. yönetici olarak çalıştır yapmadan da uygulama çalışmıyor. mesela bir word dosyası var. tıklıyorum ama açmıyor. ama boş word dosyasını sağ tıkla yönetici olarak çalıştır dediğimde boş word dosyası açılıyor ordan dosya aç yaparak istediğim dosyanın içerisine giriş yapabiliyorum. revo unistaller ile office programın kaldırdım ve yeniden kurdum ama yaşadığım bu olumsuz durum hala devam ediyor. bunun çözümü nedir arkadaşlar. yardımlarınızı bekliyorum

@sanal_alem office programını kaldırıp, bilgisayarı yeniden başlatınız. Bilgisayarınız kişisel bilgisayar ise yeniden bir oturum oluşturun ve yeni hesabınız yönetici (administrator) olsun. Bilgisayarı yeniden başlatın ve bu oturum ile açıp office programını kurun çalışacaktır. Eski oturumunuzu Bilgisayar - Yönet - Kullanıcı ve Hesaplardan silebilirsiniz. Saygılar

kurucay2000, 3 saat önce yazdı:

@sanal_alem office programını kaldırıp, bilgisayarı yeniden başlatınız. Bilgisayarınız kişisel bilgisayar ise yeniden bir oturum oluşturun ve yeni hesabınız yönetici (administrator) olsun. Bilgisayarı yeniden başlatın ve bu oturum ile açıp office programını kurun çalışacaktır. Eski oturumunuzu Bilgisayar - Yönet - Kullanıcı ve Hesaplardan silebilirsiniz. Saygılar

maalesef olmadı. başka bir çözüm var mı arkadaşlar?

Bilgisayara format atmayı denediniz mi? Muhtemelen işletim sisteminizi etkileyen ve office programı ile çakışan bir dosya var. Buda office açmanızı engelliyor. Bilgisayar da virüs, trojen veya keylogger olabilir. Format atarak temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Fazla regedit eklentileri kullanmayın.