Jump to content

Windows 10 64 Bit Lite 22h2.19045.3269 Son Sürüm (yeni Link Eklendi))

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

kerem2018, 14 saat önce yazdı:

Emeğinize sağlık üstadım. Güzel bir çalışma olmuş. Fotoğraflarda ram kullanımı 1.4 gb görünüyor. Driver kurulumu sonrası mı bu 1.4 gb ? Teşekkürler

Evet herşey yüklü iken.

Bu arada linki yine silmişler.Usandım habire yüklemekten,başka bir yer bulmalı ama hangisi?Ücretsiz olunca böyle oluyor.

kerem2018, 19 saat önce yazdı:

Emeğinize sağlık üstadım. Güzel bir çalışma olmuş. Fotoğraflarda ram kullanımı 1.4 gb görünüyor. Driver kurulumu sonrası mı bu 1.4 gb ? Teşekkürler

Bu sorunun cevabı görsellerde mevcut aslında. Driver kurulu hali değil. Öyle olsa görev yöneticisi performans bölümünde, Gpu ve internet olurdu. İşlemci'nin Gpu'sunu kullanıyor olabilir ama, o zamanda internet eksik kalıyor... Yani bunun aksini söylediği için bunu, Kocamanadam abime de yakıştıramadım ama yine de, saygılarımla...  // Not = Kimseyi eleştirmek veya kötümseme için değil bu, sadece bilgi amaçlı yazdım.

Edited by va7eyla
  • Like 1

va7eyla, 10 saat önce yazdı:

Bu sorunun cevabı görsellerde mevcut aslında. Driver kurulu hali değil. Öyle olsa görev yöneticisi performans bölümünde, Gpu ve internet olurdu. İşlemci'nin Gpu'sunu kullanıyor olabilir ama, o zamanda internet eksik kalıyor... Yani bunun aslını söylediği için bunu, Kocamanadam abime de yakıştıramadım ama yine de, saygılarımla...  // Not = Kimseyi eleştirmek veya kötümseme için değil bu, sadece bilgi amaçlı yazdım.

Vallahi haklısın kardeşim ben yanlış biliyormuşum özür dilerim.Şimdi siz söyleyince baktım.Bir şey daha öğrendim.Tekrar kusura bakmayın.Saygılarımla,

• Like 1

va7eyla, 2 saat önce yazdı:

Bu sorunun cevabı görsellerde mevcut aslında. Driver kurulu hali değil. Öyle olsa görev yöneticisi performans bölümünde, Gpu ve internet olurdu. İşlemci'nin Gpu'sunu kullanıyor olabilir ama, o zamanda internet eksik kalıyor... Yani bunun aslını söylediği için bunu, Kocamanadam abime de yakıştıramadım ama yine de, saygılarımla...  // Not = Kimseyi eleştirmek veya kötümseme için değil bu, sadece bilgi amaçlı yazdım.

Oldu şerlokluk yapacağız bu yaştan sonra. Driver yüklü mü değil mi söyle işte... Ayrıca driverlar kurulu olmasına rağmen oradaki ölçerlerin çalışmadığı çok bilgisayarla da karşılaştım.

• Like 1

PeterWilkinson, 9 saat önce yazdı:

Oldu şerlokluk yapacağız bu yaştan sonra. Driver yüklü mü değil mi söyle işte... Ayrıca driverlar kurulu olmasına rağmen oradaki ölçerlerin çalışmadığı çok bilgisayarla da karşılaştım.

Şerlokluk yapmaya gerek yok, basit düşün, basit düşünce :) :)

Zaten çoğu insan basit düşünüp, ince görmediği için yanlışlarla boğuluyor :) :) 

Hayatta her şey basit, karmaşıklaştıran bizleriz. :) :)

Algı fonksiyonlarında, hantallık var insanlarımızda.

Maaşallah siz her eleştirme kendinizce bir cevap yapıştırıyorsunuz.

Sizin nerenize dokunuyor cümlelerim anlamadım.

Benden bu kadar, saygılarımla...

Arkadaşlar bu windows isosu ile ilgili bir iki kişiden e-mailime paylaşma isteği geliyor.Bu nedir ne anlama geliyor?Bilmediğim için soruyorum.Cevaplarsanız sevinirim.Saygılar,

Alper Nazmi Akça ve

Kerem  kardeşim ne istediğinizi buraya yazarsanız sevinirim.

Yeni link eklendi.1.08.2023

Please register to see this content.

Edited by kocamanadam
Yeni link eklendi.1.08.2023

• kocamanadam changed the title to Windows 10 64 Bit Lite 22h2.19045.3269 Son Sürüm (yeni Link Eklendi))
kocamanadam, 02.08.2023 - 20:54 yazdı:

Çok yakında yeni lite sürüm geliyor.Beklemede kalın.Saygılarımla,

Yeniden indirme yaptım ancak son sürüm değil,o yüzden yeni sürüm gelince ekleyeceğim,şimdilik son sürüm bu.Microsoft bayağı bir karıştırmış sürümleri.

• 7 ay sonra...
shadesofdeath, 1 saat önce yazdı:

Sistem hata veriyor hiçbir şekilde açılmıyor kesinlikle kurmayın

Sen nasıl bir adamsın yaa,burayada mı yetiştin?Bir sene önceki konuya şimdi eleştiri olsun diye cevap yazıyorsun,ya yaşın küçük yada aklın küçük.Cevap yazma.