Jump to content

Windows 10 64 Bit Lite 22h2.19045.3269 Son Sürüm (yeni Link Eklendi))

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

va7eyla, 10 dakika önce yazdı:

Link ölü ya da yanlış bir bağlantı vermişsin abi. Düzeltebilirsen indirmek isteyenler için iyi olur. Saygılarımla..

Haklısın kardeşim,bunlar da paralı yaptılar herhalde başka nereden upload edebilirim?Ben de araştırıyorum.

• Like 1

kocamanadam, 2 dakika önce yazdı:

Haklısın kardeşim,bunlar da paralı yaptılar herhalde başka nereden upload edebilirim?Ben de araştırıyorum.

Paralı değil. Ben kullanıyorum aktif. E posta giriyorsun, link geliyor tıklıyorsun. Sonrasında ise guest olandan çıkış yap ve devam et abi. Sadece hangi tarayıcı kullanıyorsan, reklam engelleyici kullanmanı tavsiye ederim. Çok reklam var sitede...

• Like 2

va7eyla, Şimdi yazdı:

Paralı değil. Ben kullanıyorum aktif. E posta giriyorsun, link geliyor tıklıyorsun. Sonrasında ise guest olandan çıkış yap ve devam et abi. Sadece hangi tarayıcı kullanıyorsan, reklam engelleyici kullanmanı tavsiye ederim. Çok reklam var sitede...

Link bağlantısı kısa olmalı. Yan taraflarda link bağlantısı işareti felan olmalı.

• Like 2

Sevgili arkadasim oncelikle emeginize saglik, bu tarz sunum yapan arkadaşlarımıza hakikaten hic ayırt etmeksizin hepsine teşekkür ediyorum. Burada sunumunu indirdigim bir kardesimizin sistemi su an itibariyle su anda PC yi kullanmaktayim gayet sorunsuz calisiyor ve boyutu bunun kadar degildi sanirim farkli ISO yapma teknikleri yada bazi icerikler birakilmis yani tam LITE olmasa gerek diye dusundum. Sunumunuzu indirdim. Bilahare deneyecegim eski PC si olan arkadaslarim var onlara lite uygun oluyor. Emeginize saglik kolay gelsin. Win 7 icin ISO ya dil paketi yuklemeyi biliyorum ama 10 icin dil paketi MUI var mi onu maalesef hic bilmiyorum var ise ben PC ye formati Fransizca format atmak durumunda kaliyorum. Keşke boyle bir sunumu Fransizca bulabilsem Fransiz sitesine giriyorum ama yok.

Edited by tomyblack
  • Like 1

kocamanadam, 32 dakika önce yazdı:

Ben bu isoda dillerle oynamadım,dolayısıyla güncelleme çalışıyor ve dil ekleyebilirsiniz diye düşünüyorum.Saygılarımla,

Üstadım güncelleme ile farklı diller eklemek mümkün bunda sorun olmuyor. Ben ondan ziyade kurulum yani format dilinin başlangıçta Fransızca olmasını düşünmüştüm. Sorun değil kardeş Turkiye'ye emek verenlere saygi ve sevgi bizden efenim.

• Like 1

viraj5221a, 5 saat önce yazdı:

Abi paylaşım için teşekkürler. Elleriniz dert görmesin. Orjinal Msdn sürümünü nerden indirdiniz? Rica etsem indirme linkini paylaşabilirmisiniz? En derin saygılarımla.

Yukarıda vermiştim,yine vereyim:

Please register to see this content.

viraj5221a, 7 saat önce yazdı:

Abi paylaşım için teşekkürler. Elleriniz dert görmesin. Orjinal Msdn sürümünü nerden indirdiniz? Rica etsem indirme linkini paylaşabilirmisiniz? En derin saygılarımla.

[url=alightmotion.wiki]Alightmotion.wiki[/url]

Bir üstte link verdim.

• kocamanadam changed the title to Windows 10 64 Bit Lite 22h2.19045.3269 Son Sürüm (güncellendi)
kocamanadam, 41 dakika önce yazdı:

Yeniden upload ettim.

Please register to see this content.

Bu link doğru abi, ama nasıl link alıyorsan siteden. Uzun link olursa yanlış oluyor. Link go file ile başlamalı ve / d / ile devam etmeli. Sen farklı bir uzantı alıyorsun. Sadece senin ulaşabileceğin bir uzantıyla. Kullanıcı kısmından alıyırsun. her seferinde ilk koyduğun link öyle oluyor. Ben sadece buradki linki düzeltmek için belirtiyorum. Normalde upload etmişsindir sorun yoktur ama, link alırken farklı bir aşamada link alıyorsun. Senin kullanıcı linkin o aslında. Doysa upload edilir edilmez zaten site link veriyor o linki kopyala her zaman. Sen kullanıcı klasörüne dönüp kendi kullanıcı profillinden paylaşıyorsun linki. Defalarca söyledim tekrar çok oldu ama, iyice açıklamak için bu kadar uzun yazdım. Saygılarımla...

• Like 1

va7eyla, 10 saat önce yazdı:

Bu link doğru abi, ama nasıl link alıyorsan siteden. Uzun link olursa yanlış oluyor. Link go file ile başlamalı ve / d / ile devam etmeli. Sen farklı bir uzantı alıyorsun. Sadece senin ulaşabileceğin bir uzantıyla. Kullanıcı kısmından alıyırsun. her seferinde ilk koyduğun link öyle oluyor. Ben sadece buradki linki düzeltmek için belirtiyorum. Normalde upload etmişsindir sorun yoktur ama, link alırken farklı bir aşamada link alıyorsun. Senin kullanıcı linkin o aslında. Doysa upload edilir edilmez zaten site link veriyor o linki kopyala her zaman. Sen kullanıcı klasörüne dönüp kendi kullanıcı profillinden paylaşıyorsun linki. Defalarca söyledim tekrar çok oldu ama, iyice açıklamak için bu kadar uzun yazdım. Saygılarımla...

Çok teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin için,başkası olsa bu kadar uğraşmazdı.Minnettarım.Saygı ve sevgilerimle,

• Like 1

kocamanadam, 2 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin için,başkası olsa bu kadar uğraşmazdı.Minnettarım.Saygı ve sevgilerimle,

Bu arada abi, bu güncelleme windowsa daha gelmemiş. Microsoft catalog sitesinde de yok. Sadece umpdumpta var. Bu nasıl iş. Ne zaman updateye gelecek acaba. Tam da update vardır diye sistem yapımına başlayacaktım. Update yapıyorum ama bu güncelleme çıkmıyor ntlite de. normal olarak yüklemeyi denedim, windows update de de yok.

• Like 1

kocamanadam, 2 saat önce yazdı:

Bir iki gün daha bekleyelim,yanlış bir şey varsa doğrusunu yeniden veririm.Saygılarımla,

Yanlış bir şey yok ama, ben update de görmeyince şaşırdım. Uppdumpt var zaten sorun yoktur.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
  • kocamanadam changed the title to Windows 10 64 Bit Lite 22h2.19045.3269 Son Sürüm (yeni Link Eklendi))