Jump to content

Multiboot Menüye Windows 11 Ekleme

Share

Recommended Posts

Merhabalar herkese hayırlı günler iyi forumlar. 
amatör olarak kendi multiboot menümü tnctr üzerinden indirip editledim fakat Nt6 ile win7-8-10 yazıp boot ediyorum ve çalışıyor fakat win11de oluşturmasına rağmen çalıştıramadım sürekli resimdeki hatayı alıyorum konuya çok hakim deilim işi bilen arkadaşların yardımını bekliyorum 

Menüm bu şekilde

Menü bu şekilde herşey çalışıyor

1.jpg.0458b7d21b4378a338b4de356a31e554.jpg

2.jpg.d2345357fc21ab37f668ab8da9dd9862.jpg

fakat Win11i seçince kurulm başlar gibi oluyor

3.jpg.eb66b3881372933c6071ca4ca4bd8443.jpg

bu hatayı veriyor

Windows10 a ait olan boot.wim dosyasını ISO içinden alın ve Windows11 e ait olan ISO içindeki boot.wim dosyasını silip Windows 10 ait boot.wim dosyası ile değiştirin sonrada ISO yu NT6 işleminden geçirin. Bu şekilde denerseniz belki olur.

Ancak konuyu yanlış şekilde açtığınızı düşünüyorum,bu bir konu değil sadece soru olmuş. Forum kurallarına bakmanizda fayda var. 

Güle güle kullanın sisteminizi

crasadure, 10.07.2023 - 18:17 yazdı:

Windows10 a ait olan boot.wim dosyasını ISO içinden alın ve Windows11 e ait olan ISO içindeki boot.wim dosyasını silip Windows 10 ait boot.wim dosyası ile değiştirin sonrada ISO yu NT6 işleminden geçirin. Bu şekilde denerseniz belki olur.

Ancak konuyu yanlış şekilde açtığınızı düşünüyorum,bu bir konu değil sadece soru olmuş. Forum kurallarına bakmanizda fayda var. 

Güle güle kullanın sisteminizi

ilgine teşekkür ederim hocam fakat dediğiniz yöntemde işe yaramadı bu şekilde bir uyarı aldım win11'in çalışma mantığı farklı sanırım bir problem var ama çözemedim. soruyu çözüm bulduktan sonra sileyim dediğiniz gibi konu deil soru olmuş benim hatam

4.jpeg.abe9da7b05dc80283747aeddaefc02d6.jpeg

wrister, 13 dakika önce yazdı:

yokmu cevap verecek olan bir arkadaş

Sisteminizi Easy2boot programıyla derlerseniz eğer hata ve iletilerde kaybolacaktır. Easy2boot programında menüleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Sanıyorum kullandığınız multiboot programı ile ilgili sorununuz. 

Please register to see this content.

• Like 2