Jump to content

Beyninizin Yaşı Kaç ?

marvelin

Recommended Posts

Arkadaşlar Nette rastladığım bu sitede çok güzel bi flash test ile beynininzin yaşını ölçüyor tabiki kimse bu yaşı bi oyunla ölçemez ama neticede birazda doğruluk payı yok deil.Oyuna aşağıdaki linkten girin.Ve starta basın 1-2-3 ten sonra size önce az daha sonra gittikçe çoğalan rakamlar gösterip hemen kaybolacak ve sizden yerlerini tahmin etmenizi isteyecek.Bi anlamda psiko teknik testte denebilir.İşte benim sonucum 26 yaşındayım zaten Test doğru aslında 2 yanlışı yapmazdım ama :D 6 ile 9 u karıştırdım.Ondan oldu ikiside neyse :)

Buradan

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html[/CODE]

adszls.jpg

7 Doğru 3 Yanlış Bakalım Sizler kaç yapıcaksınız ?? [/center]

Evet arkadaşlar sayıları küçükten büyüğe tıklıyorsunuz ona göre ama çok dikkatli olun konsantre olmaya bakın sadece bir rakama deil tam ortaya odaklanın zaten beyniniz kaydediyor herşeyi.Hadi bakalım en gencimiz kim acaba :D

Caps koyalım arkadaşlar yaptığınız oyunun sonucunda ne kadar zekice bi oyun dimi bu oyunun bi benzerinide evde de uygulayabilrisniz düşünce geliştirme kitabında okumuştum örneğin herzaman kullandığınız evinizin daha az oturduğunuz odasına gidin eşyaların tamamına göz gezdirin neyin nerde olduğunu aklınızda tutun sonra bi başkası bu durumlarda en yardımcı kardeşinizdir yada abiniz ondanda yardım alabilirsiniz bakalım bi seferde kaç eşya hatırlıyosunuz doğru yerde :D

Caps koyalım arkadaşlar yaptığınız oyunun sonucunda ne kadar zekice bi oyun dimi bu oyunun bi benzerinide evde de uygulayabilrisniz düşünce geliştirme kitabında okumuştum örneğin herzaman kullandığınız evinizin daha az oturduğunuz odasına gidin eşyaların tamamına göz gezdirin neyin nerde olduğunu aklınızda tutun sonra bi başkası bu durumlarda en yardımcı kardeşinizdir yada abiniz ondanda yardım alabilirsiniz bakalım bi seferde kaç eşya hatırlıyosunuz doğru yerde :D

evet güzel fikir bunada klavyeye bakmadın yazmayı ekleyebiliriz bakalım aklımazda kalıyormu..

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...