Jump to content

Win Xp Hfslip Ve Wmp11 Slipstreamer Paketi

efsane01h
 Share

Recommended Posts

beyler win xp hfslip varmış ve slipstreamer paketi varmış eskiden güncellemek için bulamıyorum nasıl yardımcı olursunuz win 7 de win 7 güncelleme bu siteden güncelliyorum xpnin herhangi bunun gibi sitesi varmı acaba ? 

win xp için şöyle bir site buldum rus falan yazıyo acaba güncelleme rusçamı ?  xp güncelleme

Edited by efsane01h
  • Like 1
  • Sad 1

efsane01h, 9 saat önce yazdı:

beyler win xp hfslip varmış ve slipstreamer paketi varmış eskiden güncellemek için bulamıyorum nasıl yardımcı olursunuz win 7 de  bu siteden güncelliyorum xpnin herhangi bunun gibi sitesi varmı acaba ? 

win xp için şöyle bir site buldum rus falan yazıyo acaba güncelleme rusçamı ? 

Please register to see this content.

Yüksek miktarda dolar bazında alınmış savaş sistemlerine ait eski projeler var, bazılarının yönetim panelinde windows 98 bazılarında xp var. Atılmıyor satılmıyor envantere kayıtlı baş belaları. Bu gibi durumlarda bizim yaptığımız msdn sürüm kurup devam etmek. Bu tarz mecbur kaldığınız durumlar için çözüm msdn ile olur diye düşünüyorum çünkü dış dünya ile bağlantı kurmanıza gerek kalmıyor sistem kendi içinde döngüye giriyor. Yok ben kullanacağım bilgisayarım eski diyordanız linux veya android tabanlı hafif bir sistem kurabilirsiniz.

Senkron2, 2 saat önce yazdı:

Yüksek miktarda dolar bazında alınmış savaş sistemlerine ait eski projeler var, bazılarının yönetim panelinde windows 98 bazılarında xp var. Atılmıyor satılmıyor envantere kayıtlı baş belaları. Bu gibi durumlarda bizim yaptığımız msdn sürüm kurup devam etmek. Bu tarz mecbur kaldığınız durumlar için çözüm msdn ile olur diye düşünüyorum çünkü dış dünya ile bağlantı kurmanıza gerek kalmıyor sistem kendi içinde döngüye giriyor. Yok ben kullanacağım bilgisayarım eski diyordanız linux veya android tabanlı hafif bir sistem kurabilirsiniz.

Üstad peki guncellemek icin ne onerirsin suan xp icin ? 7ninki var 10 11 zaten uump dumptan cekiyorum bi xp kaldi 

efsane01h, 12 saat önce yazdı:

Üstad peki guncellemek icin ne onerirsin suan xp icin ? 7ninki var 10 11 zaten uump dumptan cekiyorum bi xp kaldi 

Amaç nedir? Onu sormuştum eğer kullanmayacaksanız güncellemesi çok eski tarihte bitti zaten. En güncel hali bile kullanılacak şekilde değil bunu bilmeniz lazım.

Senkron2, 04.10.2023 - 22:26 yazdı:

Amaç nedir? Onu sormuştum eğer kullanmayacaksanız güncellemesi çok eski tarihte bitti zaten. En güncel hali bile kullanılacak şekilde değil bunu bilmeniz lazım.

Dorudur aga amaç win 7 nin bile update devam ediyo bi şekilde xpninkide devam ettigini biliyorum bi sekilde programi vs vardi silindi ariyorum 

• Like 1
  • Haha 1

efsane01h, 12 saat önce yazdı:

Dorudur aga amaç win 7 nin bile update devam ediyo bi şekilde xpninkide devam ettigini biliyorum bi sekilde programi vs vardi silindi ariyorum 

İnternete girmeye bir tarayıcısı bile kalmamış sistemin güncel olup olmaması neden bu kadar önemli ?

• Haha 2

efsane01h, 18 saat önce yazdı:

Kullanmak için zorunlu bir durum yoksa boşuna kürek çekiyorsunuz. Güncel sürümde işletim sistemleri olduğu halde külüstür bilgisayarlar için çözümler varken hiç uğraşmaya değmez. Fakat xp sistemle çalışması zorunlu olan bir durum söz konusuysa bile güncel olmayan hali işinizi görür. Tercih ve çaba sizin elbette akıl vermek haddime değil.

Edited by Senkron2

Senkron2, 4 saat önce yazdı:

Kullanmak için zorunlu bir durum yoksa boşuna kürek çekiyorsunuz. Güncel sürümde işletim sistemleri olduğu halde külüstür bilgisayarlar için çözümler varken hiç uğraşmaya değmez. Fakat xp sistemle çalışması zorunlu olan bir durum söz konusuysa bile güncel olmayan hali işinizi görür. Tercih ve çaba sizin elbette akıl vermek haddime değil.

Heves abi zamaninda xp kullandik vista 7 8 8.1 10 simdi 11 kullaniyorum xp özledim acikcasi xpnin guncellemesini nerden alabilirim program vs varmi 

Please register to see this content.
 tiklarsan gorursun ustad

• Like 1