Jump to content

Microsoft Store (yükle) V22308.1401.6.0

va7eyla
 Share

Recommended Posts

//Açıklama...

Daha önce kurulu bir Store'niz varsa, güncelle dediğinizde, eskisini kaldıramadığı için hataya düşüyor.

Hata almamak için, eskisi varsa Hibit Uninstaller benzeri programla kaldırınız. // Güncelle veya yeniden yükle değilde (Yükle) seçeneği çıkması lazım.

Not = Çalışma WinX-Lite yapımcısının en son yayınladığı sistemlerin birinden alınmıştır.

Link = Microsoft Store (Yükle).msix

Saygılarımla...

dnbpklt.png

Edited by va7eyla
  • Like 4

Windows 10 Pro X-Lite (19045.3693) 'Optimum 10' v5.11 By FBConan  bu sunuma Windows Store olmayan lite bir sisteme  Windows Store kurabilirmiyiz? 

Microsoft Store (Yükle).msix Boyle birsey indirdim ama yukleme gerceklesmiyor.

Konuya vakif arkadaslarin bu ihtiyara yardimi cok makbule gececek.😇🤯 

Bilgisayara tekrar format attim ve hic bir islem yapmadan acip kapattim. Format sonrasi  (Extras + Info) seklinde Masa ustune inen dosyada sisteme ozel gerekli icerikler varmisti oradan 2 islem ile Storeyi kurmak cok kolay oldu.

Edited by tomyblack

tomyblack, 10 saat önce yazdı:

Windows 10 Pro X-Lite (19045.3693) 'Optimum 10' v5.11 By FBConan  bu sunuma Windows Store olmayan lite bir sisteme  Windows Store kurabilirmiyiz? 

Microsoft Store (Yükle).msix Boyle birsey indirdim ama yukleme gerceklesmiyor.

Konuya vakif arkadaslarin bu ihtiyara yardimi cok makbule gececek.😇🤯 

Bilgisayara tekrar format attim ve hic bir islem yapmadan acip kapattim. Format sonrasi  (Extras + Info) seklinde Masa ustune inen dosyada sisteme ozel gerekli icerikler varmisti oradan 2 islem ile Storeyi kurmak cok kolay oldu.

otuken, 9 saat önce yazdı:

Windows 10 LTSB 2016, store yok ve buradaki uygulama, store'yi yüklemiyor sadece yüklüyse güncelliyor; ben manuel yükledim ama güncellemedi.

Store olan sistemde store yüklenmiyor ve de güncellenmiyor. Bu aracı çalıştırmak için ise, store yüklü olması gerekmez. Uygulma yükleyici gerekir. Uygulama yükleyici, store içerisinde yer alır, ama storeye bağlı değildir. Store olmasa bile uygulma yükleyici var ise, bu araç çalışır. Store ve de temel ihtiyaçları kendisi yüklüyor araç. Saygılarımla...

Edit = Az önce LTSC 2019 sürümde denedim. Bu araç işe yaramıyor. Ama dediğim gibi aracın işe yaramaması, mağazanın olmaması değil, uygulama yükleyici bulunmamasıdır.

Bir de modifiye edilmiş windows 10 sürümlerinde eğer mağazaya dair her şey kaldırıldıysa, uygulama yükleyizi dahil herşey kaldırıldıysa, o sürümlerde de işe yaramaz.

Ben genelde, iki veya 3 adet uygulmayı kaldırmıyorum editlediğim sistemlerde, storeyi kaldırsam bile...

Edited by va7eyla
  • Like 2

va7eyla, 03.12.2023 - 11:31 yazdı:

//Açıklama...

Daha önce kurulu bir Store'niz varsa, güncelle dediğinizde, eskisini kaldıramadığı için hataya düşüyor.

Hata almamak için, eskisi varsa Hibit Uninstaller benzeri programla kaldırınız. // Güncelle veya yeniden yükle değilde (Yükle) seçeneği çıkması lazım.

Not = Çalışma WinX-Lite yapımcısının en son yayınladığı sistemlerin birinden alınmıştır.

Link = 

Saygılarımla...

Please register to see this content.

Son surumunu nerden yuklerim ?