Jump to content

Balık Bakan Arkadaşların Dikkatine..

tuninqq

Recommended Posts

Arkadaşlar Fanusta 2 tane japon balıgı bakıyorum Balıgın bir Tanesinde kuyruklarının uc noktosu ve boynunda siyah noktolar olusmaya basladı.. (4 Haftadır) bu durum neyden kaynaklana bilir..? ve bunun tedavisi icin ne önerirsiniz..?

boyu ne kadar birsürü çeşit japon balıgı var hangi türü yaşlılıktan ve suyun pis olmasından olabilir.

Bildiğimiz Ufak bir japon balıgı fanusta ne kadar büyük bir japon besliye bilirsin..? :s

bende 29 tane japon balığı war ama hiç böyle bir hastalığa rastlamadım mşalalh :)

Umarum Basına Gelmez.. Böyle Bir Hastalık Ne Diyim Masallah Balıklarına..:)

hocam balık biti (mantar) dedikleri hastalık var muhtemelen odur bende besliyorum kırmızı tül kuyruk benimki akvaryum ufak birşey 3 taneler benim balıklarımdada cıkmıştı yanlız benimkiler beyaz beyaz ufak noktalardı ilaçı var süs balığı satan heryerden temin edebilirsin hatta onlara da sorabilirsin başka birşeyde olabilir.

hocam balık biti (mantar) dedikleri hastalık var muhtemelen odur bende besliyorum kırmızı tül kuyruk benimki akvaryum ufak birşey 3 taneler benim balıklarımdada cıkmıştı yanlız benimkiler beyaz beyaz ufak noktalardı ilaçı var süs balığı satan heryerden temin edebilirsin hatta onlara da sorabilirsin başka birşeyde olabilir.

Bunun İcin bir Sürü İlac Var..:S Hepsini Alıp Denemektense Bu Hastalıgı Gören Kişilerin Tavsiyesiyle 1 ilac alıp bu hastalıgı tamamen yok etmek iyi değil mi öbür türlü bir sürü ilac alıcam.. hepsini denimce balıgın feriştahı kayıcakk:s belkide ölücek :s

bence bir sürü ilaç alıp para vereceğine bekle ölsünler o paraya sıfır japon al :D:(

Benim Amacım Balıgı Öldürmemek..:s öyle olmus olsa şimdiye coktan cöpü boylamıstı balık... sonucta bu bi canlı.. göz göre göre ölüme terketmek istemiyom balıgı..:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...