Jump to content

13 Yıldır Kullandığım Samsung Hdd Ye Veda

neskali
 Share

Recommended Posts

Yeni kasa aldım silverston fara v2 pro  diğer kasa 5 yıllıktı zam gelmeden alayım dedim...

Neyse 2010 yılında aldığım bilgisayarın içinde Samsung HD502HJ kafa atmaya başladı ve emekli oldu yeter artık dedi 😄

13 yıldır beni yarıyolda bırakmayan Eski Samsung'a  kucak dolusu sevgiler.....

Ahh Ahh ayrılık acı ama yapacak bişey de yok 🥲

Edited by neskali
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1

2003 yılında benimde selerum PC vardı yanlız bendeki hdd 40 GB idi sizde ki HDD o yıllar 500 GB yoktu veya vardı da bizim oraya mi gelmedin😀

sanırım tarihînizde yanlışlık olmasın 

• Like 1

bozart, 6 saat önce yazdı:

2003 yılında benimde selerum PC vardı yanlız bendeki hdd 40 GB idi sizde ki HDD o yıllar 500 GB yoktu veya vardı da bizim oraya mi gelmedin😀

vardı her zaman küçükler bitsin ticari akış 

neskali, 8 saat önce yazdı:

Yeni kasa aldım silverston fara v2 pro  diğer kasa 5 yıllıktı zam gelmeden alayım dedim...

Neyse 2003 yılında aldığım ilk bilgisayar Beko nun içinde Samsung 500 gb Hdd kafa atmaya başladı ve emekli oldu yeter artık dedi 😄

20 yıldır beni yarıyolda bırakmayan Eski Samsung'a  kucak dolusu sevgiler.....

Bazı inanmayacaklar olacaktır illaki ama Hdd keşke açılsaydı da Hdd Sentinelden görüntü atsaydım kaç binler saat kullanılmış diye....

Ahh Ahh ayrılık acı ama yapacak bişey de yok 🥲

20 yıl iyi normal kullanımda gayet başarılı samsung 500 gb ben dede vardı 7 yılda 7 katı veri yazmıştım hatıra olarak saklıyorum en uzun kullandığım yarıda bırakmayan diskim di atmadım  süs eşyası yaptım

disk çalışıyorsa harici olarak da bağlarsan görür program ide diskler en sağlamı

Bende 2003te 80 GB hatırlıyorum en fazla. O yıllarda 20 ile 80 gb arası kullnım vardı en fazla kullanan sanırım 120 kullnıyordu ama senin iyiymiş 500gb çünkü hddlerin kullanım alışkanlığına göre o kadar ömrü yok.

Ben 1 ay hiç kullanmadım 500lük çat gitti. Sırf kullanmadığım için.

• Like 1

bozart, 16 saat önce yazdı:

Evet tarihte yanlışlık olmuş hocam  haklısınız 2010 olmalıydı Samsung HD502HJ en eski Pc'm den kalma diye aklımda kalmış....

7 yıl sonra bi kasa daha toplamıştım unutmuşum....

Edited by neskali
  • Like 1

• neskali changed the title to 13 Yıldır Kullandığım Samsung Hdd Ye Veda