Jump to content

Windows 10 Pro -x64 (19045.2965) // Görsel, Hızlı, Defendersiz...

va7eyla
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)
ekvatorx33, 9 dakika önce yazdı:

evet o edge olayını bayağı sevdim sistemden tamamen silinmesine yalan söyliyemem burdaki coğu sistemden silinmiyor 

Teşekkürler, sorun şu ki;

sistemde güzel olan ve başka sistemlerde göremediğiniz şeyleri, hiç değilse yorum olarak yazarsanız, başkaları tarafından daha çok ilgi görür ve beni aşırı motive eder.

Böyle zoraki konuşturmuş gibi oldum ama, olay ortada. Tekrar teşekkürler.

Edit = Ben eskiden beri gıcık olmuşumdur, sistemden silinsede ekle kaldırda gözüken edge olayına...

Edited by va7eyla
  • Thanks 1

Kardeşim ellerine sağlık.

Ben indirmedim dolayısıyla deneme imkanım olmadı.

Ben LTSB ciyim. Çünkü sistemim eski ve de kaldırmıyor.

Uygu zamanda yine böyle bir görselli defenderi olmayan bir LTSB yapar paylaşırsan dener yorumlarımı yaparım.

tapfer, 1 dakika önce yazdı:

Aslında birazda eski pcler için sistem hazırlamayı deneseniz daha güzel olur. Mesela Windows 1809 sürümü bence en stabil çalışan sürüm.

ulas55, Şimdi yazdı:

Kardeşim ellerine sağlık.

Ben indirmedim dolayısıyla deneme imkanım olmadı.

Ben LTSB ciyim. Çünkü sistemim eski ve de kaldırmıyor.

Uygu zamanda yine böyle bir görselli defenderi olmayan bir LTSB yapar paylaşırsan dener yorumlarımı yaparım.

Sizler için ileride LTSC veya LTSB çalışmaları yapabilirim.

Paylaşmış olduğum sistemi eski PC'lerde denemedim ama benim sistemim de eski sayılır.

Demem o ki, LTSB veya LTSC beklemeden, deneme amaçlı istediğiniz PC'de kurabilirsiniz.

O sistemlerden eksik kalır yanı olup olmadığını ise, sizin gibi o tarz sistemleri kullananlar ve bu sistemi deneyenler farkedebilir anca.

Fakat, sistemi deneyenlerden çok, denemeyenler yorum yapıyor, üzücü kısım bu.

va7eyla, 46 dakika önce yazdı:

Teşekkürler, sorun şu ki;

sistemde güzel olan ve başka sistemlerde göremediğiniz şeyleri, hiç değilse yorum olarak yazarsanız, başkaları tarafından daha çok ilgi görür ve beni aşırı motive eder.

Böyle zoraki konuşturmuş gibi oldum ama, olay ortada. Tekrar teşekkürler.

Edit = Ben eskiden beri gıcık olmuşumdur, sistemden silinsede ekle kaldırda gözüken edge olayına...

aynıı benn

Edited by ekvatorx33
  • Like 1

sistemi kurdum win up programı ile update actım bütün güncellemeleri aldım hiç birsey olmadı cok güzel cok süper olmuş

yabancı forumlarda kendilerini cok öven yabancılar gelsin sistemi görsün elide emegine saglık kardeşim 

inşallah calısmaların devamını bekleriz

• Like 2

Posted (edited)
prens_of, 21 dakika önce yazdı:

sistemi kurdum win up programı ile update actım bütün güncellemeleri aldım hiç birsey olmadı cok güzel cok süper olmuş

yabancı forumlarda kendilerini cok öven yabancılar gelsin sistemi görsün elide emegine saglık kardeşim 

inşallah calısmaların devamını bekleriz

Teşekkürler. Windows Updateyi, hizmetlerden sadece, Or diye başlayan temel update hizmetini kapatmıştım. Açmak için o tarz programlardansa, sorsaydınız cevaplardım. Ama sorun değil, işinizi halletmişsiniz sonuçta. Or diye başlayan hizmeti otomatik veya manuel yaparsanız, yeniden başlattığınızda güncellemeri alırsınız. Yine de ben kendim güncellemiyorum. Güncelleme sistemi bana artık çok gereksiz ve saçma geliyor... Saygılarımla... Bu arada güncelleme sonrası, butterflyos ve de ikon paketleri değişmiş olabilir. Manuel olarak daha önceden yüklediğim paketten kendiniz değiştirebilirsiniz. Saygılarımla...

Edited by va7eyla

uzumye, 21 dakika önce yazdı:

hocam sistem guzelde bluetooth  hizmetini çalıstıramadım baglanamıyor

Sistemde bluetooth hizmetine ve bağlanma olayına bakacağım. Yazarım size. Şuan başka işlemlere çalışıyorum. Elim rahatlasın dönerim size...

uzumye, 1 dakika önce yazdı:

hocam ayarlar cihazlar bluetooth cihaz ekle deyince blutooth baglanamadı diyor tek sorun bu tesekurler 

Biraz işim var, bakıcam ve size döneceğim. Sorun varsa da çözümünü söyleyeceğim. Şuana kadar sistemde bluetoot denemedim. Deneyip, öyle döneceğim. 

uzumye, 7 dakika önce yazdı:

hocam ayarlar cihazlar bluetooth cihaz ekle deyince blutooth baglanamadı diyor tek sorun bu tesekurler 

Maalesef sistemde değil, sizin PC'nizde bir sorun var...

Denedim ve bağlandı... 

mxyq817.png

cw1866k.png

Posted (edited)
uzumye, 3 dakika önce yazdı:

hocam merhaba cihaza tp lınk ub500 adaptör taktım blutooth cıhaz tanıdı baglandı ama kendi blutooth baglanmıyor.

Benimki de adaptör. Adaptörünüzle ilgili bir sıkıntıdır başka usb girişine takın veya takmadan önce yeniden başlatın.

uzumye, 3 dakika önce yazdı:

hocam merhaba cihaza tp lınk ub500 adaptör taktım blutooth cıhaz tanıdı baglandı ama kendi blutooth baglanmıyor.

Pardon kendi blutootnuzla ilgili bir sıkıntıdır.

Blutot servisleri bile açık... Blutuotla ilgili sorun yok...

j90hi3s.png

Edited by va7eyla

Posted (edited)
kerem2018, 41 dakika önce yazdı:

Emeğinize sağlık güzel çalışma olmuş. Tema ve iconlar default yapılabiliniyor mu?

İsterseniz yaparsınız. Daha önce paylaştığım konudan bilgi alabilirsiniz.

Temaları ise konu içerisine bıraktığım dosya yolunu takip edip silebilirsiniz.

Saygılarımla...

Edited by va7eyla

kerem2018, 34 dakika önce yazdı:

Emeğinize sağlık güzel çalışma olmuş. Tema ve iconlar default yapılabiliniyor mu?

İkonlarla ilgili konu burada... Windows 10 Orijinal ikonları burada = 

Please register to see this content.

• Like 1

va7eyla, 08.01.2024 - 20:50 yazdı:

Paylaşmış olduğum sistemi eski PC'lerde denemedim ama benim sistemim de eski sayılır.

Demem o ki, LTSB veya LTSC beklemeden, deneme amaçlı istediğiniz PC'de kurabilirsiniz.

O sistemlerden eksik kalır yanı olup olmadığını ise, sizin gibi o tarz sistemleri kullananlar ve bu sistemi deneyenler farkedebilir anca.

Sayın ustam defendersız  LTSC veya LTSB sistem yaparsanız bekliyor olacağım

• Like 2

nuri6633, 4 dakika önce yazdı:

sistemi inceliyip teknik serviste 1 laptop bir tanede Quadrcore işlemcili makinaya kurdum kendi ana makinamdanda kurup yazıyorum gayet stabil bir sorunla karşılaşmadım emeğimne sağlık 

Yorumunuz için teşekkür ederim. 

va7eyla, 8.01.2024 - 20:50 yazdı:

Windows 11 LTSC Lite çalışması çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

soner1983, 23 saat önce yazdı:

S.a arkadaşlar.usb den ventoy ile ISO olarak format atarken bu hata çıkıyor.çözüme yardımcı olacak varmı acaba.hayırlı kandiller

Please register to see this content.

USB Blleğe bozuk kaydetmiş veya usb portunuz bozuk olabilir. Yeniden kaydedin ve usb portu değiştirin öyle deneyin.

Eğer sorun hala devam ederse, İso içeriğinden install.wim dosyasını ayıklayın, orijinal Win10 iso dosyasının içine atın ve kaydedin. Sorunsuz kurulması lazım. 

• va7eyla changed the title to Windows 10 Pro -x64 (19045.2965) // Görsel, Hızlı, Defendersiz...