Jump to content

Windows 10 Iot Enterprise Ltsc 2021 -built 4170 Multilanguage

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

• bensuslu11 changed the title to Windows 10 Iot Enterprise Ltsc 2021 -built 3930 Multilanguage

Çok makbule geçecek bir paylaşıma ne diyebiliriz ki; şimdiden emeğinize sağlık, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. 

Hem ülkemiz, hem de yurt dışında yasayan insanlarımıza yönelik bir çalışma oluyor. Tebrik ederim. Geç olsun temiz olsun, sabırla beklemeyi biliriz.😂

Edited by tomyblack
  • Thanks 1

• 1 ay sonra...
  • bensuslu11 changed the title to Windows 10 Iot Enterprise Ltsc 2021 -built 4170 Multilanguage

Selamünaleyküm, yahşi adam yapmış yapacağını, Mübarek Ramazan fitresini bu şekilde karşılıyor gibi, işin latifesi bir yana inanınız hem ülkemiz, hem yurt dışı kullanıcılarının hizmetine sunulmuş, genele hitap edecek BÜYÜK EMEK ve TİTİZLİKLE SERVİS edilmiş harika bir paylaşım karşımızda, 

Eyvallah kardesim, emeklerin icin, harcadigin zaman icin hakkini helal et. Yolum uzak heybem agir oralara gelememem, olurda gelir isem soz seni bulacagim. Karsilikli bir sohbet ederiz. Neden olmasin. Sistemi indirdim en kisa zamanda format attigimda geri bildirim yapacagim. Olurda eksik vs olur isede asla sorun olmaz, biliyorum ki daha iyisine daha guzeline ulasacak o azim sende gorunuyor. Selametle

• Like 1

tomyblack, 6 dakika önce yazdı:

Selamünaleyküm, yahşi adam yapmış yapacağını, Mübarek Ramazan fitresini bu şekilde karşılıyor gibi, işin latifesi bir yana inanınız hem ülkemiz, hem yurt dışı kullanıcılarının hizmetine sunulmuş, genele hitap edecek BÜYÜK EMEK ve TİTİZLİKLE SERVİS edilmiş harika bir paylaşım karşımızda, 

Eyvallah kardesim, emeklerin icin, harcadigin zaman icin hakkini helal et. Yolum uzak heybem agir oralara gelememem, olurda gelir isem soz seni bulacagim. Karsilikli bir sohbet ederiz. Neden olmasin. Sistemi indirdim en kisa zamanda format attigimda geri bildirim yapacagim. Olurda eksik vs olur isede asla sorun olmaz, biliyorum ki daha iyisine daha guzeline ulasacak o azim sende gorunuyor. Selametle

İyi günlerde kullan kardeşim. Hakkım sonuna kadar helal olsun

• Like 1

Eyvallah çok müteşekkir oldum.

Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021 - 21H2 built 19044-4170 Multilanguage

Sistemden her hangi bir bilesen, ekleme veya cikarma vs olup olmadigini konu basliginda vermemissin ama orijinali bozmuyorsun diye biliyorum. 

Edited by tomyblack

Hiçbir bileşen silinmedi, temiz iso, msdn

tomyblack, 25 dakika önce yazdı:

Eyvallah çok müteşekkir oldum.

Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021 - 21H2 built 19044-4170 Multilanguage

Sistemden her hangi bir bilesen, ekleme veya cikarma vs olup olmadigini konu basliginda vermemissin ama orijinali bozmuyorsun diye biliyorum. 

• Like 1