Jump to content

Uninstallr 2.0 ücretsiz Taşınabilir Ve Kurulumlu

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar şimdiye kullandığım programlar içinde ilk kez böyle başarılı bir yazılım kaldırıcıya denk geldim, denerseniz sanırım artık diğerlerini kullanmak istemeyeceksiniz.

Uninstallr, Windows'ta yazılımı kaldırmanın hızlı, hafif ve doğru bir yoludur. 

Uninstallr'ın, 54 yaygın Windows uygulamasının toplu kaldırma işlemini birkaç dakika içinde ve kullanıcıdan sıfır etkileşim gerektirerek nasıl gerçekleştirdiğini görün. 

Uninstallr, Windows için kullanımı kolay ve son derece doğru bir yazılım kaldırıcıdır. Aynı anda birden fazla uygulamayı kaldırabilir.

Ana Özellikler

• Birçok uygulamayı aynı anda toplu olarak kaldırın.
  • Uygulamaların gözetimsiz kaldırılmasını destekler.
  • Yüklü uygulamalar tarafından sisteme oluşturulan verilerin derinlemesine analizi.
  • Yeni yazılım kurulumlarının izlenmesini destekler.
  • Windows yüklü uygulamalar listesindeki hatalı verilerin düzeltilmesine olanak tanır. Yanlış miktarda kullanılan alanı gösteren yüklü uygulamalar gibi.
  • Ayrıca taşınabilir uygulamaları ve önceden kaldırılmış yazılım artıklarını da algılar.
  • Kurulu yazılımın sisteminize eklediği tüm verileri dosya bazında gösterir.
  • Kaldırma işlemine başlamadan önce kaldıracağı tüm verileri gösterir.
  • Yüklü yazılımların listesini sıralayın, filtreleyin ve arayın.
  • Uninstallr, uygulamaları kaldırırken en az miktarda artık bırakan en doğru yazılım kaldırıcıdır.
  • Microsoft Store, Steam, PortableApps.com, Big Fish Game System, Chocolatey, NuGet ve Ninite yüklü yazılımların algılanmasını ve kaldırılmasını destekler.
  • Windows Karanlık Modunu destekler.
  • Windows 11, 10, 8 ve 7'yi destekler.
  • Tek bir yürütülebilir dosya taşınabilir sürümüne ve normal kurulum sürümüne sahiptir.

Bu çeviriler yerleşik olarak gelir: Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Filipince, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, Macarca, Endonezce, İtalyanca, Japonca, Korece, Malayca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Romence, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Türkçe, Ukraynaca ve Vietnamca. 

İndirme boyutu: 5,5 MB - Son sürüm: 2.0          Taşınabilir sürüm linki > https://uninstalr.com/Uninstalr_Portable.exe
Windows 11, 10, 8 ve 7'de çalışır.                         Kurulumlu olan sürüm linki > https://uninstalr.com/Uninstalr_Setup.exe

Daha fazla bilgi için  https://uninstalr.com/

• Thanks 1

Şöyle bir uyarı var.

Spoiler

Herkese merhaba ve bu konuyu oluşturduğu için @ khanyash'a teşekkür ederiz.

Gelecek vaat eden bu yeni yazılımı test etmeyi merak ediyordum ve çok hayal kırıklığına uğradım. :beğenilme:
İlk olarak, yüklü yazılım sayısına göre yükleme işlemi çok zaman alıyor ve bu çok can sıkıcı bir durum. Daha önce bu kadar yavaş bir kaldırıcı görmemiştim, ancak bu yazılım parçaları tarafından kullanılan dosya, klasör ve kayıt defteri girişlerinin sayısını hesapladığını bilmek normal olmalı.

Daha sonra, her yazılım için tespit ettiği tüm verileri dikkatlice incelerken biraz eğlendim ve bu oldukça komikti. Kendi adına konuşan bu ekran görüntülerini tam olarak düzenledim:

Hide contents

Bu ekran görüntüsü en iyisi, ben öldüm. 😂

Bu öğeler düzenli olarak kullandığım yüklü yazılım parçalarıyla ilgilidir. 🤣

Geliştiriciler, "önceden kaldırılmış yazılım artıklarını" algılayan "Windows için en iyi kaldırıcıyı" yaratmış olmakla övünüyorlar, bu mükemmel. 😂

En ufak bir sağduyu ya da temel güvenlikten yoksun kalanlar için özyinelemeli arama algoritmaları bile eklediler, bu gülünç.
Revo Uninstaller Pro veya Bulk Crap Uninstaller gibi iyi bilinen yazılımları blog yazılarında eleştirdiklerini ve bu şeyleri oluşturmak için ÜÇ AY harcadıklarını düşündüğünüzde, bu çok acıklı. 😒 🤦‍♂️

İlgilenen varsa söz konusu sayfa burada:

Bu arada, herhangi bir yazılımın kurulumunu izleme özelliğini test ettim ve araç kutumla kurduğum Revo Uninstaller Pro'nun kurulum girişini algılamaması dışında, kullanışlılığını anlamıyorum. daha sonra tüm sistemi yeniden tarar. Kullanıcı, yükleyicinin izlenip izlenmediğini ve etkinliğinin kaydedilip kaydedilmediğini bilemez. Bu özellik sadece kafa karıştırıcı ve kötü düşünülmüş.

Ah evet ve kullanıcı deneyimi onların güçlü noktası değil: görsel hatalar, kötü düzenlenmiş düğmeler ve seçenekler ve hatta şu MalwareTips konusunun yorumlarında BSOD'lar var:

Please register to see this content.

Özetle, bu tehlikeli yazılımı aşağıdaki nedenlerden dolayı kullanmayın:
olduğundan, özelliklerinin birçoğu yanıltıcı ve çalışmaz durumdadır - Bu yazılım tamamen başarısız ;
- favori yazılımınızı kırma ve sisteminize zarar verme şansınız çok yüksektir ; kaldırmaya karar verdiğiniz yazılım parçalarının ardından
- belgelerinizi kaybetme olasılığınız çok yüksektir ; eğer isimleri kaldırdığınız yazılım parçalarına benziyorsa,
- herhangi bir yedekleme veya geri yükleme sisteminizin olmaması ; bahsedilen sorunları onaracak
- yazılımı kaldırmanız gerekmese bile, algıladığı "artıklar" genellikle hala yüklü olan yazılım parçaları veya önemli sistem bileşenleri tarafından kullanılır ve bunların silinmesi sisteminizin bozulmasına neden olabilir ;
- dün çıktı ve iddia ettiği şeye rağmen şimdiden diğer tüm kaldırıcılardan daha kötü .

Ancak yine de bu yazılımı test etmek istiyorsanız, bunu sanal bir makinede yapın veya daha önce bir sistem geri yükleme noktası oluşturun ve dosyalarınızın yedeğini alın.

Her durumda, bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim, umarım iyi bir kahkaha atmışsınızdır! 😆

Düzenlendi 23 Eylül 2023 Tux 528 tarafından

Edited by cmlacla
  • Like 1

Bunu okumuştum ben, ama kendim özellikle denedim ve daha önceden kaldırdığım programların çoğu yerinde bekliyor ama görünmüyordu. Geek uzun süre kullandım daha sonra Hibit kullanmaya başladım ve halâ duruyor. Deneyenler sonuçlara çok şaşıracaklar ama iyice kontrol edip öyle silme yapsınlar.

• Like 1