Jump to content

Lg Televizyon Ip Tv Oynatıcısı

Share

Recommended Posts

Stones, 1 saat önce yazdı:

Kasmaktan kasıt, kanal geçişleri 3-4 saniye sürüyorsa dert edecek bir şey değil bence. Google yazarsanız fikirler var.

Kullandiginiz baska ip tv player varsa oneri varmi

Android ise aşağıdakilerin ikiside güzel. Problem yok. Buffer süresini artırınca kanallarda takılma vs. de yaşanmıyor.

Ücretli Tivimate

Ücretsiz IPTV Smarters Pro öneririm. Yükledikten sonra üyelik açınca pro oluyor. Ücret ödemiyorsunuz.

Please register to see this content.

• Thanks 1

En iyisi duplex play. Hem türkçe dil desteği var hem de listeleri kategoriye ayırması falan çok iyi. Programın senelik ücreti 7 tl

emreozcoskun1, 17 saat önce yazdı:

lg televizyonumda ip tv oynatıcı istiyorum ss ip tv kulanıyorum fakat cok fazla kasıyor sinir ediyor sizin kulladındıgınız yada önerdiğiniz oynatıcı varmıdır lütfen yardımıcı olun

ssiptv kanal sayısıda eksik olur store uygulaman varsa iptv smarters indir rahat et

Posted (edited)

smartone var.  android olmayan lg samsung tv ler için galiba. n11 de yıllık üyelik  satılıyor galiba.Satıcıya sorarsınız

SmartOne eğlence uygulamasıdır, kullanıcılar dünya çapında 30.000'den fazla radyo istasyonunu dinleyebilir, SmartOne ayrıca Orsay ve Tizen altında Samsung TV, webOS ve Netcast çalıştıran LG TV ve Hisense gibi VIDAA OS çalıştıran tüm TV'ler dahil olmak üzere akıllı TV'ler için bir medya oynatıcıdır. ve Brandt, Foxxum ...

Edited by cenkobay

Samsung (Tizen)'de Air Player kullanıyorum şu an. İdare ediyor. Ücret falan istemedi henüz ama 20 tane eklenebiliyor hesap. İster m3u ister xtream olarak toplamda. Lg mağazasında var mı bilmiyorum. Sitesi üzerinden cihaz mac adresiyle eklenebiliyor listeler.

Posted (edited)

Her cihaz kendi işini yapmalıdır. Tv tv'liğini, uydu uyduğuluğunu, tv box tv boxlığını. Çünkü tasarım, performans ve kullanışlılık ona göre oluyor.

Next Start 4K kutu kullanıyorum çatır çatır çalışıyor. Çok kişiye aldırdım memnun herkes.

Birşeyden zevk almak için biraz paraya kıymak lazım. 1500 tl civarında idi son fiyatı. Uzun süreli işinizi görür.

Edited by shaolin

shaolin, 20 saat önce yazdı:

Her cihaz kendi işini yapmalıdır. Tv tv'liğini, uydu uyduğuluğunu, tv box tv boxlığını. Çünkü tasarım, performans ve kullanışlılık ona göre oluyor.

Next Start 4K kutu kullanıyorum çatır çatır çalışıyor. Çok kişiye aldırdım memnun herkes.

Birşeyden zevk almak için biraz paraya kıymak lazım. 1500 tl civarında idi son fiyatı. Uzun süreli işinizi görür.

Elbette. Dediğiniz doğru. Ben de firestick 4k kullanıyorum normalde. Adaptör kablo vb uğraşmaya üşendiğimde airplayer - ssiptv imdadıma yetişiyor :)