Jump to content

Laptop Alıcam Arkadaşlar

secular

Recommended Posts

Marka olarak Asus öneririm benimde düşündüğüm bi model var, fakat fiyatı senin bütçeyin biraz üzerinde linki veriyim bi bak incele istersen belki sende düşündürür ^_^ hayırlı olsun şimdiden arkadaşım buyur link:

Please register to see this content.

Asus, Dell ve Toshiba olsun. Sony de derim ama bütçe olayını kafaya takmayacan o zaman. Asus, Dell ve Toshiba alırsan ilerde başın ağrımaz hem makinalar sağlam hemde servis kalitesi iyi özellikle Asus...

arkadaşım hepsiburacom da hp lere bak 1400 lira civarında bir ürün var ,hp kalite ve serviste 1 numaradır ayrıca bilgisayarına linux ve leopard türü işletim sistemlerinide kurma imkanı verir hp kullanan tanıdığın varsa sor sorunsuz kullanım ve destek var selamlar

http://www.vatanbilgisayar.com/packard-bell-tj75-jo-119tk-tj75-core-i5-430m-2.26-ghz-6144mb-640gb-dvdrw-15,6-1024mb-hd5650-bt-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=42475[/CODE]

[CODE]http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-vti720d-core-i7-720qm--1.6ghz-4096mb-ddr3-500gb-15.6-dvdrw-1024mb-gt240-1.3cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=41391[/CODE]

[CODE]http://www.vatanbilgisayar.com/dell-1557-bq72p4-studio-1557-core-i7-720qm-1.6ghz-4gb-500gb-15,6-cam-dvdrw-512mb-hd4570-bt-vpr64/productdetails.aspx?I_ID=41252[/CODE]

Bu üçü dışında laptop sakın almayın paranız boşa gider pişman olursunuz.Tavsiyem ilkidir(6 gb ram)

benimde kafamda ya toshiba var yada asus ama asusun n61vn280bd-intel-core-2-duo-t9600 modeli gayet iyi duruyor ama candemir2005 verdiği linklerin en üstteki packardbell 6gb ram'e sahip oda düşünüLebiLir tabi packard bell hakkında bi bilgim yok satış ve satış sonrası destekleri ne durumda bilmiyorum kafam iyice karıştı :S

Marka olarak Asus öneririm benimde düşündüğüm bi model var, fakat fiyatı senin bütçeyin biraz üzerinde linki veriyim bi bak incele istersen belki sende düşündürür ^_^ hayırlı olsun şimdiden arkadaşım buyur link:

Please register to see this content.

saol baktım linke benimde kafamda bu laptop var ama packard bell TJ75 modeli iyice kafamı karıştırdı candemir2005'in verdiği linklerin en üstteki link

saol baktım linke benimde kafamda bu laptop var ama packard bell TJ75 modeli iyice kafamı karıştırdı candemir2005'in verdiği linklerin en üstteki link

yani o da güzel fiyatıda uygun gibi. Bilmiyorum artık kardeşim i5 işlemciler de iyi, bişey diyemiyicegm alıp almaman konusunda. O markayı da araştırmanı öneririm üretim kime ait servis kalitesi felan nasıl bilmiyorum. Kullananlar felan varsa onlardan yardım al derm ben...

ben de hp dv7 2133 var 4 çekirdek işlemcili ati hd 4650 ekran kartlı 4 gb ramli 1750 tl ye satıyorum ilgilenirseniz.17,3" de ekranı var çok memnunum ve çok iyi bir cihaz ben daha ufak bişeyler almak istediğim için satıyorum sıfır fiyatı 2500 civarında

Dostum okan nın dediği gibi asustan şaşma bnde vardı 2 çekirdek 1gb ramlı bi asus..Vista yüklü....

Bi toshbına aldım 4gb ramlı 2çekirdek yaklaşık bi hardisk filan büyük aynı görevi yapıo hatta bazen donmalar filan oluyor...

asusların ekran kartları çok kaliteli yinede sen bilirsin..!

HP compaq derim arkdaşım 10 numara makina birde windows 7 kurduğun zaman seni kimse tuttamaz

vaLLa dostum HP hiç düşünmüyorum çünkü bi kaç ark. kuLLandı ve hiç memnun değiLLer çok fazLa sorunLa karşıLaştıLar o yüzden HP aLıpta sorun yaşamak istemiyorum saoL genede önerin için

yani o da güzel fiyatıda uygun gibi. Bilmiyorum artık kardeşim i5 işlemciler de iyi, bişey diyemiyicegm alıp almaman konusunda. O markayı da araştırmanı öneririm üretim kime ait servis kalitesi felan nasıl bilmiyorum. Kullananlar felan varsa onlardan yardım al derm ben...

çok büyük ihtmal asus alıcam gibi duruyoo sonradan karar değiştirmezsem ama packard bell de de gözüm kalmadı desem yeridir :D

HP compaq derim arkdaşım 10 numara makina birde windows 7 kurduğun zaman seni kimse tuttamaz

Bende var Hp compaq yükledm windows 7 yi de fan sesinden durulmuyor yanında, alt tarafa sogutucu istiyor bide onu da daha almadım :) Tavsiye etmem Compaq lardan arkadaslarmda kullanıyor herkes ısınma sorunundan şikayetçi benm gibi, performans ı güzel de işte o sorun var onunda.

çok büyük ihtmal asus alıcam gibi duruyoo sonradan karar değiştirmezsem ama packard bell de de gözüm kalmadı desem yeridir :D

packard bell de gözünün kalması da normal tabi :D araştır o markayı sağlamsa onu al istersen. Hayırlı olsun şimdiden... :rolleyes:

Bende var Hp compaq yükledm windows 7 yi de fan sesinden durulmuyor yanında, alt tarafa sogutucu istiyor bide onu da daha almadım :) Tavsiye etmem Compaq lardan arkadaslarmda kullanıyor herkes ısınma sorunundan şikayetçi benm gibi, performans ı güzel de işte o sorun var onunda.

packard bell de gözünün kalması da normal tabi :D araştır o markayı sağlamsa onu al istersen. Hayırlı olsun şimdiden... :rolleyes:

en iyisi asus almak asus aLıcam cumartesi günü aLıyorum asusumu :D

Markaya çok takılıyorsunuz arkadaşlar.Önemli olan marka değil performans.Casper ve packerd bell'in teknik servis imkanları gayet iyi.Özellikle casper'i kendim kullanıyorum ve memnunum.Aynı tip ve aynı kumaştan kota blue jean olduğu için 6 kat fiyatı ödemek gibi bir şey bu...

Markaya çok takılıyorsunuz arkadaşlar.Önemli olan marka değil performans.Casper ve packerd bell'in teknik servis imkanları gayet iyi.Özellikle casper'i kendim kullanıyorum ve memnunum.Aynı tip ve aynı kumaştan kota blue jean olduğu için 6 kat fiyatı ödemek gibi bir şey bu...

iyide candemir pacard bell türkiye piyasasında pek biLinen bişey değil artı çevremde hiç kullanan yok ve bu ürün hakkında en ufak bir bilgiye bile sahip değilim o yüzden asus diorum ama düşünmüyor da değilim yani

evt ark.Lar yorumLarınız için hepinize tşkLer ve seçimimi yaptım ve 2100 tl. ye Asus n61vn280bd modelini aLdım ve bu yazımıda yeni aLdığım LaptopumLa yapıyorum win7 performans değerlerinde 6.8 çıktı bence süper :D 7.9 en yüksek değer oLduğuna göre :D yani sözün özü :D mutLuyum :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...