Jump to content

Msn Kişi Listesi 12751 Yardım

Recommended Posts

m8z8mt.jpg

s.a arkadaşlar bu gün msn baktım resimde gördüğünüz gibi 12751 kişi olmuş msn çok geç açılıyor. donuyor. microsoft bağlanması çok zor. bunları nasıl silebilirim msn plus v.s denemedim başka yollarda denedim olmadı beni bu iletten kurdarın.. Şimdiden teşekkürler..

yok kardeşim. benim msn daha önce 220 kişi vardı. ama bu sabah işler değişti. bir kişi ile konuşuyordum.. msn dondu.. ondan sonra olay gördüğünüz gibi... bunu nasıl sıfırlarız_??

MSN Freeze yontemi ile yapmis olabilir .. Fakat bunu sadece o kisi "unfreeze" edebilir. Hem bir kac saat sonra sIkIlIr zaten seni freeze etmekten.

Saygilarimla,

CCoder.

edit: Biraz arastirmadan sonra:

Messenger listenizi temizlemek amaçlı yada kullanmadığınız bir msnin kişi listesini kolay bir yoldan silmeniz için pratik bir yol.

Msn?de kişi listesini toplu silmek için;

kişiler >> kişi ekle >> adres defterimi göster tıklıyoruz ve kişi listesi çıkıyor tümünü işaretleyip X sil seçeneğine tıklıyoruz kişi listeniz toplu olarak siliniyor.sonra msn yi kapatıp tekrar açtıktan sonra msn deki kişilerinizin yok oldugunu göreceksiniz.

birde bunu toplu olarak deilde silmek istediğiniz kişiyi işaretleyip silebilirsiniz.

alintidir.

edit: Biraz arastirmadan sonra:

Messenger listenizi temizlemek amaçlı yada kullanmadığınız bir msnin kişi listesini kolay bir yoldan silmeniz için pratik bir yol.

Msn?de kişi listesini toplu silmek için;

kişiler >> kişi ekle >> adres defterimi göster tıklıyoruz ve kişi listesi çıkıyor tümünü işaretleyip X sil seçeneğine tıklıyoruz kişi listeniz toplu olarak siliniyor.sonra msn yi kapatıp tekrar açtıktan sonra msn deki kişilerinizin yok oldugunu göreceksiniz.

birde bunu toplu olarak deilde silmek istediğiniz kişiyi işaretleyip silebilirsiniz.

alintidir.

denedim... en fazla 900 kişi silebiliyorsun bu yöntemle diğer 11150 kişide görünmüyor... sap gibi ortada kalıyon..

ben eklemedim. 12700 kişi aynı anda nasıl ekleyim.. durur dururken.. msn min içine cin mi girdi.. tek tek silmek, 1 ayımı alır.. :)

darısı yardım etmeyenlere bulaşsın :)

Aman ben almayayim!

Mesajima baksana bir..

keşke msn deki kişileri yedekleseydin.böyle durumlarda kişileri sıfırlarsın yani topluca silersin.sonra yedeği çıkarırsın.geçmiş olsun. inşallah bizede bulaşmaz bu illet.

denedim onu bu gün en az 10 pc de msn açmaya çalışdım. hepsinde aynı geç açılma pc donma oluyor.. notpadle denedim..

<?xml version="1.0"?>

<messenger>

<service name=".NET Messenger Service">

<contactlist>

<contact type="1">...............Forumda msn, mail, adres, gerek isim vs. bilgilerinizi paylamaynz.com</contact>

</contactlist>

</service>

en son satır 12750 de.. tek tek uğraşmak ne kadar zor bişey allah kimsenin başına vermesin.... bu derti bi çeken bilir..

</messenger>

listeyi bi yedekle notepad le bi aç bakalım gerçekten var mı o kadar kişi yok sa msn mi saçmalıyo... bide msn i komple çıkış yapıp pc yi bi temizle ccleaner la filan sonra aç..

peki adresler geneli turk mü yabancı mı .. bide google da bi araştırır mıısn başkasının başına gelmiş mi böyle bişey .

komık

yaw ha 220 ha 12751 ne farkeder kı DDDD

benm msn de 30 kişi war senın başına gelen bişide gelmedi hiç:

DEMEKKİ :

burdan alınacak ders : herkesi msn e eklemeyecen ))

( kızma bırader )

Kardesim kendi eklememis diyoruz kac posttur!

S.a Kardeşim Bunun Çözümü Çok Basit PM Yoluyla MSN Adresini Ver Saygılarımla..

Cevabiniz buraya yazar misiniz? Boylece bu sorunla karsilasan diger arkadaslar da sorunlarini cozebilsinler..

Saygilarimla,

CCoder.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...