Jump to content

Windows 7 Usb Dvd Download Tool Iso Hatası

Prens

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımda dwd sürücüsü olmadığı için flash diskten Windows 7 yi kurmak zorundayım ve Windows 7 USB DVD Download Tool diye bir program var elimde iso dosyasını göstermemiz yeterli oluyormuş.Ancak kalıp dosyasının uzantısı İSO olmasına rağmen İSO yapın diye hata veriyor :( yardım ederseniz sevinirim teşekkürler...

seçmiş olduğunuz dosya ıso dosyası değil yazıyo lütfen geçerli bir ıso dosyası seçip deneyin diyor. İndirmiş olduğunuz iso dosyasını bi başka pc'de önceden kurmuşmuydunuz ? Yoksa ilk defamı kuracaksınız ? Normalde bende kullandım o program çalıştı. Yada 4gb'dan düşük bir flash disk'mi denedeniz ?

Arkadaşımın bilgisayarında vardi iso şeklinde benim bilgisayara aldım image dosyasını ve bu programla çalıştırdım anca iso dosyasını kabul etmiyor.4gb flash diskim war ona kuracagım kingston ve deamon tools ile gösteriyorum image dosyasını açıyor içindekiler kopyalayabiliyorum yani image dosyası sağlam ama niye böylee bir hata veriyor anlamadım:(

kardes o zaman o windows 7 değildir bnce yani orjinal değildir katılımlıdır bende denedim farklı bi iso dosyası verdiğimde sp3 ün iso dosyasını deneyim dedim o hatayı verdi baska bi windows 7 cevrende varsa bul dene olmadı tekrar indir win 7 yi

hata da iso dosyası değil demiyor, dikkatli okuyun. Seçtiğiniz dosya geçerli bir iso dosyası değil diyor. USB diske yüklenecek iso dosyasının MSDN kayıtlı olması gerekiyor. md5 ve hash degerleri uymaz ise komut satırından bir sürü izinlerle yapabilirisniz

Hocam biraz daha açarmısınız md5 ve hash değerleri ?

• 2 ay sonra...
sayın mfaykan pardon kendi sorununu nasıl hallettiniz anlatırmısınız benzer sorun bendede var galiba

hocam bu programla bir türlü yapamadım.aşağıda verdiğim linkteki arkadaşın anlatımıyla yapabildim.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=64819[/CODE]

Saygılarımla...

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...