Jump to content

Xp Başlat Çubuk Rengi

sibelcik

Recommended Posts

luna-pembe.msstyles dosyasını doğrudan C:\WINDOWS\Resources\Themes\Luna klasörü içine at ve aktif et.Bu temada arççubuğunu saatin olduğu kısmıda aynı renk yaptım.Hiç olmazsa sırıtmasın dedim.Tema düzenleme basit bir olay değil.Ben kendi temamın içindeki tüm bmp resimlerini değiştirmiştim.Bir hayli zor.Neyse indirme linki aşğıdadır.Saygılarımla

Please register to see this content.

luna-pembe.msstyles dosyasını doğrudan C:\WINDOWS\Resources\Themes\Luna klasörü içine at ve aktif et.Bu temada arççubuğunu saatin olduğu kısmıda aynı renk yaptım.Hiç olmazsa sırıtmasın dedim.Tema düzenleme basit bir olay değil.Ben kendi temamın içindeki tüm bmp resimlerini değiştirmiştim.Bir hayli zor.Neyse indirme linki aşğıdadır.Saygılarımla

elinize sağlık çok teşekkür ederim...

Valla tema çalışmadı abi yine aynı temayı yapıyor.....

sibelcik uxtheme patcheri uyguladığınızdan ve de sistemi yeniden başlattığınızdan eminsiniz değil mi?Çünkü çalışmıyor dediğiniz tema ulubeyin xp sinin sanaldaki temasıdır.Ve orjinalidir.İçinden 3 tane resmini değiştirdim.Sadece bu.Yanlış temamı gönderdim deyip size gönderdiğime baktım.Doğru ki resimde bu belli zaten.Bunu bir kontrol edin.Saygılarımla

• 2 ay sonra...

kızlar neden pembe sever?

erkekler neden renk ayrımı yapmaz?

sibelcik istediği renge kavuştu mu?

sibelcik gerçekten kız mı? (cinsiyeti profilinde belirsiz de)

sibelcik neden herşeyi pembe istiyor?

bu soruların cevaplarını verebilecek var mı?

sibelcik PEMBEXP yapabilir mi?

sibelcik neden böyle konulara ilgi duyuyor?

sibelcik kim?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...