Jump to content

Popüler Katılımsız Programlar | 28 Nisan - Güncel

Ultimatefe

Recommended Posts

• Replies 133
  • Created
  • Last Reply
Bunlar zaten en çok bilinen ve kullanılan programlar olduğu için popüler programlar diye başlık açtım. Bir sürü program var. Bunların her biri için açıklama yazmam epey vakit alır. O kadar vaktim şu sıralar hiç ama hiç yok. Türkçe olan programların yanına Türkçe diye yazdım zaten. Yazmadıysam İngilizcedir. Flash Get ile mi indirmeyi bilmiyorsunuz?

maalesef evet onla ındırmeyı bılmıyorum ya da yapamıyorum son surum fals get hem de turkce bununla ılgılı anlatan bır seyler varsa cok makbule gececek sımdıden tskler

Programlar güncellenmiştir.

Güncellenen Programların Listesi

-7Zip

-Aimp Mega Pack

-CCleaner

-Flash Paketi

-Foxit Reader

-Gom Player

-Google Chrome

-Java

-Klite Codec Pack

-LimeWire

-Mozilla Firefox

-Revo Uninstaller

-UltraISO

-Winamp

-Winrar

ilk önce çok teşekkürler bunca programı katılımsız bizlere sunduğunuz için ben progdvb kurmayı denedim kurdumda fakat bilgisayarımda acamadım suan plugin hatası verdi ayrıca hiç bir kanal açmadı neden olabilir acaba?

thaks my sister :D

Sister?

arkadaşım sağol sağolmasınada photoshop çalışmıyor... kuruldu masa üstüne ikonda bıraktı ama tıkladıgımda hiç bir tepki vermiyor... işletim sistemi win7...

Bakın tüm programlar çalışıyor. Hepsi defalarca yüklenip denenmiş programlar. Programların çalışmaması sizden kaynaklı büyük ihtimal. Masaüstüne ikon gelince hemen çalıştırırsanız çalışmaması normal. Katılımsız kurulum olduğu için bekleyeceksiniz. Tekrar kurun.

Sister?

Bakın tüm programlar çalışıyor. Hepsi defalarca yüklenip denenmiş programlar. Programların çalışmaması sizden kaynaklı büyük ihtimal. Masaüstüne ikon gelince hemen çalıştırırsanız çalışmaması normal. Katılımsız kurulum olduğu için bekleyeceksiniz. Tekrar kurun.

aynen diğer programlarınız çalışıyo ama photoshop çalışmıyor :)

4969.jpg[/url]

progdvb kurarken şöyle bir hata alıyorum ne demek istiyor acaba ayrıca benim kartım skyvision onunla bir alakası olabilirmi? zannedersem sizin bu verdiğiniz skystar ayarları?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...