Jump to content

Popüler Katılımsız Programlar | 28 Nisan - Güncel

Ultimatefe

Recommended Posts

• Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Ya arkadaşlar.. TV kartınızın ayarını siz yapacaksınız. Program nerden ayarlasın sizin tv kartınızı.. TV kartı ve anten ayarını yapacaksınız.

VPlug açılışta öyle bir hata veriyor ama çalışıyor.

Valla kurcalaya kurcalaya yaptım ama.. Nasıl yaptığım hakkında en ufak bilgim yok. :D

Bundan önce hangi programı kullanıyordunuz?

farketmiyordu dvbdream,progdvb nin alt modelleri şimdi tekrar deneyeceğim bakalım saol

2vazfxy.jpg

Öncelikle emeğinize sağlık. Böyle bir hata verdi. Programı yükledim program açıldı fakat kanalları izleyemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? Saygılarımla

arkadaşım kanal listesine bas eğerki ilk sekmede kanal tarama diye bir şık var ise turksat2a/3a uydusunu arattır haa yok bulamadınsa ayarlarda 1. veya 2. sekmede tv kartının modeli ne ise orada ayarlaman lazım sonra uyduları seçmen lazım ve tekrar kanal taraman gerekli bu kadar .. ha sen yaptınmı diye soracak olursak bende şuan tekrar kurmayı deneyeceğim

Eline sağlık. Güncellenmesi gereken programlar var dostum:

# 7-Zip 9.09 & TR

# Acronis True Image Home 2010 v13 Build 6029

# Google Chrome 5.0.360.4

# Winamp Pro v5.57 Türkçe

# Win7 Codecs 2.4.3

helal kardeş , ben böle bir arşiv hayatımda ilk kez görüyorum :rolleyes:

Birkaç program ricam da olacak , koyabilirsen sevinirim tabi vaktin varsa...

Kaspersky 2010 yada GDATA 2010 ilaçlı..

Adobe Dreawer ilaçlı..

autocad ilaçlı(sürümü farketmez)

solid works ilaçlı(sürümü farketmez)

office 2010 32 ve 64bit..

7 zip ve winrar ın 64biti..Tabi şimdiye kadar yayınladığın programların 64biti varsa , onlarıda yüklersen iyi olur..

Msn 2009 plus için temalar

Vmware Workstation son sürümü ve ilaçlısı..

Camtasia

mp3 tag

bu programların hepsini kendim için istemiyorum tabiki..İnternet cafe için lazım..Yardım edersen sevinirim

Saygılar

Son Güncelleme : 9 Nisan

Güncellenen Programlar

# 7-Zip

# Acronis True Image Home

# Google Chrome

# Win7 Codecs

NeC> Winamp son sürüm zaten. 5.57 değil mi en son çıkan?

Son sürüm 5.572'dir. ApocaLypSe DFX'li ve DFX'siz olarak hazırlamıştı yanlış hatırlamıyorsam...

helal kardeş , ben böle bir arşiv hayatımda ilk kez görüyorum :rolleyes:

Siteyi karıştırırsan bu şekilde bir çok çalışma olduğunu göreceksin. Hatta ben de yapmıştım bir aralar böyle bir şey.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=67980[/CODE]

Ama en günceli bu çalışma tabi ki...

yav kardeşim .bu reklamın amacı ne. bu birincisi .sırf bu yüzden indirmiyorum programlarını.ayrıca yanıldım deneme amaçlı nod u indirdim ve kurdum.tahmin etmiştim çalışmayacağını tescil ettim yinede.reklam koyarsan kimse indirmez haberin olsun.

ayrıca programların çalışmıyor.önce çalıştır sonra reklam yap...

Ya arkadaşım kendi cahilliğini burda benim üstüme yıkmaya çalışma. Burda yapılan bir paylaşımı karalama hakkın yok! Siz önce insanların emeklerine saygı gösterip teşekkür etmeyi öğrenin. Sonrada adam giibi bir üslup seçip derdinizi anlatın ki bizde sizi adam yerine koyup yardımcı olalım. Senin bu mesajını yazdığın ana kadar ki mesajlarda çalışmıyor etmiyor gitmiyor diye birşey söyleyen var mı? Hayır yok. Demek ki hepsi çalışıyor. İkisincisi ben zaten kullandığım programları buraya ekliyorum. Bir programı kuramadayısan kuramadım de. Yok çalışmıyor, tahmin etmiştim zaten falan bunlara gerek yok. Katılımsız programları ben hazırlamadım. Hazırlayan insanlar reklam koymuşsa bunu sadece kurulurken görürsün. Nerene batıyor. Yoksa başkalarına ben yaptım diye gösteremiyor musun o reklam çıkınca.. Benim reklama ihtiyacım yok. Ayrıca çıkan reklamlarda benim adıma dair en ufak birşey gördün mü..? Boş konuşuyorsun.

AIO ingilizce all in one nin kisaltmasidir. türkçe hepsi bir arada anlamına gelmektedir. yani aynı türdeki programların hepsi bi arada gibi.

Doğru bir Türkçe kullanımı için kendi bilimsel ifadelerimizi, dilimize en yakın şekilde geliştirsek nasıl olur?

Beşi Bir Yerde / Beşi Bir Arada, Hepsi Bir Yerde, Hepsi Bir Arada ifadelerinin kısaltmalarından birini kullansak nasıl olur? Örneğin halen PM attım diyoruz.. Özel Mesaj / ÖM attım desek kötü mü olur?

Veya AIO yerine BBY veya BBA, HBY, HBA desek, veya uygun başka bir deyimi kısaltıp kendi AIO'muzu bulsak..

İlla AIO'nun birebir Türkçe karşılığı olması gerekmiyor, örneğin; NeArarsanVar NAV kötü mü yani? Bir kere AIO'ya alıştık diye vazgeçemiyoruz...

Katılımsız Kurulum nasıl yaygınlaştı ve kabul gördü değil mi?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...