Jump to content

Satılık 5800 Express Music

BuqRaHan

Recommended Posts

Telefon 2009 Aralık ayında alında 2 yıl garantisi vardır. Telefonun tüm ORJİNAL parçaları mevcuttur TV ye bağlama kablosu HARİÇ, aldıgımda Kutu içerisinde çıkmadı. 830 TL ye EVKUR dan aldım.Telefonda hiçbir problem yoktur istediğiniz Telefoncuya gidip birlikte gösterebiliriz.

Şatış Fiyatı 375 TL dir. Saygılar.

Ayrıca Orjinal Telefon Kılıfı Kutu içerisinde çıkmadı 30 TL ye ayrıyeten onu satın aldım.

i529875_5800.jpg

Arkadaşlar aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Telefonun hiçbir hatası yok. Bu fiyata satma sebebim ; Telefonun fiyatı gün geçtikçe düşüyor ondan dolayı telefonu satıp Sony Ericson G705 alacam

Bölüm Kuralları

1.Satıcı satmak istediği ürünle ilgili olarak en az bir resim koymak zorundadır.Koyulan resim satılan üründen çekilmiş olmalıdır.

Bilmem bişey ifade ediyor mu ?

icon13.gifDİKKAT: Kırık Link Ve Hatalı Gördüğünüz İletilerdeki Uygunsuzluğu p_report.gif Butonunu kullanarak bildirmelisiniz...

Arkadaşlar Telefonun ekranında çizik varmış gibi görünüyor olabilir. Çizik vs. yoktur Resimi çekerken tepeden ışık vurdugu için telefon ekranında parlama oluyordu onu engellemek için ışığı engellemeye çalıştım ondan dolayı çizik görünüyor olabilir.

en son hangi sürüm güncellemesi yüklü? web de sörf yaprken aynı anda kaç web penceresi açılıyor ve kasıyormu kaç pencereden sonra kasıyor? geçen akşam bi yakınımda vardı mynete giremedi. bi girip dediklerim hakkında bilgi verirmisin? gerçi o an için girememiş olabilir. ve kargoyla satmıyonmu? kargoyla satarsan kargo ücreti kime yüklencek? saol.

birde rengi ne?

Bende bundan kullanıyorum 2.5 Aylık Bi telefon için Çok çok uygun bi fiyat bence ilk çıktığında 800 lerde 900lerde dolanıyordu ama şu sıralar 550'lerde dediğim gibi 2 buçuk aylık bi telefon için çok çok uygun bi fiyat bence satmasa daha iyy olur.

en son hangi sürüm güncellemesi yüklü? web de sörf yaprken aynı anda kaç web penceresi açılıyor ve kasıyormu kaç pencereden sonra kasıyor? geçen akşam bi yakınımda vardı mynete giremedi. bi girip dediklerim hakkında bilgi verirmisin? gerçi o an için girememiş olabilir. ve kargoyla satmıyonmu? kargoyla satarsan kargo ücreti kime yüklencek? saol.

birde rengi ne?

Kardeş 1 den fazla web penceresi açmadım o konuda bilgi veremeyecem. Facebook ve MSN yi aynı anda açıyor kasılma filan görmedim.Kargoyla olabilir.Kargo bana ait , Telefonun rengi Siyah Yan şeridi Mavi.

Bende bundan kullanıyorum 2.5 Aylık Bi telefon için Çok çok uygun bi fiyat bence ilk çıktığında 800 lerde 900lerde dolanıyordu ama şu sıralar 550'lerde dediğim gibi 2 buçuk aylık bi telefon için çok çok uygun bi fiyat bence satmasa daha iyy olur.

Kardeş bende zaten 830 TL civarında bir fiyata aldım. Sony Ericson G705 alacam onun için satıyorum telefonu, yoksa hiçbir şikayetim yok telefondan.

Kardeş bende tereddüt ediyorum satıp satmama konusunda telefon çok süper hoşuma gidiyor fakat telefonun kaba olması biraz telefondan tiksindirdi beni. Aynı özellikleri taşıyan Sony Ericson G705var onun özellikleri buna nazaran biraz daha fazla gibi geldi bana

valla 2 aylık telefonda çizik olursa ayıp olur:) gerçi kazadan olur icabında kazanın önüne geçilmez ama ben çok temiz kullanırım gerçi herkeste kullanmak ister temiz. mesela ben 2.5 yıl önce sony ericson k 530i aldım hala onu kullanıyorum zamanının en iyi telefonlarından maşallah ilk günkü gibi duruyor. tek bir en ufak çizik bile yok.

ama artık ihtiyaçlarıma cevap vermiyor özellik olarak. benim için en önemli özellik flash sayfaların açılması nette ve birden çok web penceresini aynı anda açabilmek.

birde wi fi hatlarını çevremizdeki bulsa bile hepsinde şifre varmı? şifre varsa nasıl gircez giremeyizki? yada girilebilenler şizfresizmi onlar hangi oluyor?

Hiç heves yapma maymun iştahlılığa gerek yok hiçte kaba deil sony ericsonu hiç tavsiye etmem nokiada şaşmayacaksın arkadaş.Al satma tepe tepe kullan yazıktır.Ben mis Gibi kullanıyom ne ararsam var iphone dan bile iyy bana göre neden dersen iphoneda bluetooth u bile veri aktarımında kullanamıyosun 5800 harika bi telefon üstelik hiçte kaba deil n86 - n97 - n96 ya göre çok ince zarif ve hafif daha ne olsun beni dinlersen kardeşim bu konuyu hemen kapat derim.

valla 2 aylık telefonda çizik olursa ayıp olur:) gerçi kazadan olur icabında kazanın önüne geçilmez ama ben çok temiz kullanırım gerçi herkeste kullanmak ister temiz. mesela ben 2.5 yıl önce sony ericson k 530i aldım hala onu kullanıyorum zamanının en iyi telefonlarından maşallah ilk günkü gibi duruyor. tek bir en ufak çizik bile yok.

ama artık ihtiyaçlarıma cevap vermiyor özellik olarak. benim için en önemli özellik flash sayfaların açılması nette ve birden çok web penceresini aynı anda açabilmek.

birde wi fi hatlarını çevremizdeki bulsa bile hepsinde şifre varmı? şifre varsa nasıl gircez giremeyizki? yada girilebilenler şizfresizmi onlar hangi oluyor?

Kardeş telefondan memnunum çok iyi işe yarıyor. Kardeş Wi fi Kullanıcı adı ve şifresi var bildiğim kadarıyla TTNET Wi Fi üyesiysen kendi kullanıcı adını ve şifreni girip bağlanabiliyorsun. Kardeş şifresiz olanların tamamına girebilirsin. Benim oldugum yerde çoğu şifreli tabi ŞİFRELERİ bildiğim için problem olmuyor ;)

Hiç heves yapma maymun iştahlılığa gerek yok hiçte kaba deil sony ericsonu hiç tavsiye etmem nokiada şaşmayacaksın arkadaş.Al satma tepe tepe kullan yazıktır.Ben mis Gibi kullanıyom ne ararsam var iphone dan bile iyy bana göre neden dersen iphoneda bluetooth u bile veri aktarımında kullanamıyosun 5800 harika bi telefon üstelik hiçte kaba deil n86 - n97 - n96 ya göre çok ince zarif ve hafif daha ne olsun beni dinlersen kardeşim bu konuyu hemen kapat derim.

marvelin kardeşim biliyorum telefon çok kullanışlı fakat Sony Ericson G705 de çok güzel 5800 ın tüm özellikleri onda da var + Sony Ericson un KAMERASININ üstüne Kamera tanımam G705 nin Tek problemi fotograf çekerken 5800 da ki gibi Flaşın patlamaması G705 de sürekli açık kalıyor :(

bugrahan son durum nedir? eğer istanbuldaki arkadaşa satmadıysan talibim özelinede yazmıştım ne şekilde alabileceğimi. şimdi benim içinde aynı şartlar geçerli çünkü eğer sen satmazsan bana aynı şekilde ben bir telefoncu ile bir ay önceden anlaşmıştım ona sıfırının siparişini vericem pazartesi günü. ona göre son sözünü söylemeni rica ediyorum. her şekilde hayırlı olsun. ben bu telefonu bir aydır yoğun inceliyorum. bir sürü bu konudaki iletimle bu sabittir. çünkü bu telefon gerçekten bana lazım işimi görecek.

satma evet banada satma:) yav kardeşim iyiki bi şey almaya kalktık ha:) bu ne be bide bizi düşünün alla allaaaa:)burda gönüllerin mutlu olmasıda önemli değilmi? satma satma yav ne şans varmış bizde de:) ala nrazı satan razı icabında. neyse sizde tabi görüşlerinizi belirteceksiniz..

işte bizim insanımız işi bitinceye kadar. :( burda haber bekliyoz eğer satarsan söyle bende ona göre bu telefonun sıfırından sipariş vercem diyoruz. haber yok. böyle birbirimizi değersizleştirdikçe biz ne yazıkki şarlatanlara bile inanmak isteyecek duruma düşeceğiz :( neyse bende eski telefonumu peşinata saydırıp üstüne ekleyerek mavi renkten sıfır sipariş verdim. herkese hayırlı olsun ne diyelim.

işte bizim insanımız işi bitinceye kadar. :( burda haber bekliyoz eğer satarsan söyle bende ona göre bu telefonun sıfırından sipariş vercem diyoruz. haber yok. böyle birbirimizi değersizleştirdikçe biz ne yazıkki şarlatanlara bile inanmak isteyecek duruma düşeceğiz :( neyse bende eski telefonumu peşinata saydırıp üstüne ekleyerek mavi renkten sıfır sipariş verdim. herkese hayırlı olsun ne diyelim.

En iyisini yapmışsında bu kadar agresif olacak ne var olabilir yani neye niyet neye kısmet bak sıfır almış oldun ne güzel hayırlı uğurlu olsun kardeşim telefon harika bende kullanıyorum gayet güzel bi telefon

En iyisini yapmışsında bu kadar agresif olacak ne var olabilir yani neye niyet neye kısmet bak sıfır almış oldun ne güzel hayırlı uğurlu olsun kardeşim telefon harika bende kullanıyorum gayet güzel bi telefon

kardeşim tamam öylede eğer böyle durumlarda biriyle ilişkilenip bir ümit vermişsen onu takip etmek lazım değilmi? yani benim işim bitti öteki ne olursa olsun anlayışı icabında insanı mağdurda bırakmazmı? yani ben böyle vurdumduymaz olamam hiç bir zaman. neyse sağlık olsun. bu arada ben bu telefonu 2 aydır takipteyim zaten alcaktım yani biraz maddi sıkıntı vardı anca şimdi imkan buldum ve dediğim gibi bu arada fırsatları da gözetliyordum. neyse teşekkürler.

kardeşim tamam öylede eğer böyle durumlarda biriyle ilişkilenip bir ümit vermişsen onu takip etmek lazım değilmi? yani benim işim bitti öteki ne olursa olsun anlayışı icabında insanı mağdurda bırakmazmı? yani ben böyle vurdumduymaz olamam hiç bir zaman. neyse sağlık olsun. bu arada ben bu telefonu 2 aydır takipteyim zaten alcaktım yani biraz maddi sıkıntı vardı anca şimdi imkan buldum ve dediğim gibi bu arada fırsatları da gözetliyordum. neyse teşekkürler.

Kardeş bak sürekli kendini düşünüp durmuşsun peki karşı tarafı neden hiç düşünmüyorsun Ben 2 gündür Bilgisayarla uğraşıp duruyorum 2 gündür Format atıp duruyorum Msn dahi olmak üzere hiçbir yere giriş yapamıyorum internete girecem bilgisayar hata veriyor nasıl sana cevap verebilirim. Bana açıklar mısın bunu.

Not: TELEFONU SATMIYORUM. Admin arkadaşlardan ricam bu konuyu çöp kutusuna taşıyabillirler mi ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...