Jump to content

Mynet Mysite Yapımı Sorunu

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar ben şu an bir site yapmak için uğraşıyorum ve mynetin mysite bölümünde deniyorum ve bazı sorunlarım oldu yardım ederseniz sevinirim.

1.Siteme giren kullanıcıların bana istekleri için mail atmasını istiyorum ve bir forum oluşturmak istiyorum.

2.Forumda istek bölümü, isim bölümü ,kullanıcı mail bölümü olucak.

3.Bir butuna bastığı anda bu istekleri benim mailime mail olarak gelmesini istiyorum.

NOT: Mümkünse kodlarla verirseniz çok iyi olur.

Teşekkürler...

Bu Dediğin Mynet site de Olmaz Ücretsiz hostinglerden Bir tane Al Ücretsiz Hazır sistemlerden bir tane kur ilgili bilgi için forumun hosting bölümüne bakabilirsin..

Ama mysitede siteni kodlarla yazabiliyorsun yani sadece alan alıyorsun neden olmasın acaba ?

mysite hiçbir dinamik içeriğe izin vermiyor kendi elinizle gidip javascript dilinde iletişi formu yazamassınız fakat başka türlü online iletişim formu sunan sitelerde yapabilrisiniz.

yada php veya asp destekli bir host alaraka hazır scriptlerden kurarak yapabilirssiniz.

Zaten sadece tek tıklama ile indirilen bazı dosyaları bir weritabanında kaydetmiştim ordan linkleri bu siteye koymak istedim.Şimdi benim okuduğum üniversitenin sağladığı bazı imkanlar var.Bunlardan biriside site yapımı için öğrencilere bir alan veriyorlar ve zannedersem sınırsız.Şimdi ben bu alanı hem dosyalarımı saklayabileceğim bir veritabanı hemde sitemi kurabileceğim bir alan olarak kullanabilirmiyim acaba ?isterseniz alan adını vereyim nasıl bir şey olduğuna göz atın.

Saygılar...

• 2 hafta sonra ...
bakalım istersen kardeş yardımcı olmaya çalıyım sana

ben hazır bir flashla kurulmuş bir site buldum ve swf uzantılı onu fla haline getirip düzenlemeye çalıştım ama olmadı. Başaramadım sende yardım edersen düzgün birşeyler yapacağıma eminim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...