Jump to content

Hdd' Kendiliğinden Silindi

powercocuk15

Recommended Posts

İlk Pcyi Formatladım Drivleri Yükledim Sonra D 'de virüs olduğu için combo fix'i yükledim bilgisayar'a reset attı açıldı ve dondu Sonra Bidaha Reset Attm Sonra iki Seçenek Çıktı Microsoft windows xp prof. die bide başka bir seçenek ama seçeneklere gelince makine kitleniyodu sonra tekrar pcye format atacaktm hdd bölümne geldiğinde sadece c'yi sildm ama Tüm Bölümler Silindi HDD 'den ? Çözemedim gitti

Virüs olaması veya olmaması durumunda her iki durumdada uygulayabilirsin kurtaramaz isen zaten tekrar kuracaksın şimdi

Anladığım kadarıyla virüs nedeniyle format atmışsın ama d de verilerin olduğundan sadece c ye atmışsın ve sistem önyüklediğinde virüs tekrar aktif olmuş eğer böyle ise ve bölümler gözükmüyorsa live bi kurtarma sistemi ile sistemi onarıp temizlemeyi dene tnc kurtarma veya hiren boot cd forumda var ama bence temizlencek gibi değilse hiç uğraşma ama virüs sorunu yoksa bölümleri kurtarmayı dene

Komple format at tek bölüm olarak ve tam format çabuk değil tam kur dosyaları yüklemeye başlayınca pc yi kapat ve içini aç ram leri sök 1 2 dakka sonra tak ve tekrar bu sefer bölümlemeni yap ve sistemi kur virüs bulaşmış bişey varsa sağlam antivir kurup güncellemeden hiçbişey kurma ve gerekirse netten gerekli programları yeniden indir ve daha önceki yedek vesaireni anti virüs ve ajan programları ile tarat ve temiz olduklarından emin ol

kolay gelsin benim tavsiyem kullandığım metod genelde budur

Virüs olaması veya olmaması durumunda her iki durumdada uygulayabilirsin kurtaramaz isen zaten tekrar kuracaksın şimdi

Anladığım kadarıyla virüs nedeniyle format atmışsın ama d de verilerin olduğundan sadece c ye atmışsın ve sistem önyüklediğinde virüs tekrar aktif olmuş eğer böyle ise ve bölümler gözükmüyorsa live bi kurtarma sistemi ile sistemi onarıp temizlemeyi dene tnc kurtarma veya hiren boot cd forumda var ama bence temizlencek gibi değilse hiç uğraşma ama virüs sorunu yoksa bölümleri kurtarmayı dene

Komple format at tek bölüm olarak ve tam format çabuk değil tam kur dosyaları yüklemeye başlayınca pc yi kapat ve içini aç ram leri sök 1 2 dakka sonra tak ve tekrar bu sefer bölümlemeni yap ve sistemi kur virüs bulaşmış bişey varsa sağlam antivir kurup güncellemeden hiçbişey kurma ve gerekirse netten gerekli programları yeniden indir ve daha önceki yedek vesaireni anti virüs ve ajan programları ile tarat ve temiz olduklarından emin ol

kolay gelsin benim tavsiyem kullandığım metod genelde budur

Saolasın Çok Teşekkür Ettim

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun eper hdd verilerini yani oyun film klip müzik gibi önemli dosyaların varsa kurtarabilirsin sorun etme Recover My Files programını kur tarat ama birkaç gününü alabilir ama emin ol ki dosyalarının %75 ini bu şekilde kurtarabilirsin.tekrardan geçmiş olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...