Jump to content

Peygamberimize Hakaret...

singin

Recommended Posts

Peygamberimizin Karikatürünü Çizip Facebook'ta Grup Açmışlar ! Sessiz Mi Kalacaz ???

Peygamberimizin karikatürünü çizerek grup açmışlar ve maalesef bu grubada 13binden fazla canlı(bunlara insan demek istemiyorum) katılmış..Peygamberimize yapılan bu hakarete sessiz mi kalacağız ? Ben elimden geldiğince bu yazımı her yerde yayınlayacağım ve bu grubun kapatılması için elimden geleni yapacağım..Sizde eğer Müslüman'ım diyebiliyorsanız bu grubu şikayet edin !!

FaceBook Grup Linki : http://www.facebook.com/group.php?v=wall&ref=nf&gid=291234547774

Lütfen tüm çevrenizin bu grubu şikayet etmesini sağlayın..

Nasıl Şikayet Edebilirim ?

Grup sayfasına girdiğinizde sol altta "Paylaş" butonunun üzerinde "Grup'u şikayet et" yazısına tıklayarak gelen yerdeki bilgileri doldurmanız yeterlidir !

Konuyu açacak yer seçemedim sanırım en uygun burası,eğer uygunsuzsa kilitleyin lütfen kaldırmayın !

14 bin insanında üye olması cidden vahim ya ataist yada satanist olması lazım bu insanların guruba üye olan türkler bile var yuh be ben hristiyanlığa yada museviliğe boyle bi hakaret (peygamberine domuz benzetmesi)olsa onları bile şikayet ederim sonuçta o insanlarda allaha hz.isaya ve hz.musaya inanıyo..

ben profilimde paylaştım şikayet etmeleri için arkadaşlarımada not gönderdim herkes aynısını yaparsa şikayet değerlendirilir...

ordaki türkler daha bakmadan herşeye katıl beğen e tıklamayı alışkanlık haline getirirken yapmışlardır.Kasıtlı olarak başka dine inanan ya da dinsiz olan bir vatandaşımızın bile buna yapacagına inanmam ve inanmakta istemem

ordaki türkler daha bakmadan herşeye katıl beğen e tıklamayı alışkanlık haline getirirken yapmışlardır.Kasıtlı olarak başka dine inanan ya da dinsiz olan bir vatandaşımızın bile buna yapacagına inanmam ve inanmakta istemem

türkiye çok karmaşık bi ülke üye olanların profillerine baktım dinim kemalizm darbe istiyorum diye geneli çok uç aşırı kemalist insanlar var gibi hani kuranı kerim diyince gözleri dönnen gericilik olarak adlandıran küçük bir azınlık gurub gibi müslümanlığa ve allaha inanmayabilirsin herkezin kendi hayatı ama hakaret aşağlama olmaz yalnış..

istanbul82 kardeş gözünden öpüyorum ...

bunu yapanların ALLAH bu dünya da ve öbur dünya da gün yüzü göstermesin müslümanları proveke etmek istiyorlar...

şerefsiz domuzlar ...kesin isviçre veya danimarkalılar dır yine bunlar iyice azdı...

ßiR Tarafları Cok Karşınıyor Şerefsizlerin...Yunanistan ve Bulgaristan FUCK TURKEY diye Grup Açmışlar Orda da Türk İsimli kişiler var İslam'a Küfrediyorlar...Allah ßildiği Gibi Tez Zamanında Cezaları Versin...

Bu tür hakaretlere hep gördük.Ama birşey değişmedi.1400 yıldır dünyanın gelmiş geçmiş insanlar arasınad insanlığı en fazla etkiyene kişi ünvanı yine peygamberimizdedir.Onların demesiyle dalga geçmesiyle bu gerçek değişmez.Sanırım kendilerinde böyle bir önder olmadığı için kuduruyorlar.Kudurn bakalım...

Ben bu facebook'a üye değilim.Üye olan arkdaşlarımızdan ricam konuyu sitenin kuralları çerçevesinde şikayet etmeleridir.Bunların amacı provake etmek ve hep konuu önde tutmak.Aşırı tepki vermeyin.Bu onların ekmeğine yağ sürer.

Belki yanlış bir örnekleme ama bir şarkıda geçtiği gibi.

Kimler geldi geçti

Hiçbiri senin kadar sevilmedi.

Saygılarımla

Bu tür hakaretlere hep gördük.Ama birşey değişmedi.1400 yıldır dünyanın gelmiş geçmiş insanlar arasınad insanlığı en fazla etkiyene kişi ünvanı yine peygamberimizdedir.Onların demesiyle dalga geçmesiyle bu gerçek değişmez.Sanırım kendilerinde böyle bir önder olmadığı için kuduruyorlar.Kudurn bakalım...

Ben bu facebook'a üye değilim.Üye olan arkdaşlarımızdan ricam konuyu sitenin kuralları çerçevesinde şikayet etmeleridir.Bunların amacı provake etmek ve hep konuu önde tutmak.Aşırı tepki vermeyin.Bu onların ekmeğine yağ sürer.

Belki yanlış bir örnekleme ama bir şarkıda geçtiği gibi.

Kimler geldi geçti

Hiçbiri senin kadar sevilmedi.

Saygılarımla

TEK KELİMEYLE "MUHTEŞEM" CEVAP BUDUR. TEŞEKKÜRLER

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...